Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 22/4/2024 at 10:46 ΠΜ, Lila ki είπε:

      Εγώ πάντως δεν έχω τίποτα … είναι δεύτερη μετά από την ετ.. και μάλιστα παράδοξο χθες το βράδυ είχα παρολιγο Ονείρωξη … και δ κερω απογοητεύτηκα …έχω ανησυχήσει πάρα πολύ …

       

      Βρε κορίτσια μου … τι γίνεται με την Ονείρωξη .. είμαι η μόνη ;;; Τους τελευταίους μήνες πάθαινα Ονείρωξη λίγο πριν την περίοδο .. χθες το βράδυ είχα πάλι ξύπνησα χαράματα …. Ήταν παρολιγο Ονείρωξη αυτό .. αλλά δ ξέρω μωρε απογοητεύτηκα …. Τι σκατα ριναι αυτό ; Κάνει συσπάσεις η μητρα ;;; Τόσο νωρίς ;;; Σήμερα είμαι δεύτερη μέρα από την ετ με βλαστοκύστη 5 ημερών …

      εδώ εγώ εχω πάρει  master στην ονείρωξη ! αλλά τελευταία  επειδή ξυπνούσα για να μην κάνει συσπάσεις η μητρα πλεον πάει σε fast forward χαχαχαχα να προλάβει να γίνει δουλίτσα. 😂 δεν επηρεάζει καπου μ είπε ο γιατρός , δεν μπορείς να κανείς και κάτι άλλωστε! εγώ τώρα που ειμαι έγκυος επαθα ονείρωξη ενώ ονειρευόμουν μια πίτσα με πέπερονι

      πρίν από 40 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Ναι θα πάρω κ τέτοια,απλά θα μπορούν να ανιχνεύσουν την ορμόνη? Είμαι έκτη μέρα από την εμβρυομεταφορά

      ΜΠΟΡΟΥΝ 🥳

      • Μου αρέσει 1

jean φορεμα, βερμουδα κ παντελονι!


Recommended Posts

Πωλούνται jean φόρεμα καλοκαιρινό για εγκυούλες απο hm, μέγεθος small, φορεμένο 1 φορά καθώς γεννήσαμε πριν καλοκαιριάσει;););)!!! Χωρούσε εμένα στον 9ο μήνα, με κιλά 75, ύψος 1,67 και περίμετρο κοιλιάς 1.20!! Τιμή 15,00 Ευρώ με έξτρα χρέωση δική σας τα μεταφορικά 1,5 Ευρώ!

Επίσης βερμούδα jean με λάστιχο από hm μέγεθος νούμερο 38, φορεμένη 2 φορές επίσης! Στα 10,00 Ευρώ με έξτρα χρέωση δική σας τα μεταφορικά 1,5 Ευρώ!

Κ τζιν φαρδύ από τα bershka με λάστιχο στην μέση, κατάλληλο για κοιλίτσες :D, άνετο κ βολικό με αεράτο ύφασμα! Μέγεθος medium, με χώρεσε ως τον 9ο!!! Στα 10,00 Ευρώ με έξτρα χρέωση δική σας τα μεταφορικά 1,5 Ευρώ!

Για φωτο ή άλλες πληροφορίες, στείλτε μου μήνυμα στο [email protected]!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...