Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Angot είπε:

      κάτσε γιατί θα τρελαθώ δεν δικαιούμαστε ούτε το 2 μηνο κύησης και το 3μηνο λοχείας ; ούτε το 9μηνο μετά; εξαλλη θα γίνω , δεν μπορεί !αυτα είναι με τα ένσημα οχι με το εισόδημα 

      Αααα, λάθος κατάλαβα! Ναι, ναι τις άδειες κανονικά, ο,τι προβλέπεται! Στα επιδόματα είναι το θέμα!

IUGR-Χάνω το μωρό μου....;


Recommended Posts

Ευχομαι ολα να πανε καλα και η πριγκιπισσα σου να ειναι γερη και δυνατη.....δεν μπορω να φανταστω τι περνας......τα δακρυα τρεχουν...και ενα γιατι μενει μεσα μου.....κουραγιο και δυναμη κοπελα μου,...εχε την πιστη σου και θα δεις πως ολα θα πανε καλα..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Exουν περάσει μέρες από την τελευταία φορά που μπήκες, βρε κορίτσι! Θες να μας πεις πώς είστε; Ελπίζω όλα να πηγαίνουν κατ' ευχήν!


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites

αχ κοπέλα μου, τι δύσκολες καταστάσεις είναι αυτές που ζείτε..! Το παιδάκι όμως πάει καλά, έτσι δεν είναι;; Και εσύ τελικά τα κατάφερες! Είσαι δυνατή, και ετσι πρεπει να παραμείνεις μεχρι το μωρό να πάρει το φυσιολογικό βάρος και να βγει από το μαιευτήριο.

Κοντά της κάθε μέρα, χαιδεμα στο χεράκι και στο σωματάκι, κουβέντα, τραγουδάκια και προσευχές. Όλα καλά θα πάνε, δυνάμωσε εσύ για να βοηθήσεις και το μικρό να ξεπεράσει τις δυσκολίες.

Εύχομαι το καλύτερο και για τις δυο σας. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

Δεν εχω λόγια κοπέλα μου για την πίστη και για το κουράγιο σου! Ευλογημενες να είστε και εσυ και η μπεμπα σου και σου εύχομαι απο τα βάθη της ψυχής μου σύντομα να γυρίσετε νικήτριες στο σπιτάκι σας! Οι προσευχές μου κοντα σας...


Hlcmp3.png

ksdhp2.png 53ccp3.png

" Όποιος επιθυμεί το ουράνιο τόξο πρέπει να υποστεί την βροχή..."

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Οπως φαινεται και στο προφιλ της, εχει να μπει στο φορουμ απο τις 13/10 που ποσταρε τελευταια φορα. Ισως να γνωριζει κατι καποια κοπελα απο δω που πιθανον να ειναι φιλες και να μιλουν εκτος φορουμ. Ας μας ενημερωσει αν ισχυει κατι τετοιο...

Μακαρι να ειναι ολα καλα και απλα να μην προλαβαινει να μπαινει εδω λογω των μικρων της.

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...