Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 48 λεπτά , Angot είπε:

      κάτσε γιατί θα τρελαθώ δεν δικαιούμαστε ούτε το 2 μηνο κύησης και το 3μηνο λοχείας ; ούτε το 9μηνο μετά; εξαλλη θα γίνω , δεν μπορεί !αυτα είναι με τα ένσημα οχι με το εισόδημα 

      Το κύησης και το λοχειας έχει προϋπόθεση 200 ένσημα τα τελευταία 2 έτη. Αν περνεις αυτό αυτόματα εγκρίνεται και το 9μηνο προστασίας μητρότητας.

Εμβολιο Ιλαρα-ερυθρα-παρωτιτιδα


eyangelia

Recommended Posts

Καλησπερα

Θα ηθελα να μου πειτ ετην γνωμη σας σχετικα με το εμβολιο ΜΜR ιλαρα παρωτιτιδα-ερυθρα.Το φοβαμαι τοσο πολυ αυτο το εμβολιο.Ο γιος μου ειναι 16μηνων και ο γιατρος μου λεει να το κανω τωρα μεσα στο καλοκαιρι που χτυπαει 30βαθμους.εχω ακουσει οτι αυτο το εμβολιο λογο το οτι ειναι πολυδυναμο φερνει πυρετους και αλλα πολλα.Ο γιος μου σε ολα τα εμβολια μετα ειχε 39 πυρετο αν κανει αυτο θα φτασει 41.Λενε οτι σχετιζεται και με τον αυτισμο τι να πω δε ξερω.Εμενα με ενδιαφερει περα απο τις παρενεργειες πυρετο ενταξει αντε διαρροια ενταξει λενε κανει εκνευρισμο σπυρακια κλαμματα και αλλα..οι ανηψιες μου επαθαν πυρετικους σπασμους.Δεν εχω αλλο παιδακι αν το κανει αργοτερα τι παθει...σιγα.Αλλωστε μιλησα με παθολογο και μου λεει οτι εγκεφαλιτιδες παθαινουν τα παιδια με υψηλο πυρετο και οχι απο την ερυθρα και οτι εχουν εξαφανιστει αυτες οι ιωσεις.Φοβαμαι δε σας το κρυβο πειτε μου και εσεις.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...