Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Angot είπε:

      κάτσε γιατί θα τρελαθώ δεν δικαιούμαστε ούτε το 2 μηνο κύησης και το 3μηνο λοχείας ; ούτε το 9μηνο μετά; εξαλλη θα γίνω , δεν μπορεί !αυτα είναι με τα ένσημα οχι με το εισόδημα 

      Αααα, λάθος κατάλαβα! Ναι, ναι τις άδειες κανονικά, ο,τι προβλέπεται! Στα επιδόματα είναι το θέμα!

μανούλες απο γιαννιτσα!


taniabell

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 98
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημερα!!! και γω δεν είμαι Γιαννιτσά, αλλά ο άντρας μου έιναι απο κει οπότε είναι σαν να είμαι:tongue::tongue:. Μένουμε Ξάνθη αλλά ερχόμαστε πάρα πολύ συχνά!!!

Απο ποιο χωριό είσαι?


5Kiep3.png

hAk2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγώ είμαι γραμματέας σε μια ιδιωτικη επιχείρηση.

Αντε να κανονίσουμε να πιούμε και κανενα καφεδάκι την επόμενη φορα που θα ερθετε.

Εμείς βέβαια σας περναμε λιιιιγο αλλα η μικρή μου αγαπαει πολύ τα μωρακια (αρκει να μην τα παιρνει η μανουλα της αγκαλια).

Link to comment
Share on other sites

οντως μας περνάτε λιγάκι αλλά τι να κάνουμε!:tongue: Είστε ολόκληρες κοπέλες εσείς!

Σίγουρα μια απο τις επόμενες φορές που θα ρθούμε , θα κανονίσουμε το καφεδάκι!

Ευτυχώς κοιμήθηκε η μικρή μου, μπας και κάνω καμια δουλειά(αν και βαριέμαι), γιατί τις τελευταίες μέρες είναι όλη μέρα ξύπνια!


5Kiep3.png

hAk2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας κ απο μενα.κ γω απο Γιαννιτσα ειμαι αλλα μενουμε κιλκις εδω κ 3 χρονια λογω δουλειας του συζηγου.Παντως ερχομαι συνεχεια.Να χαιρεστε τα παιδακια σας κιολας.Εμεις τωρα προσφατα ξεκινησαμε για το πρώτο.


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites

γεια σου και εσένα! καλως ήρθες στην παρέα μας! τώρα ξεκινήσατε τις προσπάθειες ή είσαι στην αρχή της εγκυμοσύνης?

όπως και χει πάντως, με το καλό!!!


5Kiep3.png

hAk2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Να'σαι καλα ευχαριστω.Τώρα ξεκινησαμε για παιδι γενικα.Δεν ειμαι εγκυουλα ακομα.Ο αντρας σου ειπες ειναι απο Γιαννιτσα?Σου αρεσει εσενα η πολη μας?


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites

Εύχομαι γρήγορα να έχεις να μας πεις πολύ ευχάριστα νέα! Ναι οάντρας μου είναι απο εκει! Μου αρέσουν τα Γιαννιτσα ,είναι όμορφη πολη, μαζεμένη! Γι αυτο και ερχόμαστε πολύ συχνά εκει! Θα ήθελα να ερχόμουν να μείνω εγώ εκει αλλά όταν έπρεπε να αποφασίσουμε που θα μείνουμε εγώ δεν μπορούσα να πάρω μετάθεση, οπότε έφερα αυτον εδω:tongue:


5Kiep3.png

hAk2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπερα κοριτσια τι κανετε ? Εγω σημερα ηρθα στα γιαννιτσα μια βολτουλα.Εχει πολυ ζεστη.Η κοπελα που ειναι απο ενα χωριο κοντα στα Γιαννιτσα,απο που συγκεκριμενα?Αντε μπας κ εχουμε κανενα κοινο γνωστο...


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα Τανια.Ναι πηγα κ γω στην πολη μου.Τα ιδια ομως τιποτα δεν αλλαζει ποτε εδω....!Ξερω πολλα ατομα απο το Τσαλι.Στα ψηλα της πολης μενει.Ωραια!Εγω πηγαινα λυκειο στον Πενταπλατανο,το χωριο αμεσως μετα το Τσαλι γι'αυτο γνωριζω πολλους.Μεγαλωσα με Τσαλιωτες!:-D


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...