Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , Lila ki είπε:

      Και εγώ ξεκινάω τον Απρίλιο !!!! Αμήν όλα δεξιά !!!! Να είσαι καλα κοπέλα μου για την υπομονή και είδες όλα ανταμείβονται ! Με το καλό !

      Καλή επιτυχία στην προσπάθεια σου! Να πάνε όλα καλά! 

      • Ευχή 1

Koula - mares


kale

Recommended Posts

EXEIS DIKIO, ALLA O FOVOS STO TH THA MOU SIMVI ME KANEI NA EIMAI POLI AGXOMENH STI TSITA POU LEME. FOVAME ALLA TO RISKARO.

H ALHTHIA EINAI OTI EPEIDH TA PETHERIKA:evil: PATANE EKEI POU PONAW KAI MOU EIPAN MIA KOUVENTA POU ME PLIGOSE PARA POLI DEN TO PERIMENA ME KANEI PIO DINATH STO NA SINEXISO ALLA OXI HREMH K EINAI MEGA LATHOS TO KSERW ALLA THA TO PALEPSO

Auta einai asxima pragmata k nomizo oti prepei na mpei o andras sou sti mesi k na se prostatepsi.

Esu mporis na min tous dine is kamia simasia???


Yv7Sp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσαρα μου θα σου ελεγα και εγω να ηρεμησεις λιγο... εισαι μικρουλα και εφοσον δεν εχετε καποιο προβλημα το μωρακι μπορει να ερθει και απο μονο του.... χαλαρωστε λιγο και μην το σκεφτεσαι(τα λεω να τα ακουω και εγω-μμμμ ....ωραια τα λεω:P)

Geia sou Natasoula !!! Ti kaneis?

Ola auta pou lew isxioun k gia esena !!! Akous ???


Yv7Sp2.png
Link to comment
Share on other sites

EXEIS DIKIO, ALLA O FOVOS STO TH THA MOU SIMVI ME KANEI NA EIMAI POLI AGXOMENH STI TSITA POU LEME. FOVAME ALLA TO RISKARO.

H ALHTHIA EINAI OTI EPEIDH TA PETHERIKA:evil: PATANE EKEI POU PONAW KAI MOU EIPAN MIA KOUVENTA POU ME PLIGOSE PARA POLI DEN TO PERIMENA ME KANEI PIO DINATH STO NA SINEXISO ALLA OXI HREMH K EINAI MEGA LATHOS TO KSERW ALLA THA TO PALEPSO

γραψτους ολους Λινακι... και κοιτα μονο την παρτη σου... να ξερες και εγω τί εχω ακουσει... δεν με νοιαζει πλεον τιποτα...

ετσι μπραβο ... πεισμωσε και παλεψέ το... ειμαι σιγουρη οτι θα τα καταφερεις... :P:p:p

ο γιατρος τι ακριβως σου ειπε για την αποτυχια?? τυχαιο γεγονος??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Geia sou Natasoula !!! Ti kaneis?

Ola auta pou lew isxioun k gia esena !!! Akous ???

γεια σου Νταντακι μου!!! το ξερω.... αλλα ειδες και εγω τί ωραια που τα λεω..... αλλα δεν τα πρατω ομως:confused:

τελικα φευγετε Σαββατο???

Link to comment
Share on other sites

Auta einai asxima pragmata k nomizo oti prepei na mpei o andras sou sti mesi k na se prostatepsi.

Esu mporis na min tous dine is kamia simasia???

O ANTRAS MOU NAI MEN EINAI KONTA MOU ALLA DEN TOUS LEI TIPOTA

AKOMA K SIMASIA POU DEN TOUS DINO VRISKOUN AITIES K VAZOUN LOGIA TOU ANTRA MOU DISTIXOS TOUS EXW PANO APO TO KEFALI MOU KAI ME TO ETSI THELO ERXETE K KANEI FASARIA DEN TOYS ANTEXW.

OTAN KANW THN EMVRIOMETAFORA THA MENO STOYS GONEIS MOU GIA NA EIMAI HREMH


image.php?u=35426&dateline=1369653980
Link to comment
Share on other sites

:( EXW PLIGOTHI POLI APO GNOSTOYS K PETHERIKA POU DEN EXW APOKTISH PAIDI KAI AKOMA POU TA XANO KIOLAS ME PLIGONOYN EKEI POU POANW DISTIXOS DEN UPARXEI ANTHROPIA OLOI VLEPOUN APO PSILA K DEN MPOROUN TA KATALAVOUN TON PONO POU PERNAW

εχεις απολυτο δικιο. κανεις δεν μπορει να καταλαβει τί περνάμε.... μονο καποιος που το εχει περασει ηδη μπορει να καταλαβει τον πονο και την στεναχωρια....

εμενα ολες μου οι φιλες εχουνε παιδια και δυστυχως νιωθω οτι καμια δεν με σκεφτεται και δεν μου συμπαραστεκεται....

ΕΥΤΥΧΩΣ ΟΜΩΣ ΕΧΩ ΕΣΑΣ... ΤΙΣ ΦΟΥΛΕΣ ΜΟΥ

ΚΑΙ ΕΣΥ ΕΤΣΙ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ... ΕΧΕΙΣ ΕΜΑΣ:P

Link to comment
Share on other sites

γεια σου Νταντακι μου!!! το ξερω.... αλλα ειδες και εγω τί ωραια που τα λεω..... αλλα δεν τα πρατω ομως:confused:

τελικα φευγετε Σαββατο???

Na kaneis prospathies k esu !!! Mporis !!! Oles mporoume !!!

Nai epitelousssssss !!! Mexri tin Paraskevi tha kanw kati 12-ora ala den me pirazei !!!


Yv7Sp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


X@S@OYS OLOYS !!!

Aide na min pw .... Vlak@s !!!

PROSFATA MOU EIPAI ANTE POU EXEIS SINEXIA NEURA POU DEN EISAI ISTESI NA TA KRATISIS EGINA EKSALI EKLAIGA K EKEINOS DEN STAMATOUSE K TON EVRISA DEN ANTEKSA MOU ANEVIKE TO AIMA STO KEFALI GIATO DEN PROKITE AN ME AKSIO O THEOS NA KANW PAIDI DEN PROKITE NA VGALO TO DIKO TOU ONOMA K SIMFONI KAI O ANTRAS MOU.

SIGNOMH AN SE KOYRASA ME TA DIKA MOU PROVLIMATA


image.php?u=35426&dateline=1369653980
Link to comment
Share on other sites

εχεις απολυτο δικιο. κανεις δεν μπορει να καταλαβει τί περνάμε.... μονο καποιος που το εχει περασει ηδη μπορει να καταλαβει τον πονο και την στεναχωρια....

εμενα ολες μου οι φιλες εχουνε παιδια και δυστυχως νιωθω οτι καμια δεν με σκεφτεται και δεν μου συμπαραστεκεται....

ΕΥΤΥΧΩΣ ΟΜΩΣ ΕΧΩ ΕΣΑΣ... ΤΙΣ ΦΟΥΛΕΣ ΜΟΥ

ΚΑΙ ΕΣΥ ΕΤΣΙ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ... ΕΧΕΙΣ ΕΜΑΣ:P

EIMAI POLI TIXERH POU SAS EXW! KAI THELO NA SAS GNORISO KAI APO KONTA.

KAI EMENA KAI FILES KAI STHN OIKOGENEIA OLOI EXOUN PAIDIA EIMAI H MONH POU DEN EXW K ME VLEPOUN SAN KAHMENO DEN THELW NA ME LIPOUNTE GENIKA EIMAI TETOIO ATOMO IPERIFANO K DISKOLIES NA EXW DIXNO AKRIVOS TO ANTITHETO OTI EIMAI MIA XARA.


image.php?u=35426&dateline=1369653980
Link to comment
Share on other sites

Na kaneis prospathies k esu !!! Mporis !!! Oles mporoume !!!

Nai epitelousssssss !!! Mexri tin Paraskevi tha kanw kati 12-ora ala den me pirazei !!!

Κανω .... ολες πρεπει... ποτε δεν ξερεις...

εχω ακουσει και για περιπτωση με μια σαλπιγγα 45 χρονων και φυσιολογικα... νομιζε οτι ειχε κλιμακτηριο...τοινγκ

αντε να ξεκουραστειτε και εσεις.... και εννοειται κανετε και εσεις αγκαλιτσες:P;);)

Link to comment
Share on other sites

PROSFATA MOU EIPAI ANTE POU EXEIS SINEXIA NEURA POU DEN EISAI ISTESI NA TA KRATISIS EGINA EKSALI EKLAIGA K EKEINOS DEN STAMATOUSE K TON EVRISA DEN ANTEKSA MOU ANEVIKE TO AIMA STO KEFALI GIATO DEN PROKITE AN ME AKSIO O THEOS NA KANW PAIDI DEN PROKITE NA VGALO TO DIKO TOU ONOMA K SIMFONI KAI O ANTRAS MOU.

SIGNOMH AN SE KOYRASA ME TA DIKA MOU PROVLIMATA

Den me kourases ti les !!!

Den mporo na pistepso oti iparxoun tetia atoma.

Kala eisai sovari, skeutese an tha doseis to onoma tou? Min asxolise me auta vre Linaki mou. Apo simera tha skeutese MONO ton eauto sou kai xalaroseeeee !!!

Apla theoro oti prepei na milisei k o andras sou.


Yv7Sp2.png
Link to comment
Share on other sites

EIMAI POLI TIXERH POU SAS EXW! KAI THELO NA SAS GNORISO KAI APO KONTA.

KAI EMENA KAI FILES KAI STHN OIKOGENEIA OLOI EXOUN PAIDIA EIMAI H MONH POU DEN EXW K ME VLEPOUN SAN KAHMENO DEN THELW NA ME LIPOUNTE GENIKA EIMAI TETOIO ATOMO IPERIFANO K DISKOLIES NA EXW DIXNO AKRIVOS TO ANTITHETO OTI EIMAI MIA XARA.

Μπραβο Λινακι μου ετσι πρεπει... και εγω ειμαι πολυ περηφανη...

αστους να λενε.... απομακρυνε οσους σε ενοχλουν... και εννοειται οταν γεννηθει με το καλο το μωρακι σας .... δεν το βγαζεις το ονομα των πεθερικων σου....

Οταν με το καλο ερθεις Αθηνα, θα κανονισουμε για καφεδακι

μονο να μην στεναχωριεσαι θελω.... ετσι??:P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...