Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Fay_ είπε:

      Κορίτσια Καλημερα! Ετοιμάζομαι για τη χοριακη μου και με έχει πιάσει απίστευτο άγχος ενώ χθες ήμουν καλά. Φοβάμαι μην θα είναι βιοχημική λόγω των καφέ που βλέπω. Να πω πως χθες βράδυ έκανα ξανά τεστ και η γραμμή ήταν ακόμη πιο έντονη. Επίσης τα τεστ που κάνω συνειδητοποίησα πως δεν είναι early ανιχνεύουν από 25 μονάδες και πάνω. Οι βιοχημικές τι συμπτώματα έχουν; 

      Καλημέρα! Δεν έχει κάποια ιδιαίτερα συμπτώματα η βιοχημική. Έχεις μια θετική χοριακη, όχι ιδιαίτερα υψηλή μάλλον, που η δε διπλασιάζεται ποτέ ή μένει σταθερή και κάποια στιγμή μηδενίζει..  εύχομαι να σου πάνε όλα καλά, να δεις μια ζουμπουρλουδικη χοριακη σήμερα και μια καλή αύξηση σε δύο μέρες! 

      Δύναμη και πίστη στο/στα εμβρυακι/α σου!

      • Μου αρέσει 1

H Vasdeli έγινε πολύτεκνη!!!!


Recommended Posts

Nα σας ζήσει ο Νικόλας σας, Βικάκι!Να είναι πάντα γερός και καλότυχος!Καλή ανάρρωση σε σένα, με το καλό να πάρετε το μικρό σας και να γυρίσετε επιτέλους στο σπιτάκι και στα άλλα τρία θαυματάκια σας!!!Πλέον τέσσερα ζευγάρια μάτια είναι η περιουσία σου;););) Καλώς ήρθες στον κόσμο των μαμάδων με τρία αγόρια:tongue::tongue::tongue: Χίλιες ευχές για υγεία, η Οδύσσεια τελείωσε, απόλαυσε την Ιθάκη σου!


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα!!!!

Βρε κορίτσι ξέρεις παραπάνω νεα να μας πεις μας εχει φάει η αγωνία!!!!!

Δε μπόρεσα να μιλήσω μαζί της, έχει κλειστό το κινητό, φαντάζομαι είναι και ζαλισμένη ακόμη από τη νάρκωση.Μίλησε με τη μανούλα της κοινή μας φίλη κι εκείνη ενημέρωσε ότι το μικράκι μπήκε θερμοκοιτίδα (λογικά για παρακολούθηση κάποιες μέρες).Δεν γνωρίζω κάτι περισσότερο, αύριο θα την πάρω. Είμαι σίγουρη ότι είναι καλά και πολύ πολύ ευτυχισμένη!!!


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Koριτσάρα μου αν εμεις μιλήσαμε και με π.μ σου ευχομαι οτι καλύτερο και ο Θεός να σου μοιράσει τόσα στεφάνια για όσα πέρασες και δεν το έβαλες κατω για να γεννήσεις αυτη την ψυχούλα που σου χαρισε.Σε ευχαριστω για το κουράγιο που μου δινεις γιατι ξερεις οτι αντιμετωπίζω την ίδια περίπτωση και θα μιλάμε!!!

Φιλάκια πολλά!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Nα σας ζήσει ο Νικόλας σας, Βικάκι!Να είναι πάντα γερός και καλότυχος!Καλή ανάρρωση σε σένα, με το καλό να πάρετε το μικρό σας και να γυρίσετε επιτέλους στο σπιτάκι και στα άλλα τρία θαυματάκια σας!!!Πλέον τέσσερα ζευγάρια μάτια είναι η περιουσία σου;););) Καλώς ήρθες στον κόσμο των μαμάδων με τρία αγόρια:tongue::tongue::tongue: Χίλιες ευχές για υγεία, η Οδύσσεια τελείωσε, απόλαυσε την Ιθάκη σου!

Καλά, εγώ πού ζω;

Τώρα το είδα! Αυτό το θέμα!

Ευχαριστώ πολύ,πολύ για τις όμορφες ευχές, Μαρούσκα!

Ευχαριστώ όλες σας!

Η ζωή με 4 παιδιά είναι άκρως συναρπαστική μα και κουραστική! Έρχεται το βράδυ μια γλυκιά κουραση που όμως δεν θα την άλλαζα με τίποτα στον κόσμο!


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 3 εβδομάδες μετά...

Επιτέλους εμφανιστηκες παρα πολύ χαιρομαι για σενα,εμενα δυστυχως το μωρο πέθανε μετα το χειρουργείο αλλά είμαι τόσο απαλλαγμένη απο τυψεις διοτι ξερω οτι εγω εκανα τα πάντα για να το κρατήσω παρα την κατακραυγη και πηγα στον άλλο κοσμο και γυρισα για αυτη την ψυχούλα και ειμαι χαρουμενη που εχουμε εναν φυλακα αγγελο στην οικογένεια την Χριστίνα μας!!!!

Link to comment
Share on other sites

Λυπάμαι πολύ...

Όμως,ναι,έτσι πιστεύω κι εγώ πως θα ένιωθα στη θέση σου...απαλλαγμένη από κάθε τύψη μιας και πήρα την σωστή απόφαση...έχεις π.μ!


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...