Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • @Angot εγω αυτο που εχω διαβασει για το επίδομα γέννας είναι οτι οι δικαιουχοι πρεπει να εχουν  ισοδύναμο οικογενειακό εισόδημα κάτω των 40.000 ευρώ ετησίως.

      Και παραθετω τον υπολογισμο:

      "Ισοδύναμο οικογενειακό εισόδημα είναι το συνολικό οικογενειακό εισόδημα, πραγματικό ή τεκμαρτό, από οποιαδήποτε πηγή στην ημεδαπή ή στην αλλοδαπή, προ φόρων και εξαιρουμένων των ασφαλιστικών εισφορών και άλλων επιδομάτων, διαιρεμένο με συγκεκριμένη κλίμακα ισοδυναμίας.

       

      Στην περίπτωση μας, η κλίμακα ισοδυναμίας ισούται με το άθροισμα των μελών της οικογένειας, για καθένα από τα οποία ισχύει η εξής στάθμιση:

       

      α. δικαιούχος γονέας: στάθμιση 1,

       

      β. σύζυγος δικαιούχου γονέα ή συνδεόμενος με αυτόν δυνάμει συμφώνου συμβίωσης: στάθμιση 1/2 και

       

      γ. κάθε εξαρτώμενο τέκνο: στάθμιση 1/4."

      Στην ουσια δεν μιλανε για 40000 ευρω μεικτα αλλα έπειτα απο συγκεκριμένους υπολογισμους σε σχεση με την οικογενειακη κατάσταση.

Οικονομικα νυφικά στη Θεσ/νικη


marouso

Recommended Posts

Καλησπέρα! Γνωρίζει μήπως κάποια κοπέλα για οικονομικά νυφικά στην θεσσαλονίκη? Εχω ακούσει οτι στην Βουλγαρία έχει πολύ οικονομικά νυφικά και μάλιστα για να τα αγοράσεις κιολας με τα ίδια λεφτά που εδώ τα ενοικιάζεις.Εχει πάει κάποια στην Βουλγαρία και έχει δει νυφικά?Αλλοι μου λένε οτι δεν είναι πολύ καλά ποιοτικά .....δεν ξερω τι να κανω, είμαι μπερδεμενη!! Please Help me!!


MAROUSO:)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα! Γνωρίζει μήπως κάποια κοπέλα για οικονομικά νυφικά στην θεσσαλονίκη? Εχω ακούσει οτι στην Βουλγαρία έχει πολύ οικονομικά νυφικά και μάλιστα για να τα αγοράσεις κιολας με τα ίδια λεφτά που εδώ τα ενοικιάζεις.Εχει πάει κάποια στην Βουλγαρία και έχει δει νυφικά?Αλλοι μου λένε οτι δεν είναι πολύ καλά ποιοτικά .....δεν ξερω τι να κανω, είμαι μπερδεμενη!! Please Help me!!

κουκλιτσα σε εγραψα στο προηγ.τοπικ οτι χρειαστεις πες μου


τα καλυτερα ερχονται

72oYp3.png

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει και η αγορά νυφικών μέσω ίντερνετ (ebay κ.ο.κ.). Μέχρι 300ε μπορεί κάποιος να βρει πολύ όμορφα νυφικά αυθεντικά ή αντιγραφές. Απλώς θέλει προσοχή στο νούμερο στο στυλ και στην περίπτωση της αντιγραφής να δείτε μία φωτογραφία του πραγματικού νυφικού πάνω σε κούκλα κι όχι της διαφήμισης του εκάστοτε μεγάλου οίκου.

(τα νυφικά αλλιώς φαίνονται στην επαγγελματική φωτογραφία κι αλλιώς πάνω μας. μία δοκιμή σε φυσικό κατάστημα θα σας δείξει τι πραγματικά σας πηγαίνει. Επίσης το δικό μου αγορασμένο από ebay μετά το έβαλα και στο πλυντήριο κι έγινε καινούργιο. Ούτε καθαριστήριο ούτε τίποτε, εξάλλου 130ε περίπου είχε στοιχίσει, κομμένο και ραμμένο στα μέτρα μου)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...