Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Ποτά στο ένα τέταρτο της τιμής


Recommended Posts

καλημέρα, ο αδελφός μου δε πίνει καθόλου και στη δουλειά του επειδή είναι υπεύθυνος στις δημόσιες σχέσεις του κάνουν δώρα ποτά (τα μεγάλα του ενός λίτρου) τα κάνει δώρα όσο μπορεί αλλά έχει πολλά πολλά ποτά (ούσκι, βότκα, τζιν, μεταξα κονιάκ 5', λικέρ, μαρτινι κλπ κλπ) όποιος ενδιαφέρεται και πίνει να μου στείλει πμ τι θέλει και αν το έχουμε ευχαρίστως να το δώσουμε στο ένα τέταρτο της τιμής της αγοράς.

εννοείται οτι είναι κλειστά στις συσκευασίες τους και με τα barcode και τα serial number που αποδεικνύουν ότι είναι γνήσια επώνυμα ποτά.

ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις

Καλημέρα σε όλους,

θα γράψω όλα τα ποτά σε μια λίστα και θα τα στείλω σε όλους με τις τιμές, θα απαντήσω αύριο.

εγώ μένω αγ. αναργύρους δουλεύω μαρούσι στο avenue και μπορώ πεδιον αρεως και πειραια στο σταθμό και ψυχικό στο ΑΒ.

ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους,

θα γράψω όλα τα ποτά σε μια λίστα και θα τα στείλω σε όλους με τις τιμές, θα απαντήσω αύριο.

εγώ μένω αγ. αναργύρους δουλεύω μαρούσι στο avenue και μπορώ πεδιον αρεως και πειραια στο σταθμό και ψυχικό στο ΑΒ.

ευχαριστώ

Στείλε και σε μένα τη λίστα σε παρακαλώ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα σε όλους,

θα γράψω όλα τα ποτά σε μια λίστα και θα τα στείλω σε όλους με τις τιμές, θα απαντήσω αύριο.

εγώ μένω αγ. αναργύρους δουλεύω μαρούσι στο avenue και μπορώ πεδιον αρεως και πειραια στο σταθμό και ψυχικό στο ΑΒ.

ευχαριστώ

Κι εγω θέλω την λίστα. Ευχαριστώ πολυ :P


eNortjKzUjI0NTCwMFeyBlwwFXMC0g,,05.png

eNortjKzUjI0NTCwMFOyBlwwFXAC0Q,,49.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους,

θα γράψω όλα τα ποτά σε μια λίστα και θα τα στείλω σε όλους με τις τιμές, θα απαντήσω αύριο.

εγώ μένω αγ. αναργύρους δουλεύω μαρούσι στο avenue και μπορώ πεδιον αρεως και πειραια στο σταθμό και ψυχικό στο ΑΒ.

ευχαριστώ

Επειδή ενδιαφέρομαι κι εγώ, θα ήθελα παρακαλώ τη λίστα... μένω Ίλιον και βολεύει αφάνταστα! Σε ευχαριστώ πολύ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...