Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Angot είπε:

      κάτσε γιατί θα τρελαθώ δεν δικαιούμαστε ούτε το 2 μηνο κύησης και το 3μηνο λοχείας ; ούτε το 9μηνο μετά; εξαλλη θα γίνω , δεν μπορεί !αυτα είναι με τα ένσημα οχι με το εισόδημα 

      Αααα, λάθος κατάλαβα! Ναι, ναι τις άδειες κανονικά, ο,τι προβλέπεται! Στα επιδόματα είναι το θέμα!

Cafe Νοέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

Εγώ, αν και γρια, είμαι ακόμα εδώ!!! Ούτε δουλεύω, ούτε από το ....άλλο κάνω, το βράδυ κοιμήθηκα 9 ώρες (θαύμα-θαύμα)!!!

Κίμι θα προτιμήσω τα μουσικά απογεύματα στα τέλη Ιουνίου, κράτα μου μια θέση!!!!!

Μαρλέν και Δαλιδά, ευχαριστώ για τα σχόλια! Μαρλέν, δεν επιτρέπουν να είναι και ο σύζυγος μέσα την ώρα του τοκετού!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 44,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    6117

  • omorfakia

    4099

  • mary77

    3427

  • kimi

    2958

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    aleca 6.117 δημοσιεύσεις

  • omorfakia

    omorfakia 4.099 δημοσιεύσεις

  • mary77

    mary77 3.427 δημοσιεύσεις

  • kimi

    kimi 2.958 δημοσιεύσεις

Posted Images

επειδη θα τρεξει η ρουφιανα η ομορφομανα,θα την προλαβω,εγω googlara(οπως λεμε εμεις οι νεοι)ΕΚΔΡΟΜΕΣ ΚΑΠΗ ,κ τα βρηκα,αλλα δεν ειναι να κανεις καλο,παλι θα σε χτυπησουν.

Link to comment
Share on other sites

Κοτοπουλο κ εγω δεν δουλευω..αλλα πηζω με Ταλιμπαν,σημερα το καλο μου πηγε να ταισει μωρο κ εσπρωξε μπιμπερο στο στομα της,,πνιγηκε το αμοιρο 3 φορες...και που να περπατησει...ταιζα μωρο κ συγχρωνως καναμε ντει-ντει στο ποδι μου..εγω δεν ειμαι ανθρωπος η γυναικα λαστιχο ειμαι..

Link to comment
Share on other sites

ρε κοτοπουλακι ειδα αυτο που ελεγες για το μαδερ,που ειπε η αλλη κοπελα,μηπως δεν εχει καταλαβει οτι παντα καποια πραγματα δεν τα εστελνε?παντως ειδα στις παραδωσεις και ακομα μας εχουν στην αναμονη.


fCS8p3.png
Link to comment
Share on other sites

Κοτοπουλο κ εγω δεν δουλευω..αλλα πηζω με Ταλιμπαν,σημερα το καλο μου πηγε να ταισει μωρο κ εσπρωξε μπιμπερο στο στομα της,,πνιγηκε το αμοιρο 3 φορες...και που να περπατησει...ταιζα μωρο κ συγχρωνως καναμε ντει-ντει στο ποδι μου..εγω δεν ειμαι ανθρωπος η γυναικα λαστιχο ειμαι..

τι να σε κανει και αυτος...βρηκε ζωντανο παιχνιδι,λιγο το χεις?????


fCS8p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αυτήν πάλι πως την παίρνουμε;;;;;;

Από τα κοριτσακια που θηλάζουν ήρθε σε καμμία περιοδος ή οχι ακόμη;;;;

την κάρτα πολιτισμού απο τα κεπ!!! για πάτρα δεν ξέρω αν έχει τπτ! θα κοιτάξω να σου πω!

εγώ εδώ δικαιούμαι έκπτωση κ στο νερό!

δεν αδιαθέτησα ακόμη! την 1η φορά αδιαθέτησα μετά από 6 μήνες αλλά θήλαζα αποκλειστικά εως τους 9! όπου έμαθα ότι ήμουν έγκυος κ το κοψα αμέσως!!!:-(

τη 2η μετά από 3 μήνες κ ξανά θήλασα μέχρι το μωρό ήταν 9 κ κάτι!!! εδώ σταμάτησα γιατί η μικρή δε χόρταινε!! ήταν κ μωρό γίγας!!! γεννήθηκε 4300!!!

για ν δούμε τώρα!!! προς το παρόν όλα καλά!!!

Να ρωτήσω εγώ: ξερει καμμια εκτος απο τον οεε δινει κ ο εοτ εισητηρια κοινωνικου τουρισμου κ πως;;;

ναι δίνει νομίζω είναι για δημόσιους, τεβε κτλ. το σαιτ visit greece!!

Για βάλτο να δω. έχουμε ικα κ τεβε

λοιπόν του ικα φαντάζομαι ξέρεις ότι ξεκίνησαν. τα άλλα βγάινουν την ανοιξη! οι τριτεκνοι παίρνουν κάθε χρόνο!!!;)

κ τώρα ψάχνω κ κάτι παίρνουν κ απο ογα!! θα σου πω!!!

έχω αποφασισει πως θα πάρω οτι ακριβώς δικαιούμαι!

εμεις ειμαστε. εγω=ικα, παυλος=τεβε.

ξερει καμμια αν δικαιουνται κ τα παιδια εισητηρια? γιατι οταν ειχε γεννηθει ο νικηφ. θυμαμαι οτι μου ειχαν πει, απο 5 ετων κ πανω δικαιουνται. δλδ ουσιαστικα, δικαιουμε ενα εισητηριο. το εισητηριο της μανας! δεν ξερω σε ποιο προορισμο θα ηταν καλυτερα. Δαφνι ή Λερο κατευθειαν????

ναι παίρνουν κ τα παιδιά γιατί αλλιώς θα πληρώσουν!

πού είναι; τέβε ή ίκα;;;

κ εσύ να ξέρεις πως τώρα θα τα παίρνετε κάθε χρόνο!

το πλυντηριο χαλασε κ δεν ανοιγει, με την πλυση μεσα. υδραυλικο να φωναξω ή κλειδαρα? το παιδι μου με ειπε παλιομλκα επειδη δεν του εβαζα dvd να δει τα τερατα παλι να μου ξυπναει απο το αγριο χαραμα, κ η χριστιανα επεσε πανω στα παιχνιδια στον παιδικο κ εχει σκισει τα χειλια της!

:lol::lol::lol:

αλλα σε λιγο ειμαι για υπνο. περιμενω την αποστειρωση κ την "εκανα"...

ειμαι παρα πολυ κουρασμενη!

ναι καλά!!! κ το πρωί να μας πεις για τρελίτσες πάλι!!!!! πού τα πουλάς αυτά μαρή;;; τόσο πειστική εισαι όταν λες ότι δεν καπνίζεις;;;:rolleyes:

κοριτσακια ποναει η πλατη μου!!! θα τα πουμε αυριο.

εχω να δω κατι ονειρα αποψε, θεου θελοντος κ ομορφακιων επιτρεποντος, που δεν λεγονται...

χρρχρρρ!!!!!

καληνυχτα!!!!!!!!!

ε δε στα΄πα εγώ;; δεν τρώγεσαι!!!!!!

μπανιαρισα, ταισα, μπορω να πεθανω για σημερα...

τι να ματιασουν απο εμενα μαρη...:-( με το ψοφοκρυο σημερα δεν ηταν κανεις στην πισινα και εκατσα πολυ ωρα η γοργονα και κοψομεσιαστηκα...πολυ κουραση.

:lol::lol::lol::lol::lol:

α εσύ δε πας καλά!!!!!

βρε μαριανθακι ομως βλεπω το μωρο ενω στην αρχη τρωει κανονικα μετα απο καποια ωρα ενω πειναει και με ρουφαει δε βγαζει γαλα... την αφηνω να πιπιλαει κανα πενταλεπτο αλλα τη λυπαμαι και τη βαζω απο την αλλη μερια και μετα συμβαινει και απο κει το ιδιο... αρα "τελειωνει" το γαλα... και δεν αισθανομαι να "κατεβαινει" αλλο... τι να πω.... ειδομεν! αν τη δω να πειναει θα της δωσω και συμπληρωμα...

αυτο που ειπε η λιτσα ειναι σωστο, και ως εδω δοξα το θεο που τα καταφεραμε!!!!

αυτα προλαβα να γραψω

φιλια σε ολες!!!!!!!!!!!!!!

αν θες να το παλέψεις ξεσκίσου στα υγρά κ θα δεις μεγάλη διαφορά!!! σούπες, χυμούς, γάλα, νερό, μπύρα (μην τρελαίνεσαι έχει κ χωρίς αλκοολ)!!!!!

παω μεσα για να τον ακουω , αυριο θα σας πω τι εγινε.

καληνυχτα!

περαστικά έυχομαι να μην είανι τίποτα!!!

Καλησπέραααααααααα!!!! Δεν παρεξηγούμαι εγώ άλλωστε για μας ο

Λαγκαδάς είναι μαγευτικός αλλά ορισμένοι θέλουν να την κάνουν σαν μερικούς μερικούς χιχιχιχιχιχιχιχιχιχι. Αλλά έχει δίκιο η Μαριανθούλα έχουμε τα Λουτρά μας με πισίνα ολυμπιακών διαστάσεων και μια πιο μικρή έχουμε την θάλασσα του καπνού και ΕΙΧΑΜΕ και μια λίμνη κάποτε. Γενικά είναι ωραία κωμόπολη και κοντά στη Θεσσαλονίκη....

Δεν μπορώ να σχολιάσω τιποτες άλλο γιατί τα ξέχασα με τόσα που λέτε πια..... See you smaaaatssss!!!!

το μπακαλόγατο με το ζήκο που λέει:" να σε δώσω πελτέ λαγκαδά" μου θυμήσατε!!!!:tongue::tongue::tongue:


170301c7zifsub1b.gif

Link to comment
Share on other sites

και που να βγει το προγραμμα ΙΟΥΛΙΟΣ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ ερε γλεντιααα

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ:lol::lol::lol:

Εγώ, αν και γρια, είμαι ακόμα εδώ!!! Ούτε δουλεύω, ούτε από το ....άλλο κάνω, το βράδυ κοιμήθηκα 9 ώρες (θαύμα-θαύμα)!!!

ευτυχώς είμαστε μεγάλες κ σοφές κ βάζουμε λίγη τάξη εδώ μέσα!!!

Μαρλέν και Δαλιδά, ευχαριστώ για τα σχόλια! Μαρλέν, δεν επιτρέπουν να είναι και ο σύζυγος μέσα την ώρα του τοκετού!

α μήν το λες!!! εδώ είανι πολύ μόδα!!!! όχι τπτ άλλο ο δικός μου δεν μπήκε σε καμία ευτυχώς, κ μερικοι του τη λένε, κ καλά έχασε κ ειναι μοναδική εμπειρία κτλ!!!


170301c7zifsub1b.gif

Link to comment
Share on other sites

μαιρη βρηκες λυση για σκεπασμα,μπεμπη??

εχθες τον ανεβασα πανω πανω αφησα λιγο στην ακρη και δεν βγηκε:lol:

για να δουμε σημερα,α! κατην κουβερτα την σφηνωνω οπως ο αντρας σου:lol:


fCS8p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πολυ καλη,,αλλα στοιχημα,οι αλλες οι κακογουστες θα σε κραξουν πρωι πρωι.εγω ξερεις τι εκανα ??πηρα μια μπλουζα για μωρο για του χρονου 75 ευρουλια..εντωμεταξυ ελεγα στον Θανο.παρε το παιδι κ βγητε εξω να πληρωσω..το πα 10 φορες,με εγραψε κ περιμενε να δω ο να μη τον χαρακτηρισω ποσα θα δωσω..ου να μου χαθει..πιπινι τον πηρα,γερολαδας μου καταντησε..

Link to comment
Share on other sites

Μαίρη, αφού το παρακολουθείς, έτσι θα ναι, δεν ξέρω γιατί το είπανε, φευγαλέα το πήρε το μάτι μου!!! Γιατί δεν ρίχνεις έναν υπνάκο μέχρι τις 2 και κάθεσαι και περιμένεις να ξυπνήσει;; Είναι πολύτιμος ο ύπνος πλέον!!!!

Μαρλέν, βάλε φωτογραφίες να δούμε βρε!!!

Link to comment
Share on other sites

http://www.childrensalon.com/product_info.php?cPath=104_3749&products_id=10155

αυτο για τη μπεμπα αργοτερα,στο Χρηστακο ειχα παρει αυτο

http://www.childrensalon.com/product_info.php?cPath=104_3749&products_id=17600

αλλα απο Γλυφαδα bambineria.27ευρω νομιζω..

ΠΟΣΟ ΤΑΙΡΙΑΖΟΥΜΕΕ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...