Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , Lila ki είπε:

      Και εγώ ξεκινάω τον Απρίλιο !!!! Αμήν όλα δεξιά !!!! Να είσαι καλα κοπέλα μου για την υπομονή και είδες όλα ανταμείβονται ! Με το καλό !

      Καλή επιτυχία στην προσπάθεια σου! Να πάνε όλα καλά! 

      • Ευχή 1

ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ σε Super Market


Recommended Posts

έλαβα κ εγώ κουπόνια babylino αλλά καμία προσφορά στο προσκήνιο δεν βλέπω. pampers έχω να λάβω πολύ καιρό, από το φθινόπωρο σχεδόν

Αγόρασα babylino με sticker από τον Γαλαξία και χρησιμοποίησα και τα κουπόνια, που μου έστειλα πριν λίγες μέρες. Ενδεικτικά να σας πω πως 2 μεγάλες συσκευασίες και μια μικρή, κόστισαν κάτι λιγότερο από 19e!;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

αγόρασα και εγώ babylino από γαλαξία..γέμισα αρκετά ντουλάπια! επίσησ άκουσα ότι την κυριακή θα γίνει η γιορτή του libero και στην ιστοσελίδα γράφει ότι θα υπάρχουν προϊόντα σε προνομιακές τιμές...θα έχει και παιχνίδια διάφορα για τα παιδιά οπότε λέω να πάω την μικρή.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Έμαθα οτι μέσα στον Ιούλιο ανοίγει κι άλλος Σκλαβενίτης...δεν θυμάμαι που,αλλά ξέρω οτι για ένα μήνα απο το άνοιγμα του κάνει μεγάλες προσφορές τύπου 1+1 δώρο και τέτοια... Συμφέρει κι αυτό πολύ.


bV53p3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα οσες χρησιμοποιειται babylino κ πατε Σκλαβενιτη στο Χαλανδρι(Αγ.Παρασκευης) εχει 2+1 δωρο στις μικρες κ μεγαλες συσκευασιες,μειον 3.5 ευρω που δινει η εταιρεια,μειον 4 ευρω το κουπονι....βγαινει η μεγαλη συσκευασια 5 ευρω κ κατι....icon_razz.gif

Πηραμε 9 μεγαλες με 50 ευρω......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις



Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...