Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , Lila ki είπε:

      Και εγώ ξεκινάω τον Απρίλιο !!!! Αμήν όλα δεξιά !!!! Να είσαι καλα κοπέλα μου για την υπομονή και είδες όλα ανταμείβονται ! Με το καλό !

      Καλή επιτυχία στην προσπάθεια σου! Να πάνε όλα καλά! 

      • Ευχή 1

ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΩΝ


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα κοριτσια!!!

Επιστρέψαμε σπιτάκι μας με το κοριτσάκι μας αγκαλίτσα!!!! Είναι τέλειααααα!!!!! Και εμείς απόλυτα ξετρελαμένοι μαζί της!!!! Κάθομαι και την χαζεύω και δεν την χορταίνω!!! Ο τοκετός ήταν δύσκολος μιας και η μικρή δεν ήθελε να βγει!!! Πείσμωσε φαίνεται που δεν την αφησαμε να βγει στον ογδοο!!!! Τελικά το Σαββατο το μεσημέρι ηρθε στον κόσμο με καισαρική!! Υγιέστατη, με νεύρο, μαλλί αφάνα, 3400γρμ και 51 εκατοστά!!!

Πως τα πάτε εσείς; Ellain πως είσαι; Το μωρό;

Για τα μέτρα δεν εχω να πω κατι!! Απλα αναμονή να δουμε τι θα ισχύσει!!!!!!


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσια!!!

Επιστρέψαμε σπιτάκι μας με το κοριτσάκι μας αγκαλίτσα!!!! Είναι τέλειααααα!!!!! Και εμείς απόλυτα ξετρελαμένοι μαζί της!!!! Κάθομαι και την χαζεύω και δεν την χορταίνω!!! Ο τοκετός ήταν δύσκολος μιας και η μικρή δεν ήθελε να βγει!!! Πείσμωσε φαίνεται που δεν την αφησαμε να βγει στον ογδοο!!!! Τελικά το Σαββατο το μεσημέρι ηρθε στον κόσμο με καισαρική!! Υγιέστατη, με νεύρο, μαλλί αφάνα, 3400γρμ και 51 εκατοστά!!!

Πως τα πάτε εσείς; Ellain πως είσαι; Το μωρό;

Για τα μέτρα δεν εχω να πω κατι!! Απλα αναμονή να δουμε τι θα ισχύσει!!!!!!

Να σου ζησει η κορουλα σου, να ειναι παντα γερη κι ευτυχισμενη!!!Να προσεχεις τωρα τον εαυτο σου, μην παθεις καμια επιλοχειο κι ασε μας εμας να ανησυχουμε για τα μετρα!;););)

Link to comment
Share on other sites

Σέυχαριστώ Σοφάκι!!!!!

Πάντως λιγο που τα διάβασα κάποια πράγματα ειναι πολύ θετικά!!!

Πάντως ο ανδρας μου μόλις μου ειπε πως οτι αφορά της υπηρεσίες τυπικά αυτα ισχυουν και τώρα, ασχέτως αν δεν τα κάνουν!!!!! Και δεν προκειτε να τα κάνουν ποτέ λεει γιατι αν τους δώσουν 5 υπηρεσίες τον μήνα ειναι υποχρεωμένοι να τους δώσεις και 5 απαλλαγές το μήνα, κάτι που δεν θα γίνει!!!

Τα μέτρα για την ιατρική περίθλαψη και την στέγαση είναι θετικότατα!!! Μακάρι να γίνει!!! Τώρα για τις μεταθέσεις είμαστε σε αναμονή!!! Για να δουμε!!!


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσια!!!

Επιστρέψαμε σπιτάκι μας με το κοριτσάκι μας αγκαλίτσα!!!! Είναι τέλειααααα!!!!! Και εμείς απόλυτα ξετρελαμένοι μαζί της!!!! Κάθομαι και την χαζεύω και δεν την χορταίνω!!! Ο τοκετός ήταν δύσκολος μιας και η μικρή δεν ήθελε να βγει!!! Πείσμωσε φαίνεται που δεν την αφησαμε να βγει στον ογδοο!!!! Τελικά το Σαββατο το μεσημέρι ηρθε στον κόσμο με καισαρική!! Υγιέστατη, με νεύρο, μαλλί αφάνα, 3400γρμ και 51 εκατοστά!!!

Πως τα πάτε εσείς; Ellain πως είσαι; Το μωρό;

Για τα μέτρα δεν εχω να πω κατι!! Απλα αναμονή να δουμε τι θα ισχύσει!!!!!!

Να σου ζησει η κορακλα να της δωσεις ενα γλυκο φιλι απο μενα να προσεχεις τον εαυτο σου και το μπουμπουκι σου να σου ζησει και μη σε νοιαζει τπτ αλλο οτι ειναι να γινει θα γινει εσυ να ανυσηχεις ΜΟΝΟ για το κοριτσακι σου!


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ευχαριστώ πολύυυυυ!!!! Δεν περιγράφοντα τα συναισθηματά μας!!! Την κοιτάμε και αναρρωτιόμαστε αν πραγματικά αυτο το πλάσμα ειναι δικό μας!!

Προς το παρον ειμαι σε περίεργη φάση με τις πληγωμένες θηλές και την καισαρική αλλα το παλεύω!!! Η μικρή μου είναι φαταούλας και ανα 2-3 ώρες θέλει στήθος!! Λίγο οι αλλλαγες του στήθους, λιγο οι πάνες, λιγο ο ύπνος που την πιάνει, λίγο το οτι ξαναθέλει στήθος μετα την αλλαγή, ο κάθε θηλασμός μας παίρνει 1-1,5 ώρα!!!


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύυυυυ!!!! Δεν περιγράφοντα τα συναισθηματά μας!!! Την κοιτάμε και αναρρωτιόμαστε αν πραγματικά αυτο το πλάσμα ειναι δικό μας!!

Προς το παρον ειμαι σε περίεργη φάση με τις πληγωμένες θηλές και την καισαρική αλλα το παλεύω!!! Η μικρή μου είναι φαταούλας και ανα 2-3 ώρες θέλει στήθος!! Λίγο οι αλλλαγες του στήθους, λιγο οι πάνες, λιγο ο ύπνος που την πιάνει, λίγο το οτι ξαναθέλει στήθος μετα την αλλαγή, ο κάθε θηλασμός μας παίρνει 1-1,5 ώρα!!!

Μαρακι μου να σου ζησει η κορακλα σου,να την δειτε οπως εσεις επιθυμειτε....

Να ηξερες πως σε καταλαβαινω ακριβως τα ιδια ειχα και εγω πριν 4,5 μηνες λες και περιγραφεις την κατασταση μου... κανε υπομονη και θα συνηθισεις...

εγω στις θηλες εβαζα μια κιτρινη κρεμα Purelan 100 λεγετε ειναι πολυ καλη

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ευχαριστώ πολύυυυυ!!!! Δεν περιγράφοντα τα συναισθηματά μας!!! Την κοιτάμε και αναρρωτιόμαστε αν πραγματικά αυτο το πλάσμα ειναι δικό μας!!

Προς το παρον ειμαι σε περίεργη φάση με τις πληγωμένες θηλές και την καισαρική αλλα το παλεύω!!! Η μικρή μου είναι φαταούλας και ανα 2-3 ώρες θέλει στήθος!! Λίγο οι αλλλαγες του στήθους, λιγο οι πάνες, λιγο ο ύπνος που την πιάνει, λίγο το οτι ξαναθέλει στήθος μετα την αλλαγή, ο κάθε θηλασμός μας παίρνει 1-1,5 ώρα!!!

να σου ζήσει η μικρή!!!!... δεν έχουμε ξαναμιλήσει αλλά θυμάμαι ένα ποστ σου στο "συμπτώματα εγκυμοσύνης" που έλεγες την καταπληκτική ιστορία σου και σε είχα κατα νου ότι θα γενούσες κάπου αυτές τις μέρες...έύχομαι λοιπόν τα καλύτερα για εσάς και την μπεμπούλα σας!

Υπομονή με το θηλασμό έτσι είναι στην αρχή... Η purelan είναι πολύ καλή και να αφήνεις και τις θηλές να παίρνουν αέρα.. υπάρχουν κοχύλια θηλασμού που βοηθούν σε αυτό. τα είχα βρεί σε φαρμακείο..

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια!!!

χαθηκα δεν ειχα υπολογιστη τι κανετε?

μαλλον εχασα πολλα οσο αφορα το επαγγελμα του συζυγου ε?

και εμεις ειμαστε σε αναμονη να δουμε τι θα γινει με τις μεταθεσεις αλλα και με ολα τα υπολοιπα γιατι δεν βγαζουμε ακρη τεσπα.διαβασα λιγο παραπανω αλλα δεν καταλαβα ακριβως τι θα γινει απο εδω και περα με τις μεταθεσεις?δηλ καθε ποτε θα παιρνουμε μεταθεση?μπορει καποια να μου πει?

εχουμε και καινουργιο ζουζουνι στο τοπικ ε????

μαρακι μου να σου ζησει.τυχερο να ειναι παντα το μωρακι σου!!!

Link to comment
Share on other sites

Με γεια μας...Αντι για 220 ευρω εκτος εδρας και παραμεθωριου, πηραμε 118 ευρω (μιλαω για του Ιανουαριου).Και με εναν προχειρο υπολογισμο, αν μειωθουν 12% τα επιδοματα, θα παιρνει 56 ευρω λιγοτερα.Συνολο 174 ευρω λιγοτερα....

ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΤΗΝ ΚΑΝΩ ΜΕ ΕΛΑΦΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΝΗΣΙ ΚΑΙ ΠΑΩ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ-ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΘΑ ΒΓΟΥΜΕ ΣΤΗ ΖΗΤΙΑΝΙΑ ΕΔΩ ΠΕΡΑ...ΔΕΝ ΠΑΛΕΥΕΤΑΙ ΛΕΜΕ...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...