Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 11 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ναι εξέταση αίματος είναι. Εμένα μου ειχαν πει 6 εργάσιμες αλλά βγήκαν νωρίτερα. Κορίτσια μόλις μίλησα με την οικονομ για το θέμα (ο γυναικολόγος δεν έχει επικοινωνήσει ακόμα). Εκείνη μου είπε πως συμφωνεί με τον γυναικολόγο στο ότι δεν είχα κανένα λόγο να μπω σε διαδικασία εξετάσεων για κληρονομική θρομβοφιλια. Το συγκεκριμένο γονιδιο  που με προβληματίζει δεν έχει καμία κλινική σημασια στην κύηση. Και ότι η χρήση ή όχι αντιπηκτικών εξαρτάται κυρίως απο το ιστορικό της γυναικασ και τη φάση της κύησης.. αυτό το τελευταίο δεν το καταλαβαίνω.. δηλαδή ποιος θα μου πει αν χρειάζομαι.. ο γυναικολόγος έλεγε όχι πριν τις εξετάσεις αυτές.. μου είπε αν θέλω να παω και στο Έλενα για περαιτέρω συζήτηση.. έχω μπερδευτεί δεν ξέρω τι γίνεται… 

      Η αιματολογος που με παρακολουθούσε στην εγκυμοσύνη,μου είχε πει πως υπάρχουν κάποιοι παραγοντες που παίζουν ρόλο στο αν πρέπει μια γυναίκα να κάνει προληπτικά αντιπηκτικες ενέσεις στην εγκυμοσύνη.Καπνισμα,ηλικια,φάρμακα εξωσωματικής, κληρονομικότητα.Αν δεν έχεις θρομβοφιλια,θα κάνεις μικρή δόση ηπαρινης,για προληπτικούς λόγους.Αυτο βέβαια μετά από συνεννόηση με την αιματολογο και τον γυναικολόγο

      • Ευχαριστώ 1

Πουλάω γάλα HUMANA 1


annantk

Recommended Posts


Διαφημίσεις

Πουλάω γάλα HUMANA 1 (λόγω αλλεργίας του μωρού στο αγελαδινό γάλα) 7 κουτιά των 500γρ. το καθένα, εισαγόμενα από Γερμανία, στην τιμή των 7 ευρώ το κουτί. Πωλούνται και μεμονωμένα.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Διαφημίσεις

  • 4 εβδομάδες μετά...
×
×
  • Δημιουργία νέου...