Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , LeneL είπε:

      Εμείς παίρνουμε ένα τεράστιο χειροκρότημα για την συνεισφορά μας στην αύξηση του πληθυσμού...

      Γενικά δε θέλω να σε αποθαρρύνω, εγώ είμαι εκπαιδευτικός και δεν πήρα κανένα απολύτως επίδομα, λόγω του συνολικού εισοδήματος το οποίο μη φανταστείς ότι ξεπερνά κατά πολύ τις 40.000. ααα πήρα 40 ευρώ και για τα δύο από το δήμο που ανήκω, για το πρώτο γάλα!

      ούτε λοχείας κύησης και 9 μηνο;  εμένα ο άντρας μου είναι καπετάνιος όποτε όπως καταλαβαίνεις με παρασύρει το δικό του εισόδημα ! το δικό μ θα το έπιανε το 40αρι 

cafe Απριλιος 2011


Αννα25

Recommended Posts

Και εγω κιττυ μου με αυτα μεγαλωσα...στην Γερμανια που γεννηθηκα τα φρουτα ειναι απλησιαστα....ακομα και τωρα...και οταν ηρθαμε εδω τα συνεχισε η μαμα μου γιατι τα ηξερε...δεν επαθα κατι...δεν λεω τα φρουτα ειναι το καλυτερο αλλα απο το τιποτα θα δωσω αυτα...και οταν μεγαλωσει θα φαει...αν βεβαια δεν εχει παρει απο εμας.,...γιατι ουτε εγω ουτε ο ανδρας μου τρωμε φρουτα...ΚΑΘΟΛΟΥ...

καλα εννοειται οτι δεν παθαινεις τιποτα:P αν τα τρωει , δινε βαζακι.

σημερα του εδωσα γιαουρτακι, στις 2 πρωτες κουταλιες ξινισε τα μουτρα του , αλλα μετα το εφαγε. μονο που ηπιε το βραδινο του γαλα , πιο νωρις απο το συνηθισμενο


Γι΄αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου , για να σε συναντήσω.....

και σε συνάντησα 7/4/2011 !!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Kαλησπερα κοριτσια.Ελπιζω να ειστε ολες καλα και τα μωρακια σας.

Εμεις ειμαστε καλα.Καθε μερα και μια καινουρια σκανταλια.Απο χθες εχει βαλει στο ματι τις καρεκλες στην τραπεζαρια και θελει να χωθει απο κατω.Τραβουσε και ενα παντελονι του αντρα μου που ειχε επανω μια καρεκλα και ηθελε να το κατεβασει.Στο παρκο του μεσα λυσσομαναει.Ατακτουλικο ειναι το μπεμπακι μου.Οταν του λες βεβαια ''μπραβο'' τρελαινεται και κανει περισσοτερα.

Dimista,πως σου φαινεται το ταισμα με το κουταλι;εγω ζοριζομαι ακομα λιγακι.Εχει αρχισει και μου δαγκωνει το κουταλι και δεν με αφηνει να το βγαλω.

Elzu,απο γευση πως ειναι τα βαζακια;πως και δεν επελεξες τη φρουτοκρεμα σε σκονη;μου εχουν πει οτι ειναι πολυ νοστιμη.Καλα κανεις παντως και της δινεις βαζακι.Προκειμενου να μη φαει καθολου καλυτερα ετσι.Εμεις το παλευουμε ακομα,τρωει 100γρ.οχι με χαρα βεβαια αλλα κατι κανουμε.

Kitty,μπραβο στο μπεμπακι που του αρεσε η χορτοσουπα.Εμεις μαλλον αυτη την εβδομαδα θα ξεκινησουμε.Ελπιζω να τα φαμε κι εμεις καλα σαν κι εσας γιατι αν ειναι σαν τα φρουτα καηκα.Το κρεατακι ποτε αρχιζει;

Να περασετε ενα ομορφο Κυριακατικο απογευμα φιλεναδες,φιλακια πολλα.

καλά απο σκανταλιες αλλο τιποτα:tongue::tongue::tongue: θελει τα τραβηξει τα παντα , φυσικα και τα κινητα μας....κοιταζει εκστασιασμενος οταν μιλαμε ..καθε μερα κανει κι αλλα κολπα.......χαχαχαχα

Della μου , σε καμια βδομαδα θα του βαλω κοτόπουλο και τον αλλο μηνα μοσχάρι


Γι΄αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου , για να σε συναντήσω.....

και σε συνάντησα 7/4/2011 !!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια. Τι σπίτι μας περνάει ίωση..:lol: Πρώτα ο καλός μου, μετά εγώ και μετά η κόρη μου. Μπούκωμα, λαιμός και λίγο πυρετό. Ελπίζω να την γλιτώσει ο Βασιλάκης(χλωμό το κόβω αλλά λέμε τώρα..)

Della καλορίζικο το δοντάκι! Υπομονη με το κουτάλι, θα στρώσει. Του δίνεις κουτάλι σιλικόνης? Εμένα αυτό το δάγκωνε και τώρα του έχω απλό πλαστικό και το πάει καλύτερα.Πέρασα τόσα πολλά με την κόρη μου, έκανα τόσα πολλά κόλπα για να φάει που τώρα που ο μικρός τρώει 100γρ κρέμα και 80γρ φρούτα σχετικά γρήγορα μου φαίνεται απίστευτο! Στην κόρη μου άλλαζα κουτάλια(τελικά προτίομησε το σιδερένιο), υφές(πιο πηχτό πιο νερουλο, γενικά τα ήθελε πολυ κρεμώδες) και φυσικά ένα σωρό καραγκιοζιλίκια, παιχνίδια στα χέρια της απαραίτητα, και αργότερα και λίγο dvd(Αυτό θα ήθελα να το είχα αποφύγει..). Είναι μικρούλια ακόμα, σε λίγο καιρό θα τρώνε μια χαρά!

Elzu η παιδίατρος μου είχε πει για τις φρουτόκρεμες σε σκόνη. Για τα βαζάκια δεν την είχα ρωτήσει ποτέ γιατί δεν μου είχε περάσει ποτέ από το μυαλό να δώσω κάτι τέτοιο. Είναι μωρέ πως συνηθίζει καθένας. Εσύ τα ξέρεις, μεγάλωσες με αυτά, σε εμένα είναι τελείως ξένα και τα φοβάμαι. Να συμβουλέυτείς την παιδίατρό σου και να κάνεις ό,τι σου πει εκείνη γιατί ο καθένας λέει τα δικά του..


an1cCua0g410010MTA5bGR8NDc3ODg4ZGF8aSBleWEgbWFzIGVpbmFp.gif

an1cJNb0g410010MjJkfDUwMjMyNjQ3dmF8dG8gYW50cmFraSBtYXMgZWluYWk.gif

Link to comment
Share on other sites

Κιττυ μου μπράβο που τα πάτε καλά με το φαγητό σας! Μεγάλη υπόθεση!

Ania και πάλι να σας ζήσει ο Ανδρέας-Μάριος! Χαίρομαι που όλα πήγαν καλά και εύχομαι ολόψυχα όλα να πάνε καλά με την μαμά της νονάς σας. Καλορίζικο και το δοντάκι σας!

Δήμητρα τι ωραία που άρχισε τα παλαμάκια και τα κουπεπέ ο μικρούλης σας! Με το πατάτα-καρότο ο μικρός δεν ενθουσιάστηκε και τόσο αλλά σιγά σιγά ελπίζω να το συνηθίσει κι αυτό.

Τζασμιν πολύ ευχάριστα τα νέα από τον ορθοπεδικό! Μπράβο! Καλή συνέχεια με το φαγάκι σας!


an1cCua0g410010MTA5bGR8NDc3ODg4ZGF8aSBleWEgbWFzIGVpbmFp.gif

an1cJNb0g410010MjJkfDUwMjMyNjQ3dmF8dG8gYW50cmFraSBtYXMgZWluYWk.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσακια μου.Εχει πολυ ωραια μερα σημερα και μου εφτιαξε η διαθεση.Δυστυχως βολτα δεν μπορω να παω τον μικρουλη μου γιατι περιμενω τον ασφαλιστη να ερθει μεχρι τη 1.00.

Χθες πηγαμε παιδιατρο,καναμε τις τελευταιες δοσεις του πενταβακ και του πρεβεναρ.Ειμαστε 8.400 και 71εκ.Απο σημερα ξεκιναμε κολοκυθι-πατατα-καροτο και σε 4-5 μερες μου ειπε μοσχαρακι και μετα κοτοπουλο.Τον ρωτησα για τα φρουτα.Σημερα προσθεσαμε και πορτοκαλι.Ηταν γλυκο και οχι ξινο και την εφαγε λιγακι καλυτερα.Μου ειπε οτι αν δω οτι με τιποτα δεν τα τρωει και μετα το πορτοκαλι(και αφου επιμεινω οσο μπορω) υστερα να του δωσω βαζακι.Μου προτεινε αυτα της νουτριτσια.Εγω βεβαια πηγα σουπερ μαρκετ να παρω για να τα εχω εφεδρικα κι ας μην τα χρειαστω και του πηρα της νεστλε που ειναι συσκευασια των 2 ενω τα αλλα ειναι 4 μαζι.Μακαρι να μεινουν στο ντουλαπι αλλα προκειμανου να τον τυρανναω και να μην τα θελει στο τελος θα τα δωσω και θα ευχομαι να τα φαει μηπως δεν του αρεσουν ουτε εκεινα.

Dimista,πολυ γλεντζες ο μπεμπακος ε;απο τωρα παλαμακια;θα χορευει τις κοπελες στα ποδια του οταν μεγαλωσει!

Tzamin,τελεια τα νεα απο τον ορθοπεδικο,συγχαρητηρια.

Arma,με κουταλι σιλικονης τον ταιζω αλλα τωρα που το ειπες μολις παω στα μαγαζια θα αγορασω τα πιο χοντρα,ειναι σαν λαστιχο νομιζω ε;

Κοριτσακια,ειδικα εσεις που μεγαλωνετε αγορακιθελω τη γνωμη σας για κατι.Καθε φορα που παμε στον γιατρο,του κατεβαζει λιγο το πουλακι του οχι ομως τελειως να βγει ολο το κεφαλακι εξω.Εσας οι δικοι σας γιατροι τι κανουν;σας εχουν πει να το κανετε κι εσεις;η κουμπαρα μου που μεγαλωσε 2 αγορια μου ειπε οτι πρεπει να του το κανω κι εγω στο μπανιο γιατι αυτη δεν το εκανε και με 1 φορα το μηνα που το εκανε ο γιατρος εκλεισε το πουλακι τους και οταν το κατεβασαν ματωσε και εβαζαν αλοιφες.Ο γιατρος μας ειπε οτι θα το κανει μονο αυτος οχι εμεις ακομα.Εσεις τι ξερετε;ποια τακτικη ακολουθειτε η τι εχετε ακουσει;


NXbrp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα κοριτσια και απο εμας...μολις γυρισαμε απο παιδιατρο...6800 και 69 ποντους...βαλαμε 300 γρ μονο και 2 ποντους.

Μας ειπε οτι εβαλε μονο 300 γρ γιατι δεν ειχε ορεξη επειδη εβγαλε τα δοντακια...Δεν εκλαψε καθολου στο εμβολιο.Ηταν πολυ καλη.Τωρα ακομα δυο μηνες εχουμε εμβολιο και μετα για 3 μηνες δεν θα εχουμε εμβολιο.

Απο φαγητο τωραααα...εκει και αν εχει πραγμα...αρχιζουμε τα ζυμαρικα, και τον ζωμο κοτας και σε 10 μερες θα βαλουμε και κρεατακι...αρχιζουμε τον κροκο αυγου αυριο το 1/3 να δουμε για αλλεργια αν δεν εχει αλλεργια ολοκληρο μεσα στο φαγακι ή σκετο με ψωμακι...αρχισαμε και το ψωμακι και της αρεσει...το δωσαμε στο χερακι και μας ειπε μονο με προσοχη να ειμαι παντα διπλα της...Μας ειπε να της δινω και μπισκοτακι την ρωτησα αν πρεπει να ειναι το παιδικο και μου ειπε οχι, το καλυτερο ειναι να ειναι το μιραντα...πηραμε και μπισκοτοκρεμα και θα δινω μια φαριν λακτε, μια γιαουρτακι, μια μπισκοτοκρεμα...μακαρονια , ρυζι, και φιδε μας ειπε να τα λιωνω. Θα εχει παρα πολλες επιλογες....

Τωρα για τα φρουτα...μου ειπε οτι συμφωνει βεβαιως με τα βαζακια γιατι ειναι χωρις συντηρητικα...για το οτι δεν τρωει φρουτα μου ειπε στα ενδιαμεσα να της δινω μια δυο κουταλιες απο καποιο φρουτο....το γευμα να γινεται με τα βαζακια.


K9KBp3.png

glitterfy1081729554D32.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια και απο εμας...μολις γυρισαμε απο παιδιατρο...6800 και 69 ποντους...βαλαμε 300 γρ μονο και 2 ποντους.

Μας ειπε οτι εβαλε μονο 300 γρ γιατι δεν ειχε ορεξη επειδη εβγαλε τα δοντακια...Δεν εκλαψε καθολου στο εμβολιο.Ηταν πολυ καλη.Τωρα ακομα δυο μηνες εχουμε εμβολιο και μετα για 3 μηνες δεν θα εχουμε εμβολιο.

Απο φαγητο τωραααα...εκει και αν εχει πραγμα...αρχιζουμε τα ζυμαρικα, και τον ζωμο κοτας και σε 10 μερες θα βαλουμε και κρεατακι...αρχιζουμε τον κροκο αυγου αυριο το 1/3 να δουμε για αλλεργια αν δεν εχει αλλεργια ολοκληρο μεσα στο φαγακι ή σκετο με ψωμακι...αρχισαμε και το ψωμακι και της αρεσει...το δωσαμε στο χερακι και μας ειπε μονο με προσοχη να ειμαι παντα διπλα της...Μας ειπε να της δινω και μπισκοτακι την ρωτησα αν πρεπει να ειναι το παιδικο και μου ειπε οχι, το καλυτερο ειναι να ειναι το μιραντα...πηραμε και μπισκοτοκρεμα και θα δινω μια φαριν λακτε, μια γιαουρτακι, μια μπισκοτοκρεμα...μακαρονια , ρυζι, και φιδε μας ειπε να τα λιωνω. Θα εχει παρα πολλες επιλογες....

Τωρα για τα φρουτα...μου ειπε οτι συμφωνει βεβαιως με τα βαζακια γιατι ειναι χωρις συντηρητικα...για το οτι δεν τρωει φρουτα μου ειπε στα ενδιαμεσα να της δινω μια δυο κουταλιες απο καποιο φρουτο....το γευμα να γινεται με τα βαζακια.

Πω πω φαγηταααα.... Το ψωμάκι το μασάει? Εγώ φοβάμαι να της δώσω μπισκότο ή ψωμάκι γιατί αν πνιγεί δεν ξέρω τίπρέπει να κάνω για να την ... "ξεπνίξω". Έχει πνιγεί μόνο μια φορά με την αντιβίωση και μου κόπηκαν τα πόδια. Δεν μπορούσε να αναπνεύσει και μελάνιασε. Μιλάμε έπαθα απίστευτο πανικό. Έτρεμα μετά για κανα 3ωρο. Δεν μπορούσα να σταθώ στα πόδια μου.


ilCsp3.png

O3rXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσακια μου.Εχει πολυ ωραια μερα σημερα και μου εφτιαξε η διαθεση.Δυστυχως βολτα δεν μπορω να παω τον μικρουλη μου γιατι περιμενω τον ασφαλιστη να ερθει μεχρι τη 1.00.

Χθες πηγαμε παιδιατρο,καναμε τις τελευταιες δοσεις του πενταβακ και του πρεβεναρ.Ειμαστε 8.400 και 71εκ.Απο σημερα ξεκιναμε κολοκυθι-πατατα-καροτο και σε 4-5 μερες μου ειπε μοσχαρακι και μετα κοτοπουλο.Τον ρωτησα για τα φρουτα.Σημερα προσθεσαμε και πορτοκαλι.Ηταν γλυκο και οχι ξινο και την εφαγε λιγακι καλυτερα.Μου ειπε οτι αν δω οτι με τιποτα δεν τα τρωει και μετα το πορτοκαλι(και αφου επιμεινω οσο μπορω) υστερα να του δωσω βαζακι.Μου προτεινε αυτα της νουτριτσια.Εγω βεβαια πηγα σουπερ μαρκετ να παρω για να τα εχω εφεδρικα κι ας μην τα χρειαστω και του πηρα της νεστλε που ειναι συσκευασια των 2 ενω τα αλλα ειναι 4 μαζι.Μακαρι να μεινουν στο ντουλαπι αλλα προκειμανου να τον τυρανναω και να μην τα θελει στο τελος θα τα δωσω και θα ευχομαι να τα φαει μηπως δεν του αρεσουν ουτε εκεινα.

Dimista,πολυ γλεντζες ο μπεμπακος ε;απο τωρα παλαμακια;θα χορευει τις κοπελες στα ποδια του οταν μεγαλωσει!

Tzamin,τελεια τα νεα απο τον ορθοπεδικο,συγχαρητηρια.

Arma,με κουταλι σιλικονης τον ταιζω αλλα τωρα που το ειπες μολις παω στα μαγαζια θα αγορασω τα πιο χοντρα,ειναι σαν λαστιχο νομιζω ε;

Κοριτσακια,ειδικα εσεις που μεγαλωνετε αγορακιθελω τη γνωμη σας για κατι.Καθε φορα που παμε στον γιατρο,του κατεβαζει λιγο το πουλακι του οχι ομως τελειως να βγει ολο το κεφαλακι εξω.Εσας οι δικοι σας γιατροι τι κανουν;σας εχουν πει να το κανετε κι εσεις;η κουμπαρα μου που μεγαλωσε 2 αγορια μου ειπε οτι πρεπει να του το κανω κι εγω στο μπανιο γιατι αυτη δεν το εκανε και με 1 φορα το μηνα που το εκανε ο γιατρος εκλεισε το πουλακι τους και οταν το κατεβασαν ματωσε και εβαζαν αλοιφες.Ο γιατρος μας ειπε οτι θα το κανει μονο αυτος οχι εμεις ακομα.Εσεις τι ξερετε;ποια τακτικη ακολουθειτε η τι εχετε ακουσει;

Della, μια χαρα το παλικάρι σου !!!!! τελικά ο δικος μου πηρε πολυ λιγο βαρος αυτη την φορα....αλλα αφου ο γιατρος λεει ΟΚ, δεν ανησυχω.

Οσο γι αυτο που ρωτας για το πουλακι του , αυτό ακριβως κανει και ο δικος μας γιατρος. εμεις δεν το πειραζουμε καθολου και μονο ο γιατρος το κατεβαζει. κατα τα αλλα το 'περιποιείται΄ο μπεμπης που με την πρωτη ευκαιρια το τραβαει αλυπητα


Γι΄αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου , για να σε συναντήσω.....

και σε συνάντησα 7/4/2011 !!!

Link to comment
Share on other sites

Della τα κουταλάκια που σου λέω δεν είναι σαν λάστιχο είναι πλαστικό σκληρό. χμ..πως να στο πω? Πως είναι τα πλαστικά μπιμπερό? Έτσι. Αν είναι σαν λάστιχο πάλι θα στο μασουλάει σαν της σιλικόνης. Αν βρεθείς σε κανα κατάστημα,πάρε και δοκίμασε δεν έχεις να χάσεις κάτι. Εγώ στην μεγάλη μέχρι και βρεφικό μπισκότο έκανα κουτάλι μπας και ανοίξει το στόμα της και να κατεβάσει φαγητό..:lol:

Για το πουλάκι και εμάς και η παιδίατρος και ο νεφρολόγος μας είπε ότι δεν το πειράζουμε απλά εκείνοι το ελέγχουν κάθε φορά που πάμε.

Κίττυ ούτε κι ο δικός μου πήρε πολύ αυτή τη φορά. 600γρ σε 2 μήνες, αλλά έτσι κι αλλιώς σταματάνε τα περισσότερα να πέρνουν από εδώ και πέρα.Και αφού ο παιδίατρος τον βρίσκει μια χαρά(και η δικιά μου το ίδιο) δεν υπάρχει λόγος ανησυχίας!

Κι εγώ σήμερα του έδωσα λίγο ψωμάκι στο χέρι αλλά ο άτιμος σε ένα λεπτό το τράβηξε και έκοψε κομμάτι μεγάλο. Ευτυχώς πρόλαβα και του το έβγαλα από το στόμα.


an1cCua0g410010MTA5bGR8NDc3ODg4ZGF8aSBleWEgbWFzIGVpbmFp.gif

an1cJNb0g410010MjJkfDUwMjMyNjQ3dmF8dG8gYW50cmFraSBtYXMgZWluYWk.gif

Link to comment
Share on other sites

Della τα κουταλάκια που σου λέω δεν είναι σαν λάστιχο είναι πλαστικό σκληρό. χμ..πως να στο πω? Πως είναι τα πλαστικά μπιμπερό? Έτσι. Αν είναι σαν λάστιχο πάλι θα στο μασουλάει σαν της σιλικόνης. Αν βρεθείς σε κανα κατάστημα,πάρε και δοκίμασε δεν έχεις να χάσεις κάτι. Εγώ στην μεγάλη μέχρι και βρεφικό μπισκότο έκανα κουτάλι μπας και ανοίξει το στόμα της και να κατεβάσει φαγητό..:lol:

Για το πουλάκι και εμάς και η παιδίατρος και ο νεφρολόγος μας είπε ότι δεν το πειράζουμε απλά εκείνοι το ελέγχουν κάθε φορά που πάμε.

Κίττυ ούτε κι ο δικός μου πήρε πολύ αυτή τη φορά. 600γρ σε 2 μήνες, αλλά έτσι κι αλλιώς σταματάνε τα περισσότερα να πέρνουν από εδώ και πέρα.Και αφού ο παιδίατρος τον βρίσκει μια χαρά(και η δικιά μου το ίδιο) δεν υπάρχει λόγος ανησυχίας!

Κι εγώ σήμερα του έδωσα λίγο ψωμάκι στο χέρι αλλά ο άτιμος σε ένα λεπτό το τράβηξε και έκοψε κομμάτι μεγάλο. Ευτυχώς πρόλαβα και του το έβγαλα από το στόμα.

Καλησπερα κοριτσια και μπεμπάκια !!!!

κι εμενα δαγκωνει το κουταλι σιλικόνης...το αλλο πιο σκληρο ειναι απο μελαμίνη , όπως και τα πιατάκια. ενα αλλο κουταλι που δοκιμασα πιο σκληρο και λιγο πιο βαθυ , δεν μπορει να το αδειάσει καλά , οποτε συνεχίζω με το σιλικόνης. ψωμι και τετοια εγω φοβαμαι να του δωσω.....ειναι ικανος να το κανει μια μπουκιά.....χαχαχαχαχ


Γι΄αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου , για να σε συναντήσω.....

και σε συνάντησα 7/4/2011 !!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας κοριτσάκια!Τι κάνετε?Είχα 2 μέρες να γράψω και από ότι βλέπω μαζεύτηκαν πολλά μην.

Εχτές αγοράσαμε καρεκλάκι φαγητού του μπέμπη μας.Della τελικά δεν είναι το stokke που είχατε σκεφτεί και σεις.Η μάρκα είναι brevi slex.

Σήμερα κορίτσια ο μπέμπης με κούρασε.Έκανα να στήσω το φαγητό μιάμισι ώρα.Ήθελε συνέχεια παιχνίδι και τα έκανα όλα παράλληλα.Αυτά τα δικά μας!


C7Lkp3.png?lXhBQINX4iPZp3.png?6ySe4RtHgWK1p3.png?NeXL5skS
Link to comment
Share on other sites

Άρμα περαστικά σας!Είστε καλύτερα?Ο Βασιλάκης γλύτωσε?Ελπίζω να γλύτωσε το μωράκι σας!

Della θηριάκι το μωράκι σου και πανύψηλο!

Della αυτό που έγραψες για το πουλάκι το κάνει και ο δικός μου γιατρός αλλά δεν τον έχω ρωτήσει αν πρέπει να το κάνω και γω και γιατί το κάνει.


C7Lkp3.png?lXhBQINX4iPZp3.png?6ySe4RtHgWK1p3.png?NeXL5skS
Link to comment
Share on other sites

Ελζού η Δημητρούλα σας με το μωράκι μου δεν έχουν διαφορά στα κιλά και στο ύψος.Επιτέλους 1 παιδάκι που είναι κοντά με το δικό μου στα κιλά και στο ύψος!Τι ωραία που έχει φάει τόσα φαγητά!Ποιο είναι το αγαπημένο της?

Κορίτσια και ο μπέμπης μου τρώει με κουτάλι σιλικόνης αλλά δεν το δαγκώνει.

Άρμα είδα τα κουτάλια που έβαλες φωτ.Ωραία είναι.Το bpa τι σημαίνει?

ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ!


C7Lkp3.png?lXhBQINX4iPZp3.png?6ySe4RtHgWK1p3.png?NeXL5skS
Link to comment
Share on other sites

Dimista το δικο σου ειναι αν θυμαμαι καλα και προωρακι ετσι δεν ειναι?Ηταν μικρο απο την αρχη...Η δικια μας ειναι στα κιλα στο οριο...και προς το χαμηλο, αλλα στο υψος για κοριτσακι ειναι ψηλη!Τρωει , τρωει και δεν βαζει...γιατι με το που θα φαει θα τα κανει...μου ειπε να δινω συπληρωμα με μετα το φαγητο αλλα δεν μου αρεσε σαν ιδεα...εμεις πινουμε γαλα μετα το μεσημεριανο?Αν δω οτι και αυτον τον μηνα δεν θα βαλει , τοτε μπορει να το κανω....


K9KBp3.png

glitterfy1081729554D32.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...