Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • τρέχα γύρευε! @linaa ο άντρας μου και κάθε ο αντρασ κάθε κοπέλας που είναι ναυτικός (πλέον γραφείου) το γνωρίζει  πως μέχρι  πριν μερικά χρόνια που ήταν η αλληλεγγύη επέδιδαν φορολογία 45% στο κράτος και πλέον 35% άρα γιατί να μην τα πάρουν; επισης εγώ πριν παντρευτώ δούλευα 12 χρόνια και πλήρωνα τον φόρο μ όπως όλος ο υπόλοιπος κόσμος, γιατί να μην τα πάρω; ναι μεν δόξα το θεό δεν είναι ότι περιμενω αυτά τα χρήματα για να ζήσω αλλά δεν θεωρώ σωστο ενώ αποδίδεις φόρο να μην έχεις ισα δικαιώματα λόγω του μισθού! και άσε τον μισθό στην άκρη , τα 12 χρόνια που εγώ πλήρωνα τον φόρο μ τι τα διαγράφουμε; χωριά ότι εχω ψυχολογικά, νιώθω ανασφάλεια άμα δεν παίρνω τον μισθό μ 🤣 δεν ξέρω ίσως το βλέπω εγώ λάθος….  

Only 2 legs...too many shoes !


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 934
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • JENIA

    JENIA 375 δημοσιεύσεις

  • ARNIKOL

    ARNIKOL 125 δημοσιεύσεις

  • sevoula

    sevoula 103 δημοσιεύσεις

  • mpap

    mpap 78 δημοσιεύσεις

Γεια σας κορίτσια!!! Και εγώ έχω κόλλημα με τις τσάντες.

Θέλω να μου πείτε την γνώμη σας για τις γαλότσες, σας αρέσουνε;

Έχω φάει κόλλημα με αυτές

http://www.shoes.com/Shopping/ProductDetails.aspx?p=EC1225765

καλημερα και στο καινουριο θεματακι μας.......:D

ωραιες ειναι ....για γαλοτσες ..καλυτερες απο κατι αλλες...αλλα ουτε και εμενα μ'αρεσουν ιδιαιτερα οι γαλοτσες.....βεβαια βρηκα κατι γαλοτσες μεχρι τον αστραγαλο και απο'κει και περα δερματινες μεχρι το γονατο.....αυτη κατι μου λεει αλλα και παλι .....ειμαι δυσκολη!!!!

στη βροχη ομως οταν τα οδια μου γινονται μουσκεμα ...βριζω τον ευατο μου που δεν εχω εστω και τις πιο απλες γαλοτσουλες!!!!!χαχα!!!

σας φιλαω κοριτσακια .....αχ!!μεχρι το μεσημερι δε σας προλαβαινω ουτε και σ'αυτο το τοπικ........!!!!


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites

ΚΥΡΙΩΣ τσάντες! Είναι το φετίχ μου. :mrgreen:

είσαι όντως το άλλο μου μισό επιβεβειωμένα πλέον και στυλιστικά!

κι εγώ με τις τσάντες τρελαίνομαι, όχι με τα παπούτσια τόσο αλλά με τις τσάντες!

Salvatore-Ferragamo-Miss-Vara-Calfskin-Hobo.jpg

salvatore ferragamo respect

Link to comment
Share on other sites

καλα....απο τσάντες????!!! και τι δεν θελωωωωω

απο ρουχα το τελευταιο μου αποκτημα ειναι αυτο των αγαπημενων μου MI-RO:D

Mi-Ro2_small.jpg


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

απο παππουτσια ειχα ερωτευτει σφοδραααααααα αυτοοοοο (vERSACE).....αλλάαααααααααα.....δεν τα ''ΒΡΗΚΑΜΕ'' ΛΟΓΩ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΏΝ ΑΠΑΙΤΗΣΕΩΝ ΠΟΥ ΕΙΧΕ......'' :tongue::tongue::tongue:

Ciara-Versace-shoes.jpg


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

απο παππουτσια ειχα ερωτευτει σφοδραααααααα αυτοοοοο (vERSACE).....αλλάαααααααααα.....δεν τα ''ΒΡΗΚΑΜΕ'' ΛΟΓΩ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΏΝ ΑΠΑΙΤΗΣΕΩΝ ΠΟΥ ΕΙΧΕ......'' :tongue::tongue::tongue:

Ciara-Versace-shoes.jpg

γιατί να μην μπορώ να φορέσω ντακούνια;;παρόλο που τρελαίνομαι;;:(

φοβερό το παπουτσάκι πάντως....

καλορίζικο το νέο τόπικ..:D


[URL="http://www.ticker.7910.org/eng"][IMG]http://www.ticker.7910.org/as1cEZA0g410010MDAwNDk5MWR8ODc1NjU0ZHxteSBiYWJ5.gif[/IMG][/URL]


[url=http://lilypie.com][IMG]http://lb1f.lilypie.com/W9Frp2.png[/IMG][/url
Link to comment
Share on other sites

Ζουμπιιιιιιιιιιιιιιιιι !!!

μη νομιζεις ουτε κ εγω πολυφοραω...ειμαι πιο πολυ της ανεσης....αλλα το συγκεκριμενο επειδη το δοκιμασα...σου λεω εινα σα να φορας φλατ!!!....η πλατφορμα του στο μπροστινο μερος...ισορροπει το υψος του τακουνιου ;)


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια!!! Και εγώ έχω κόλλημα με τις τσάντες.

Θέλω να μου πείτε την γνώμη σας για τις γαλότσες, σας αρέσουνε;

Έχω φάει κόλλημα με αυτές

http://www.shoes.com/Shopping/ProductDetails.aspx?p=EC1225765

πολυ ωραιες οι γαλότσες !!!

γνώμη μου ομως να κοιταξεις σε κατι οχι τοσο δεσμευτικο στο χρωμα ...να μπορεις να τις φορας και με αλλα ρουχα εκτος απο κολλαν....μπορεις να τις φορας και με φορεματακια καθημερινα...και με τζην , ακομα και με φορμες !!!;)


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

πολυ ωραιες οι γαλότσες !!!

γνώμη μου ομως να κοιταξεις σε κατι οχι τοσο δεσμευτικο στο χρωμα ...να μπορεις να τις φορας και με αλλα ρουχα εκτος απο κολλαν....μπορεις να τις φορας και με φορεματακια καθημερινα...και με τζην , ακομα και με φορμες !!!;)

Σωστό και αυτό! Μάλλον θα τις αγοράσω σε μαύρο καλύτερα. Αλλά διαφορά στις τιμές. Πήγα σήμερα Ερμού τις είχανε 105 ευρώ και στο internet τις έχουνε 75 ευρώ


8Fx2p2.png

OtbVp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας κοριτσάκια! με γεια το μοδοτόπικ!:P

Μόνο που τέτοιες εποχές το βλέπω να΄ναι "φάτε μάτια ψάρια...":mrgreen:

Δεν πειράζει, το μάτι είναι τζάμπα :tongue::mrgreen:....

Οι γαλότσες για μένα είναι απολύτως απαραίτητες, εδώ και 3-4 χρόνια, λόγω παιδιών και λόγω κατακλυσμών :rolleyes:...είχα πάρει στις μικρές κι εγώ γινόμουν παπάρα :twisted:.

Πήρα ένα ζευγάρι μαύρες, απλούστατες, από μακρυά νομίζεις ότι είναι μπότες και είναι πράγματι κουλ και με το κατάλληλο φορεματάκι και με τζηνάκι και με φόρμα...αρκεί να έχει και ασορτί καιρό....:tongue:

Τακουνάκια μου αρέσουυυυυυυυυυυυυνννννννννν...... :P .....και τα φορούσα όποτε έβγαινα κι έβγαινα συχνά π.π.(σημαίνει προ παιδιών), μ.π. (μετά παιδιών) πού να τα βάλω;

1. Βγαίνουμε οι δυο μας κάθε Πάσχα και Σαρακοστή :evil::(

2. Τις υπόλοιπες φορές που βγαίνουμε οικογενειακώς, δε λέει για τακούνι :evil::?

3. Κι όταν ήταν και πιο μικρά τα μικρά....με το κυνηγητό που ρίχναμε, μόνο αθλητικά ήθελα να φοράω :?....

Έχω αποκτήσει 2-3 ζευγαράκια (όχι ακριβά, αλλά κομψά :cool:) τα οποία όμως τα χαίρεται η ντουλάπα μου :evil:....

Τέλος να δηλώσω (και το ξέρω πως θα γίνω κακιά) ότι μου είναι αδιανόητο -ακόμη κι αν είχα τη δυνατότητα- για να ικανοποιήσω την προσωπική μου ματαιοδοξία, να σπαταλήσω ένα σωρό χρήματα για να αποκτήσω μια τσάντα, ένα ζευγάρι παπούτσια ή ο,τιδήποτε...

Δε μπορεί να ξεκολήσει το μυαλό μου πόσα παιδιά μπορούν να φάνε, να εμβολιαστούν, να ζεσταθούν με αυτά τα λεφτά...κι εγώ θα τα κάνω τι;:confused:

Όταν είχε έρθει μια ξαδέρφη μου από το Σικάγο (ευκατάστατη με όλη τη σημασία) μου ζήτησε να την πάω Κολωνάκι για ψώνια. Πρώτη φορά είδα από κοντά Gucci, Louis Vitton, Tods....μλκ τούμπανα...

Τη ρώτησα γιατί το κάνει αυτό; Μου απάντησε ότι χαίρεται με τη θέα :shock:!

Όταν τη ρώτησα αν έχει σκεφτεί με τα έξοδα που κάνει, τι άλλο θα μπορούσε να προσφέρει μου απάντησε ότι προσφέρει όσα μπορεί για τις ανάλογες φοροαπαλλαγές (Αμερική είναι αυτή) αλλά δεν είναι η Αντζελίνα Τζολί.......

I beg your pardon.....

Πρώτο μου ποστ: σεντόνι και καταθλιπτικό. Δεν ταιριάζει καθόλου με editorial μόδας. Σόρρυ......

Link to comment
Share on other sites

Πρώτο μου ποστ: σεντόνι και καταθλιπτικό. Δεν ταιριάζει καθόλου με editorial μόδας. Σόρρυ......

Όντως ρε συ ΕλλΑΚΙ! Έλεος, να χαβαλεδιάσουμε θέλουμε και να κάνουμε οφθαλμόλουτρο, δεν είναι τόπικ για την Greenpeace. :tongue::tongue::tongue:

Πάρε καμια τσαντούλα να στανιάρεις!

bulgari-handbags.jpg

(ΝΑΙ, έχω κόλλημα μ' αυτή την τσάντα! :mrgreen:)


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

Mαέστρο, θα σου πω την αμαρτία μου....:mrgreen::P

Στανιάρω, να πάω για μια καλή, σωστή αποτρίχωση!:cool:

Στανιάρω με τσάντα Levi's:cool: που όλο το καλοκαίρι τριγυρνούσα μαζί της, σα γνήσιος ξεπλένης κάμπερ:tongue::cool:....

Είναι λίγο χύμα η κατάστασή μου, αλλά γουστάρω:P:D:p...

images?q=tbn:ANd9GcRYrDNsfdsAk-P9EyJO4zGy12A5oB2tybAmavFUBBWMlm0yc-I&t=1&usg=___e5l9jr5prXpMzELgaMJzdOy36Y=

Δεν είναι ίδια, αλλά και αυτή την αγόραζα χαλαρά!:P:D:p

Link to comment
Share on other sites

Mαέστρο, θα σου πω την αμαρτία μου....:mrgreen::P

Στανιάρω, να πάω για μια καλή, σωστή αποτρίχωση!:cool:

Kι εγώ θέλω αποτρίχωση και μανικιούρ, πεντικιούρ, αλλά δεν έχω λεφτάααααααααααααααααααααααααααααα! :cry::cry::cry:


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

καλημερα και απο εδω!!!!!

κοριτσακια μου ειστε καλα;;πολλες τσαντες βλεπω ............

αυτ ελλη μου την φοραγα και εγω ανετα !!!

images?q=tbn:ANd9GcRYrDNsfdsAk-P9EyJO4zGy12A5oB2tybAmavFUBBWMlm0yc-I&t=1&usg=___e5l9jr5prXpMzELgaMJzdOy36Y=

Δεν είναι ίδια, αλλά και αυτή την αγόραζα χαλαρά!:P:D:p

φιλακια!!!


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...