Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

καμμιά μανούλα από γιάννενα


CoffeeFilter

Recommended Posts

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΕΙΜΑΙ Κ ΕΓΩ ΜΙΑ ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΕ 2 ΠΑΙΔΑΚΙΑ Κ ΕΓΚΥΟΣ ΣΤΟ ΤΡΙΤΟ Κ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΓΙΑΝΝΕΝΑ:DΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΓΙΑ ΠΑΡΕΑ


image.php?type=sigpic&userid=23500&dateline=1274288107

-------------------------------------------

ΓΙΩΡΓΟ ΔΑΝΑΗ ΙΑΣΟΝΑ

Η ΜΑΜΑ ΣΑΣ ΛΑΤΡΕΥΕΙ!

1218455mjqw66vx3t.jpg

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΕΙΜΑΙ Κ ΕΓΩ ΜΙΑ ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΕ 2 ΠΑΙΔΑΚΙΑ Κ ΕΓΚΥΟΣ ΣΤΟ ΤΡΙΤΟ Κ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΓΙΑΝΝΕΝΑ:DΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΓΙΑ ΠΑΡΕΑ

Γειά σου, και εγώ από γιάννενα με ένα παιδάκι ακόμα.

Καλή αρχή στο νέο μας καφέ


[sIGPIC][/sIGPIC]1.12.2008 - Αντίκρυσα το φως της ζωής μου!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλημέρα!! Μένω Θεσ/κη αλλά είμαι από Γιάννενα και την λατρεύω αυτή την πόλη! Δεν έχω ακόμη παιδιά, αλλά ελπίζω πως σύντομα θα γίνω και εγώ μανούλα! Ελπίζω να με δεχτήτε στην παρέα σας!!!


RShEp3.png?t=1&Dcm8pJdZ

dDYSp2.png

ticker.php?pic=39ofzf3j8t1wythf

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κορίτσια, είμαι από Ηπειρο, αλλά στα Γίάννενα ανεβάινουμε πόλύ συχνά, μένει η θεία εκεί, σπούδασε η αδερφή μου εκεί και έμενε πέρισυ με την οικογενειά της και μάλλον και του χρόνου εκεί θα ξαναπάνε, και μεις τώρα που περιμένουμε το τρίτο μας κοριτσάκι εκείθα γεννήσουμε- Χατζηκώστα. Είναι πολυαγαπημένη πολη και πανέμορφη, ελπίζω να τα λέμε!


ΤΑΟ

*Η μεγάλη μου κορούλα γεννήθηκε: 29-3-2003

*Η δεύτερη μου κορούλα γεννήθηκε: 21-7-2004

*H καραμελένια γεννήθηκε: 20-12-2009

*Η ζουζούνα μου γεννήθηκε: 9-6-2011

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια καλημέρα!! Μένω Θεσ/κη αλλά είμαι από Γιάννενα και την λατρεύω αυτή την πόλη! Δεν έχω ακόμη παιδιά, αλλά ελπίζω πως σύντομα θα γίνω και εγώ μανούλα! Ελπίζω να με δεχτήτε στην παρέα σας!!!

Πολύ όμορφη πόλη η Θεσ/νίκη. Ελπίζουμε συντομα να αποκτήσεις το πρώτο σου παιδακι.


[sIGPIC][/sIGPIC]1.12.2008 - Αντίκρυσα το φως της ζωής μου!

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κορίτσια, είμαι από Ηπειρο, αλλά στα Γίάννενα ανεβάινουμε πόλύ συχνά, μένει η θεία εκεί, σπούδασε η αδερφή μου εκεί και έμενε πέρισυ με την οικογενειά της και μάλλον και του χρόνου εκεί θα ξαναπάνε, και μεις τώρα που περιμένουμε το τρίτο μας κοριτσάκι εκείθα γεννήσουμε- Χατζηκώστα. Είναι πολυαγαπημένη πολη και πανέμορφη, ελπίζω να τα λέμε!

Κι εγώ χατζηκώστα γέννησα μιας και δουλεύω εκεί, από αρχες φλεβάρη θα ξεκινήσω πάλι δουλειά :(


[sIGPIC][/sIGPIC]1.12.2008 - Αντίκρυσα το φως της ζωής μου!

Link to comment
Share on other sites

γεια σας. Κι εγώ Γιαννιώτισσα είμαι!! christm σπούδασα Θεσσαλονίκη και πέρασα τα πιο όμορφα χρόνια της ζωής μου εκεί. Δεν έχω κανλενα παιδάκι. Είχα μια ατυχία το καλοκαίρι, την αφήνω πίσω μου, και συνεχίζω γερά τις προσπάθειες για παιδάκι!! Ποιον γιατρό έχετε στο Χατγηκώστα; Melita, μιας και δουλευεις εκεί, συστησέ μας κάποιον καλό. Τι απαίσια βροχή είναι αυτή, βρε κορίτσια!


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites

γεια σας. Κι εγώ Γιαννιώτισσα είμαι!! christm σπούδασα Θεσσαλονίκη και πέρασα τα πιο όμορφα χρόνια της ζωής μου εκεί. Δεν έχω κανλενα παιδάκι. Είχα μια ατυχία το καλοκαίρι, την αφήνω πίσω μου, και συνεχίζω γερά τις προσπάθειες για παιδάκι!! Ποιον γιατρό έχετε στο Χατγηκώστα; Melita, μιας και δουλευεις εκεί, συστησέ μας κάποιον καλό. Τι απαίσια βροχή είναι αυτή, βρε κορίτσια!

Γεια σου margi,

όλοι οι γιατροί καλοί είναι στο νοσοκομείο με εμπειρία και εξειδίκευση. Απλά είναι κάποιοι που έχουν μεγαλύτερη λίστα αναμονής από αλλους π.χ. Ζαγαλίκη που έχω εγώ επειδή ήθελα γυναίκα γιατρό.. Είναι και θέμα ποιον θα συμπαθήσεις.

Με τη βροχή έχουμε σκουριάσει μέσα με το μωρό. Ούτε για ψώνια δεν μπορούμε να πάμε. :(


[sIGPIC][/sIGPIC]1.12.2008 - Αντίκρυσα το φως της ζωής μου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημέρα, είναι ο άντρας μου από Θεσ/νικη, εκεί γνωριστήκαμε όταν σπούδαζα! Φιλιά και στην αγαπημένη Θεσσαλονίκη, εσύ δουλεύεις εκεί;;;

α, όσο για το γιατρό στο Χατζηκώστα εγώ έψαχνα έναν καλό που να μη ζητά ταρίφα για τις γέννες και κατέληξα στον άκρίβη, αλλά πολύ λιγομίλητος βρε παιδί μου, έχε χάρη που είναι τρίτο παιδί και δεν έχω ΤΙΣ απορίες, αλλιώς θα χα πελαγώσει... καλά, ευτυχώς πάνε και όλα καλά στην εγκυμοσύνη μου, οπότε οκ!!!


ΤΑΟ

*Η μεγάλη μου κορούλα γεννήθηκε: 29-3-2003

*Η δεύτερη μου κορούλα γεννήθηκε: 21-7-2004

*H καραμελένια γεννήθηκε: 20-12-2009

*Η ζουζούνα μου γεννήθηκε: 9-6-2011

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κι από μένα,

tao μην νομίζεις ότι οι υπόλοιποι είναι λαλήλαστοι γιατί έχω εμπειρία και από Αντωνίου και από Ζαγαλίκη. Έτσι είναι όλοι οι γιατροί παντού - όχι πολλά πολλά . Το καλό είναι να είσαι μακριά από γιατρούς.

Χριστούγεννα πως θα τα περάσετε?


[sIGPIC][/sIGPIC]1.12.2008 - Αντίκρυσα το φως της ζωής μου!

Link to comment
Share on other sites

melita, εμείς τουλάχιστον θα έχουμε γεννήσει μόλις την πριγκήπισσα, οπότε ευελπιστούμε με υγεία να είμαστε σπιτάκι μας και να χει κανει η μαμά - μου- πολλά πολλά μελομακάρονα να τα τσακίσουμε :D:rolleyes:


ΤΑΟ

*Η μεγάλη μου κορούλα γεννήθηκε: 29-3-2003

*Η δεύτερη μου κορούλα γεννήθηκε: 21-7-2004

*H καραμελένια γεννήθηκε: 20-12-2009

*Η ζουζούνα μου γεννήθηκε: 9-6-2011

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα, είναι ο άντρας μου από Θεσ/νικη, εκεί γνωριστήκαμε όταν σπούδαζα! Φιλιά και στην αγαπημένη Θεσσαλονίκη, εσύ δουλεύεις εκεί;;;

α, όσο για το γιατρό στο Χατζηκώστα εγώ έψαχνα έναν καλό που να μη ζητά ταρίφα για τις γέννες και κατέληξα στον άκρίβη, αλλά πολύ λιγομίλητος βρε παιδί μου, έχε χάρη που είναι τρίτο παιδί και δεν έχω ΤΙΣ απορίες, αλλιώς θα χα πελαγώσει... καλά, ευτυχώς πάνε και όλα καλά στην εγκυμοσύνη μου, οπότε οκ!!!

Εγώ είμαι παντρεμένη στην Θεσ/κη, και έρχομαι Γιάννενα που μένουν οι δικοί μου όσο συχνά μπορώ, γιατί δουλεύω κιόλας. Τώρα θα έρθω τα Χριστούγεννα πρώτα ο Θεός. Σου εύχομαι ένα γερό τρίτο μωράκι! Όσο για γιατρούς στα Γιάννενα όταν ήμουν είχα κακή εμπειρία από μια γιατρό (γυναίκα) στο Χατζ/κώστα. Ευτυχώς εδώ έχω βρεί έναν πολύ καλό και αξιόπιστο γιατρό και ελπίζω να με βοηθήσει να κάνω ένα παιδάκι...


RShEp3.png?t=1&Dcm8pJdZ

dDYSp2.png

ticker.php?pic=39ofzf3j8t1wythf

Link to comment
Share on other sites

Εγώ είμαι απο Θεσπρωτία (για ένα χωριό!) αλλά ο σύζυγος είναι από Γιάννενα. Την λατρεύω αυτή την πόλη! Πιθανότατα το καλοκαίρι θα μετακομίσουμε μόνιμα εκεί. Έχω ένα κοριτσάκι 7 μηνών!


YqE6p2.png

IqItp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...