Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 16 λεπτά , Angot είπε:

      κορίτσια το επίδομα γεννάς τα 2400 πάνε με εισοδηματικά κριτήρια; πχ εγώ κάνω χωριστή δήλωση από τον άντρα μ! εχω χαμηλό εισόδημα! εκείνος αντίθετα έχει πχ πάνω από 100000 ! το δικαιούμαι; πήρα το 1555 μου είπαν είναι ανεξάρτητο εισοδήματος αλλά νομίζω κάνουν λάθος γιατί εγώ διαβάζω αλλά στο ίντερνετ και ότι είναι μέχρι οικογενειακό εισόδημα 40000! με μπέρδεψαν 

      Νομίζω Κ εγώ ότι δεν το δικαιουσε. Απτήν στιγμή που έχεις παντρευτεί έτσι Κ αλλιώς τα φορολογικά ειναι κοινά άσχετα αν κάνετε χωριστή δήλωση το ότι φαίνετε γάμος ειναι το ίδιο πράγμα. Απλά πληρώνει ο καθένας τα δικά του μερίδια στο τέλος στα υπόλοιπα είναι το ίδιο . 

ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ σε Super Market


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

δεν εχουν ολα τα νουμερα στικερ. το ω 4 δεν εχει. πηγα και στο μαρινοπουλο και στο γαλαξια. ισως απλα δεν πετυχα συσκευασιες με στικερ. αυριο θα ξαναπαω να παρω η ν3 η ν4+ που εχω ακομα 2 κουπονια να τα εξαργυρωσω οσο υπαρχει η προσφορα.

Link to comment
Share on other sites

Για τα καρφουρ μιλας? Που το ειδες?

Σορρυ για την καθυστερημένη απάντηση.Ναι για τα καρφουρ λέω.Σε φυλλάδιο που μας έφεραν στο σπίτι το έλεγε.Από 21/5 οι τζαμπο πακ συσκευασίες λίμπερο είναι 1+1 δώρο.Πήγα την Δευτέρα και πήρα με 24 ευρώ δυο τζάμπο πακ!Μου κάνει εντύπωση που η κοπέλα πιο κάτω λέει πως δεν τα βρήκε!


FuWlp3.png 2ebBp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εχει κι'ενα καλο η περιοχη μου. :D

Κι'εγω πηγα και ρωτησα για τις λιμπερο αλλα δεν ειχαν ιδεα. :?

Οχι τιποτ'άλλο, αλλα διαβασα κι'αυτο για το 50% και πηρα και καμποσα "θεματα" :lol::lol:

Δεν πειραζει, θα στοκαρω χυμους και δημητριακα που εχει 20%

Στις μικρες λιμπερο εχει 40%

Εγώ πάντως από το καρφουρ στην Αλεξ/πολη τις πήρα κανονικά τις λιμπερο.


FuWlp3.png 2ebBp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγώ πάντως από το καρφουρ στην Αλεξ/πολη τις πήρα κανονικά τις λιμπερο.

Σε κανενα καρφουρ δεν ισχυει. Πηρα τηλεφωνο και στα κεντρικα και μου ειπαν οτι δεν ισχυει τετοια προσφορα. Μαλλον θα ειναι καποια τοπικη προσφορα στο δικο σας καρφουρ.

Link to comment
Share on other sites

τα carref. γενικά λένε και κάνουν ότι θέλουν. Στα περιφερειακά καταστήματα δεν δέχονται κουπόνια + τη δική τους προσφορά μόνο στα μεγάλα καταστήματα. Οτι να' ναι...Γι΄αυτό δεν πατάω ποτέ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Σε κανενα καρφουρ δεν ισχυει. Πηρα τηλεφωνο και στα κεντρικα και μου ειπαν οτι δεν ισχυει τετοια προσφορα. Μαλλον θα ειναι καποια τοπικη προσφορα στο δικο σας καρφουρ.

Λες;Ίσως να είναι επειδή το κατάστημα είναι καινούργιο!Πάντως όταν πήγα σε όλα τα καρότσια υπήρχαν λίμπερο!!:P


FuWlp3.png 2ebBp3.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια καλησπερα.μια απορια εχω!βρηκαμε ενα μαγαζι εδω που μενω εχει πολυ φθηνα πραγματα.πχ πηρα ενα λιτρο φερι 1,60 η το lenor 2,10.αυτα τα προιοντα ομως τα φερνουν απο βουλγαρια.ποια η γνωμη σας?ειναι τα ιδια οπως τα ελληνικα?εγω το φερι που δοκιμασα νομιζω ειναι σαν το κανονικο:confused:

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια καλησπερα.μια απορια εχω!βρηκαμε ενα μαγαζι εδω που μενω εχει πολυ φθηνα πραγματα.πχ πηρα ενα λιτρο φερι 1,60 η το lenor 2,10.αυτα τα προιοντα ομως τα φερνουν απο βουλγαρια.ποια η γνωμη σας?ειναι τα ιδια οπως τα ελληνικα?εγω το φερι που δοκιμασα νομιζω ειναι σαν το κανονικο:confused:

φαίη εγώ το τελευταίο τρίμηνο πηγαίνω στον βασίλαγα (σουπερ μαρκετ στη βόρεια ελλάδα που φέρνει ΜΟΝΟ προϊόντα εισαγόμενα από Βουλγαρία κ από ελληνικές βιοτεχνιες μικρές που δεν μπορούν να μπουν στα ράφια των καρτελ των άλλων σουπερ κτλ) μια χαρά είναι ολα τα προιόντα σε απιστευτα χαμηλές τιμές εως κ 60% κάτω από τα άλλα σουπερ κ έχω καταφέρει κ εξοικονόμησα 120ευρώ το μήνα περίπου από το σουπερ. Πχ παράδειγμα πηρα το βανισ για ασπρόρουχα 2.52ευρώ....ενώ στο κανονικό σουπερ πχ μασουτης αν θυμάμαι καλά θέλω 5 ευρώ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...