Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 3 λεπτά , Fay_ είπε:

      Η πρώτη εμβρυομεταφορα! Σ ευχαριστώ πολυ! 

      Κορίτσι έκανες χοριακη ? 

      πρίν από 25 λεπτά , Angot είπε:

      της ειπα ότι ακριβώς ειπα και σε σας! τι να πω , ότι να ναι!  

      Τι να πω αφού το γράφει Κ μέσα στην σελίδα του gov . Μπορεί να ήταν καινούρια Κ να μην ήξερε 

ΟΙ πρώτες αγωνίες


Recommended Posts

Βρε παιδια μηπως τα συμπτωματα ξεκινουν με πυρετο ο οποιος συνεχιζεται? γινεται τωρα να υπαρχουν συμπτωματα ξαφνικα μετα απο ενα μηνα ? μην τρελαθουμε


Ηρθες και αλλαξες την ζωη μας μικρε αγγελε

The ticker URL: http://lbyf.lilypie.com/z19Fp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • rosebaby

    1840

  • fairy baby

    1216

  • Mara-76

    1136

  • Dimitra83

    1086

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Χαρτακια δεν εχω πουθενα γιατι μαλλον τα παιρνει ο φαρμακοποιος επειδη της εχω βιβλιαριο δημοσιου και συνταγολογιο

φαιρουλα,τα αυτοκολλητα ειναι στο βιβλιαριο αναπτυξης του παιδιου..κολλημενα εκει.Δεν τα κολλανε στο συνταγολογιο..ΣΤο λεω γιατι κι εγω Δημοσιου της εχω αλλα τα εμβολια γραφονται απο τον παιδιατρο στο βιβλιαριο αναπτυξης!!

Link to comment
Share on other sites

Δεν τα εχω !!!

γιατι μωρε ο χαζος δεν τα εχει κολλησει???Η παιδιατρος μας τα κολλαει παντα!!

Την επομενη φορα να ζητησεις να στα κολλαει.Ειναι κατι μικρουτσικα και τα κολλανε εκει για να ξερουν τι και πως!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

λοιπον

τους ενημερωσα πλήρως με ονοματεπώνυμο και τα πάντα όλα. αφενος για τον πρωτο πυρετο της πουκις αφετερου για οτι ακουγετε και λέγεται και τους ειπα.. αν υπαρχει ενα παιδακι στοι παιδων αυτη τη στιγμή με σπασμους απο το εμβολιο βγαλτε μια ανακοινωση, αποσρετε μια παρτιδα, κάντε κάτι τελος πάντων γιατι για τα παιδια μας προκειται και οχι για υπερηλικεσ που καναν εμβολιο για την γριππη. η εκπρόσωπος ευγενεστατη τα κατεγραψε όλα και μου είπε οτι 8α το ψάξουν. για τις παρτίδες με ημερομηνια λήξης 10-12 δεν ήξερε.. δεν ήθελε να μου πει, δεν ήξερες δεν έχω ιδέα.. μισο να παρω και στον ΕΟΦ


dZJip3.png

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω ρε γμτ γιατι δεν τα κολησε , παντως θυμαμαι οτι ο φαρμακοποιος ζηταει τα κουτακια για να βαλει τα αυτοκολητα οταν αργω να παω το βιβλιαριο.

Παντως ειναι ενας μηνας που το χουμε κανει , δεν νομιζω να υπαρχει θεμα .φφφφφφ εσκασα


Ηρθες και αλλαξες την ζωη μας μικρε αγγελε

The ticker URL: http://lbyf.lilypie.com/z19Fp3.png

Link to comment
Share on other sites

λοιπον

τους ενημερωσα πλήρως με ονοματεπώνυμο και τα πάντα όλα. αφενος για τον πρωτο πυρετο της πουκις αφετερου για οτι ακουγετε και λέγεται και τους ειπα.. αν υπαρχει ενα παιδακι στοι παιδων αυτη τη στιγμή με σπασμους απο το εμβολιο βγαλτε μια ανακοινωση, αποσρετε μια παρτιδα, κάντε κάτι τελος πάντων γιατι για τα παιδια μας προκειται και οχι για υπερηλικεσ που καναν εμβολιο για την γριππη. η εκπρόσωπος ευγενεστατη τα κατεγραψε όλα και μου είπε οτι 8α το ψάξουν. για τις παρτίδες με ημερομηνια λήξης 10-12 δεν ήξερε.. δεν ήθελε να μου πει, δεν ήξερες δεν έχω ιδέα.. μισο να παρω και στον ΕΟΦ

mporeis na moy steileis to thlefvno na toy pv na perei kai o idios mna dosei onoma kai na pei oti to paidi moy to epathe me gnomateysi giatroy tade tade mpas kai ginei kati


ttc72e7.aspx
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Δεν ξερω ρε γμτ γιατι δεν τα κολησε , παντως θυμαμαι οτι ο φαρμακοποιος ζηταει τα κουτακια για να βαλει τα αυτοκολητα οταν αργω να παω το βιβλιαριο.

Παντως ειναι ενας μηνας που το χουμε κανει , δεν νομιζω να υπαρχει θεμα .φφφφφφ εσκασα

ναι,κι εγω δεν νομιζω να υπαρχει θεμα...

παντως για να ξερετε...αλλα τα αυτοκολλητα που κρατα ο φαρμακοποιος για να τα βαλει πισω απο την συνταγη....κι αλλα τα αυτοκολλητακια που σας λεω!!

Next time...ρωτηστε κι απαιτηστε...

Φαιρονι...στειλε μου το νουμερο σου κινητου με πμ να το εχω για την συναντηση του σαββατου!!!

Link to comment
Share on other sites

Pfizer Ελλάς A.E.

Λ. Μεσογείων 243,

Ν. Ψυχικό 154 51

ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ:(+30) 210 67 85 800

FAX: (+30) 210 6785971

HR FAX: (+30) 210 6712372

Για πληροφορίες σχετικά με τα προϊόντα μας, μπορείτε να επικοινωνείτε με το Τμήμα Ιατρικής Ενημέρωσης, στo τηλέφωνo:

(+30) 210 6785800 – Ώρες γραφείου

Fax: (+30) 210 6785950

Για οποιαδήποτε αναφορά σχετικά με την ασφάλεια των φαρμάκων μας, μπορείτε να επικοινωνείτε με το Τμήμα Φαρμακοεπαγρύπνησης, στα τηλέφωνα:

(+30) 210 6785908 – Ώρες γραφείου

(+30) 210 6785808 – 24ωρη γραμμή

Fax: (+30) 210 8199096


dZJip3.png

Link to comment
Share on other sites

mporeis na moy steileis to thlefvno na toy pv na perei kai o idios mna dosei onoma kai na pei oti to paidi moy to epathe me gnomateysi giatroy tade tade mpas kai ginei kati

Το ξερω οτι ισως να ειναι δυσκολο αλλα μηπως ειναι ευκολο να μαθεις τον αριθμο παρτιδας του συγκεκριμενου εμβολιου που εφερε το παιδακι σε τετοια δυσκολη θεση???

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...