Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΝΑΞΟ


ERIANTON

Recommended Posts


Διαφημίσεις

ήσυχο το μικρό, ευτυχώς, προς το παρόν δεν έχω προβλήματα με το μεγάλο, αλλά τα περιμένω όσο μεγαλώνουν.

εσύ πώς είσαι; πώς πάει η εγκυμοσύνη; πλησιάζεις ε;

κοντευω αντε να δουμε τι θα δουμε και εμεις!!ελπιζω να πανε ολα καλα.η εγκυμοσυνη μου μπορω να πω οτι ειναι ανελπιστα καλη φτου να μην με ματιασω.να δουμε και εγω στο ελενα θα γεννησω.νομιζω εκει ειχες γεννησει και εσυ,ε?

Εγώ είμαι από Πάρο!!!!Με το καλό το μπεμπάκι σου!!!

ευχαριστω πολυ κοριτσακι και εσυ να χαιρεσαι τα μπουμπουκακια σου!!οντως τι παρος τι ναξος?μια ωρα αποσταση.


4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites

Αννούλα η Μπέττυ είμαι άλλαξα το όνομά μου γιατί δεν μπορούσα να μπω εδώ Αυτό είναι το άλλο μου όνομα!!!

άντε μπράβο και λέω κι εγώ και παριανή και τρις αγορομάνα ποια είναι;;;

η Ζαμπετούλα φυσικά!

πολλά πολλά φιλάκια!

Link to comment
Share on other sites

κοντευω αντε να δουμε τι θα δουμε και εμεις!!ελπιζω να πανε ολα καλα.η εγκυμοσυνη μου μπορω να πω οτι ειναι ανελπιστα καλη φτου να μην με ματιασω.να δουμε και εγω στο ελενα θα γεννησω.νομιζω εκει ειχες γεννησει και εσυ,ε?

ναι καλέ αφου τα χαμε πει! πότε έχεις τελική;αιγοκεράκι κι εσένα το μικρό σου; γερό να ναι και ήσυχο προ πάντων!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μακαρι να ειναι υγιεστατος και για την ησυχια δεν με νοιαζει.

εκεινη την ημερα της κρισης σκεφτομαι και με πιανει ενας τρομος.λεω πως θα τον ξεπερασω αλλα προβλεπω τον γιατρο να με αρχιζει στα μπουκετα....και δεν εννοω λουλουδια.χαχα


4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites

  • 4 χρόνια μετά...

Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...