Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω Κ εγώ ότι δεν το δικαιουσε. Απτήν στιγμή που έχεις παντρευτεί έτσι Κ αλλιώς τα φορολογικά ειναι κοινά άσχετα αν κάνετε χωριστή δήλωση το ότι φαίνετε γάμος ειναι το ίδιο πράγμα. Απλά πληρώνει ο καθένας τα δικά του μερίδια στο τέλος στα υπόλοιπα είναι το ίδιο . 

      και γω αυτό νομίζω αλλά η κοπέλα στο 1555 μου είπε είναι ανεξάρτητο και την ρώτησα και 2 φορες ! θα με πάρουν εκείνοι είπαν! απ ότι ξέρω μόνο το κυοφορίας ,το λοχείας, και μετά αν κάνω το 9μηνο δικαιουμαι

       

       

       

       

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts

Αρχικό μήνυμα απο Ηλιοβασίλεμα viewpost.gif

:-D:grin::-D:grin::-D:grin::-D ΛΙΣΤΑ ΤΡΕΛΟΠΑΡΕΑΣ by Koalaki :-D:grin::-D:grin::-D:grin::-D

Μαρακι >>> γιο έχει και ετοιμάζει και την μπεμπα τη βιαστικια, τακα τακα... Περίμενε μπέμπα μεχρι στις 6/10!!!!!!

Ngn >>> γιο έχει και ετοιμάζει κορη, ερχεται ο γατοπαρδος...15/10

Stefaniana >>> έρχεται και ο 2ος Λαρισσαίος στις 7/11

Xrydim >>> δουλευτιαρικο κορίτσι θα βγει και αυτο σαν τη μανα του, θα πάρει ρεπό στις 26/11!!!

Ελλη >>> να το το τρικαλινο στις 02/12

Μποτσάκι >>> γιοκαρος με τα "ουυυυλα" του, θα τα σπασω ολα στις 08/12

Σοτσαφι >>> ερχεται το κλωτσοσκουφι στις 15/12, να προλαβει να στολισει με την μαμα και τον μπαμπά το χριστουγενιατικο δέντρο!!!

Πατουσίτσα >>> Κόρη, Νέα νύφη Κλεισμένη για τον Μποτσακογιό, αναμένουμε στις 21/12

May23 >>> κόρη έχει και έρχεται και η δευτερη η Χριστουγεννιάτικη στις 25/12

Maeve >>> να τος και ο πατρινος στις 27/12

Yola >>> κόρη έχει και έρχεται ο γιος να προσέχει την αδερφούλα του!!!

Ηλιοβασίλεμα >>> κορη εχει και στρωνει εδαφος για 2ρο, θα περασει βουνα, λαγκαδια, θαλασσες και ποταμια μα ενα ειναι το σιγουρο "για θιασοοοο την κοβω".

Συμπεθέρα = Αγορομάμμυ>>> γιο εχει και στρωνει επισης εδαφος για 2ρο (φουρτουνατσηδες και βροντααατσηδες).

Κοαλακι >>> κορη εχει και δεν στρωνει τιποτα, εκλεισε το εργοστασιο, με κανεναν "συμβιβασμο" ισως ξανα ανοιξει.

Θαλεια >>> γιο αστρωτο επισης, εδω θελουμε μαλλον και υπογραφες εκτος απο τον συμβιβασμο.

Η Γιόλα πότε εχει ΠΗΤ;;;


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Με τα κιλά εχω ολοκληρο θεμα... Μεχρι τα 25-27 ημουν μια χαρά στα κιλά...Επαιρνα τον χειμωνα το μεγιστο 64-66 κιλά και με σωστη διατροφη και γυμναστικη, τα εχανα την ανοιξη καμια 10αρια κιλά.... Αλλά πάντα ημουν κοντά στο σωστό βαρος. Μετά τα 25 μου άρχισα να παιρνω κιλά αλλά να μην τα χανω με τιποτα...ουτε σε διαιτολογο ουτε σε κεντρα αδυνατισματος, ουτε με σωστη διατροφή κλπ. Εφτασα λοιπόν πριν μεινω εγκυος 79 κιλά!!! Για μενα τοτε δεν ειχα ξαναυπαρξει τοσο βαριά... Εμεινα πολυ γρηγορα εγκυος και παω αμεσως σε διαιτολογο για να προσεξω γιατι με αρχικο βαρος 79 και υψος 1,60 με επιασε φοβος μην φτασω τα 100 με το μπεμπέ!!! Είχα ομως εμμετους σε ολη την εγκυμοσυνη, καουρες και δεν ειχα ορεξη για φαγητο παρα μονο για γλυκά, τελικά σταματησα τον διαιτολογο γιατι δεν ακολουθουσα το προγραμμα του και γεννησα εχοντας παρει μόνο 5-6 κιλά!!!! Γεννησα το παιδί και βγηκα απο κλινική με -1,5κιλό!!!! Σαράντησα και ειχα φτασει στα 70 κιλά και παιρνω μια χαρα, οτι τωρα λιγο εμεινε και θα χασω και τα υπολοιπα περιττα κιλά για να αισθανομαι καλά!!! Ελα, όμως που οι ορμονες τα επαιξαν και σταδιακά πήρα ξανά τα κιλά και έφτασα τα 88!!!!!!!!! Μετα πηγα σε γυναικολογο και μου ειπε οτι το συνδρομο πολυκυστικών και η αντισταση στην ινσουλινη θελουν ρυθμιση και πρεπει να χασω βαρος αλλά χωρις τα χαπια, δεν γινοταν... Ξεκινω τα χαπια και με διατροφη επιτελους κατεβαινω στα 74. Χαλαρωνω με διατροφη και για 2 χρονια μενω σταθερη σε βαρος, πραγμα αξιοπεριεργο για μενα!!!! Τωρα από Φεβρουαριο που σταματησα τα αντισυλληπτικά και με την προβληματική περίοδο, ξαναπηρα 4 κιλά, 78 κιλά....Πρεπει να χασω βαρος για να βελτιωθει η γονιμοτητα!!!! Αλλά θελει πολυ κοπο και η αληθεια ειναι, οτι λογω ψυχολογιας, νιωθω το φαγητο σαν διασκεδαση!!!:oops::oops::oops:

Αχ αυτο το θεμα ποναει!!

εγω ειχα μια χαρα βαρος μην σας πω οτι αγγιζα τα νευρικα ανορεκτικα προτυπα μεχρι τα 22 στα 22 κανει μια τουμπα ο θυροειδης και απο 48 κιλα εφτασα τα 80 κιλα σε 3 μηνες χωρις να παρω χαμπαρι!

Ετσι ασχοληθηκα και με την διατροφολογια σαν μεταπτυχιακο....

Αλλα απο τοτε κοριτσια ειμαι ενα γιογιο και ενω ξερω οτι δεν τρωω φαγητα με λιπος ,ξερω τουης σωστους συνδυασμους ο θυροειδης αρνειται να συνεργαστει κανει αντισταση θυροξινης με αποτελεσμα να μην προσλαμβανει την ορμονη που μου χρειαζεται ουτε μεσω χαπιου...

Στον γιο μου εμεινα εγγυος στα 68 κιλα τα οποια κοριτσια ηταν μυς και οχι λιπος δλδ στα ματια του κοσμου εγω εδειχνα 58 σε σχεση με το υψος μου ημουν μια χαρα δεν με ελεγες κοκαλιαρα αλλα δεν με αφηνες και νυστηκη....

χααχα

στην εγγυμοσυνη βοηθησαν οι εμετοι και με διατροφη πηρα 9 κιλα στις 40 εβδ κυησης την μερα που πηγα να γεννησω ημουν 78 και το αλλο πρωι ημουν 71 πηγα και ζυγιστηκα στο μαιευτηριο!!(τρελη)

μεχι να παω σπιτι ημουν 68 και παλι και ημουν ευτυχισμενη βεβαια το σωμα μου καμια σχεση ειχα κοιλια η οποια δεν ειχε επανελθει και εδειχνα πρησμενη στο πρωσοπο και καπως ...

να μην σας τα πολυλογω αποφασισα με την ενδοκρινολογο μου, επειδη καταναλωνω μεγαλη δοση θυροξινης λογω της αντιστασης (παιρνω 6 χαπακια το 200μmg /ημερα) ,να ριξουμε την δοση στο ελαχιστο ωστε να μπορεσω να θηλασω χωρις κυνδινο προσληψης θυροξινης απο το μωρο!

μην σας τα πολυλογω 38 ημερων λεχωνα ζυγιζα 90 κιλα!

Πως εγινε αυτο ενω δεν προλαβαινα ουτε να κανω μπανιο με ενα μωρο ολη μερα πανω στο στηθος και να κλαιει μερα και νυχτα?????

λογω της πτωσης του μεταβολισμου μου εξαιτιας του θυροειδη μου!

μην σας κουραζω μεχρι να παψω να θηλαζω στους 9 μηνες κανοντας αυστηρη διαιτα στα γαλακτοκομικα και στα γλυκα ,,ετρωγα μονο βραστα λαχανικα και κοτοπουλο ή ψαρι εφτασα τα 118 κιλα!

τον νοεμβριο που σταματησα να θηλαζω με το που πηρα τα χαπια μου μεχρι τον ιουνιο σε 7 μηνες ημουν παλι 70 κιλα και εδειχνα καλα!

τα χριστουγενα (5 μηνες μετα) ημουν εγγυος και απεβαλα σε αυτες τις εβδομαδς προλαβα να παρω 12 κιλα !!!!!!!

τωρα εχω παρει 6 κιλα στον 7ο μηνα αλλα κοριτσια κανω πολυ αυστηρη διαιτα δεν υπαρχει και παλι λογω οτι δημιουργουσα συσπασεις με το φαρμακο παιρνω μονο ενα χαπι η γυναικολογος και η ενδοκρινολογος μου με προετοιμασν και μου ελεγαν οτι τωρα κανονικα με αυτα τα δεδομενα θα παρω πανω απο 30 κιλα στην κυηση αλλα ευτυχως προς το παρων τις διαψευδω!


gk4cp3.png

7QUvp2.png

237480sbpovrx874.gif

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό μήνυμα απο Ηλιοβασίλεμα viewpost.gif

:-D:grin::-D:grin::-D:grin::-D ΛΙΣΤΑ ΤΡΕΛΟΠΑΡΕΑΣ by Koalaki :-D:grin::-D:grin::-D:grin::-D

Μαρακι >>> γιο έχει και ετοιμάζει και την μπεμπα τη βιαστικια, τακα τακα... Περίμενε μπέμπα μεχρι στις 6/10!!!!!!

Ngn >>> γιο έχει και ετοιμάζει κορη, ερχεται ο γατοπαρδος...15/10

Stefaniana >>> έρχεται και ο 2ος Λαρισσαίος στις 7/11

Xrydim >>> δουλευτιαρικο κορίτσι θα βγει και αυτο σαν τη μανα του, θα πάρει ρεπό στις 26/11!!!

Ελλη >>> να το το τρικαλινο στις 02/12

Μποτσάκι >>> γιοκαρος με τα "ουυυυλα" του, θα τα σπασω ολα στις 08/12

Σοτσαφι >>> ερχεται το κλωτσοσκουφι στις 15/12, να προλαβει να στολισει με την μαμα και τον μπαμπά το χριστουγενιατικο δέντρο!!!

Πατουσίτσα >>> Κόρη, Νέα νύφη Κλεισμένη για τον Μποτσακογιό, αναμένουμε στις 21/12

May23 >>> κόρη έχει και έρχεται και η δευτερη η Χριστουγεννιάτικη στις 25/12

Maeve >>> να τος και ο πατρινος στις 27/12

Yola >>> κόρη έχει και έρχεται ο γιος να προσέχει την αδερφούλα του!!!

Ηλιοβασίλεμα >>> κορη εχει και στρωνει εδαφος για 2ρο, θα περασει βουνα, λαγκαδια, θαλασσες και ποταμια μα ενα ειναι το σιγουρο "για θιασοοοο την κοβω".

Συμπεθέρα = Αγορομάμμυ>>> γιο εχει και στρωνει επισης εδαφος για 2ρο (φουρτουνατσηδες και βροντααατσηδες).

Κοαλακι >>> κορη εχει και δεν στρωνει τιποτα, εκλεισε το εργοστασιο, με κανεναν "συμβιβασμο" ισως ξανα ανοιξει.

Θαλεια >>> γιο αστρωτο επισης, εδω θελουμε μαλλον και υπογραφες εκτος απο τον συμβιβασμο.

Η Γιόλα πότε εχει ΠΗΤ;;;

α τι καλα μας εβαλες και συμφωνα με την πητ μας!!

αντε σιγα σιγα να παιρνεις σειρα να μπεις στην λιστα με την δικη σου πητ!!!!


gk4cp3.png

7QUvp2.png

237480sbpovrx874.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια!!!καλα εισαστε????εγω και η μπεμπουλα μου,καλα ειμαστε!!!

ξυπνησαμε πριν 1 ωριτσα....!πηρα φιλισιν και σιδηρο,θα φαω και μπαμιες που μου εφτιαξε η μαμα μου πριν φυγει!να παρω και το ασβεστιο μετα....

χθες το βραδυ που ξαπλωσαμε να κοιμηθουμε,καταλαβαινα την μικρη μου,πολυυυυυυυ αμυδρα βεβαια αλλα την καταλαβαινα....μια δεξια πηγαινε μια αριστερα.......!χαχαχαχαχαχ!!!ειχε αυπνιες η κορακλα μου!!!!!!!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

Ο καθενας πρέπει να εχει τον ρόλο του και να σέβεται τους άλλους. Γονείς του παιδιού είναι το ζευγαρι και οι κουναδοι/ες είναι οι θείοι/ες.

Δεν ειπαμε να αδιαφορουν για το παιδι, αλλά να σεβονται τους γονεις του που το μεγαλωνουν και ανησυχουν καθε λεπτο της ζωης του για το ίδιο τους το αιμα. Δεν είναι ωραιο να μας μηδενιζουν ή να θεωρουν οτι μπορουν να κανουν ο,τι θελουν με το ανηψι τους, αρκει αυτοί να το θέλουν. Η δικιά μου η κουνιαδα όταν ειχα 40ημερων το κοριτσακι μου, ειχε ερθει επισκεψη σπιτι μας και μολις ειχα βαλει το μωρο να κοιμηθεί...Ημουν μονη, ο αντρας μου για δουλεια και ανυπομονουσα να κοιμηθει το μωρό, για να χαλαρωσω λιγακι. Ερχεται λοιπόν η θεια του και την αφηνω 5δευτερολεπτα να παω να φερω αποστειρωμενη πιπιλα, να την εχω κοντα στη μπεμπα και την βλεπω να την εχει παρει αγκαλιά και να παιζει μαζι της. Της λεω, λοιπόν, με φυσικο τρόπο, ασε το μωρό να κοιμηθεί, να ηρεμησω λιγάκι!!! Το αφησε το μωρό, τελειωσε η επισκεψη της και εκανε 1,5 χρονο να ξανατηλεφωνησει!!! Σε αυτο το 1,5 χρονο τυχαια ειδε το μωρό με τον μπαμπα του σε βολτα με το καροτσι και ήρθε και στην βαπτιση!!! Μαλιστα η πεθερα μου οταν την ρωτησα που χαθηκε η κουνιαδα μου, μου ειπε οτι της κακοφανηκε που της πηρα το παιδι από την αγκαλιά και τετοιες βλακειες! Και της απαντω:" το πρωτο λογο στο μωρο το εχω εγω και ο αντρας μου!!!εμεις ειμαστε οι γονεις του!!! "

Αυτα με την καλή θεία που τωρα εχει να μας μιλησει πάλι 1 χρονο για αλλη παρεξηγηση!!!


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αχ αυτο το θεμα ποναει!!

εγω ειχα μια χαρα βαρος μην σας πω οτι αγγιζα τα νευρικα ανορεκτικα προτυπα μεχρι τα 22 στα 22 κανει μια τουμπα ο θυροειδης και απο 48 κιλα εφτασα τα 80 κιλα σε 3 μηνες χωρις να παρω χαμπαρι!

Ετσι ασχοληθηκα και με την διατροφολογια σαν μεταπτυχιακο....

Αλλα απο τοτε κοριτσια ειμαι ενα γιογιο και ενω ξερω οτι δεν τρωω φαγητα με λιπος ,ξερω τουης σωστους συνδυασμους ο θυροειδης αρνειται να συνεργαστει κανει αντισταση θυροξινης με αποτελεσμα να μην προσλαμβανει την ορμονη που μου χρειαζεται ουτε μεσω χαπιου...

Στον γιο μου εμεινα εγγυος στα 68 κιλα τα οποια κοριτσια ηταν μυς και οχι λιπος δλδ στα ματια του κοσμου εγω εδειχνα 58 σε σχεση με το υψος μου ημουν μια χαρα δεν με ελεγες κοκαλιαρα αλλα δεν με αφηνες και νυστηκη....

χααχα

στην εγγυμοσυνη βοηθησαν οι εμετοι και με διατροφη πηρα 9 κιλα στις 40 εβδ κυησης την μερα που πηγα να γεννησω ημουν 78 και το αλλο πρωι ημουν 71 πηγα και ζυγιστηκα στο μαιευτηριο!!(τρελη)

μεχι να παω σπιτι ημουν 68 και παλι και ημουν ευτυχισμενη βεβαια το σωμα μου καμια σχεση ειχα κοιλια η οποια δεν ειχε επανελθει και εδειχνα πρησμενη στο πρωσοπο και καπως ...

να μην σας τα πολυλογω αποφασισα με την ενδοκρινολογο μου, επειδη καταναλωνω μεγαλη δοση θυροξινης λογω της αντιστασης (παιρνω 6 χαπακια το 200μmg /ημερα) ,να ριξουμε την δοση στο ελαχιστο ωστε να μπορεσω να θηλασω χωρις κυνδινο προσληψης θυροξινης απο το μωρο!

μην σας τα πολυλογω 38 ημερων λεχωνα ζυγιζα 90 κιλα!

Πως εγινε αυτο ενω δεν προλαβαινα ουτε να κανω μπανιο με ενα μωρο ολη μερα πανω στο στηθος και να κλαιει μερα και νυχτα?????

λογω της πτωσης του μεταβολισμου μου εξαιτιας του θυροειδη μου!

μην σας κουραζω μεχρι να παψω να θηλαζω στους 9 μηνες κανοντας αυστηρη διαιτα στα γαλακτοκομικα και στα γλυκα ,,ετρωγα μονο βραστα λαχανικα και κοτοπουλο ή ψαρι εφτασα τα 118 κιλα!

τον νοεμβριο που σταματησα να θηλαζω με το που πηρα τα χαπια μου μεχρι τον ιουνιο σε 7 μηνες ημουν παλι 70 κιλα και εδειχνα καλα!

τα χριστουγενα (5 μηνες μετα) ημουν εγγυος και απεβαλα σε αυτες τις εβδομαδς προλαβα να παρω 12 κιλα !!!!!!!

τωρα εχω παρει 6 κιλα στον 7ο μηνα αλλα κοριτσια κανω πολυ αυστηρη διαιτα δεν υπαρχει και παλι λογω οτι δημιουργουσα συσπασεις με το φαρμακο παιρνω μονο ενα χαπι η γυναικολογος και η ενδοκρινολογος μου με προετοιμασν και μου ελεγαν οτι τωρα κανονικα με αυτα τα δεδομενα θα παρω πανω απο 30 κιλα στην κυηση αλλα ευτυχως προς το παρων τις διαψευδω!

Και εσυ τραβας μανικι με τα κιλα... Τουλαχιστον με την ρυθμιση του θυροειδους, βλεπεις οτι το ελεγχεις, ετσι;


Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια!!!καλα εισαστε????εγω και η μπεμπουλα μου,καλα ειμαστε!!!

ξυπνησαμε πριν 1 ωριτσα....!πηρα φιλισιν και σιδηρο,θα φαω και μπαμιες που μου εφτιαξε η μαμα μου πριν φυγει!να παρω και το ασβεστιο μετα....

χθες το βραδυ που ξαπλωσαμε να κοιμηθουμε,καταλαβαινα την μικρη μου,πολυυυυυυυ αμυδρα βεβαια αλλα την καταλαβαινα....μια δεξια πηγαινε μια αριστερα.......!χαχαχαχαχαχ!!!ειχε αυπνιες η κορακλα μου!!!!!!!!!

Εμ ξενυχτα η μαμά, τί θα κάνει και το μπεμπάκι; Θα γινει μπαρόβια πριν βγει από την κοιλιά σου;;;:D:D:D:D

Καλημερα!!!!!


Link to comment
Share on other sites

ελα μωρέ μην το βλέπεις στραβά, αγαπάει το παιδί σου, και αυτό είναι καλό. Μην νομίζεις πως δεν ξέρει ποια είναι η θέση σου και ποιά η δική της αλλά ίσως δεν ξέρει πως να εκφράσει αυτή την αγάπη!αν το καλοδεις αυτή έχει λίγες μέρες το χρόνο να αποσπά την προσοχή του παιδιού σου, και εσύ όλη σου την ζωή με παιδί άντρα, οικογένεια αγαπη!!

καλε δεν ψαχνομαι εχει χοντρο προβλημα η γυναικα!

οταν ηταν νεογεννητο ο αντρας μου την πεταξε εξω απο το σπιτι γιαιτ αυτο θηλαζε αποκλειστηκα και δεν χορταινε και εκλαιγε ολη μερα και ολη νυχτα και εκεινη μας απειλουσε οτι θα μας καταγγειλει στην προνοια να μας το παρει,εμενα μου ελεγε μες στα μουτρα οτι επειδη ανοιξα τα ποδια μου αυτο δεν με κανει μανα,οτι τουλαχιστον ας φανω χρησιμη με το αν το ταισω και πολλα αλλα τετοια και το βουλωνα αλλα ο αντρας μου εχει εγκαταστησει καμερα με ΙΡ που με ειδικο κωδικο μπορουσε να μπει να δει τι κανει το μωρο μεσω ιντερνετ απο την δουλεια ,μπηκε ειδε και ακουσε τρελαθηκε ο χριστιανος γυρισε σπιτι με εβρισε που δεν της απαντουσα και απλα εκλαιγα μου εκανε καβγα οτι εδω ειναι το σπιτι μου και πρεπει οποιος ερχεται να με σεβεται και της ειπε μαζεψτα και φυγε σε 10 λεπτα την ειχε πεταξει εξω!

Για χαρη μου της μιλαει ακομα εκλαιγα και του ελεγα οτι εμενα τα αδερφια μου ειναι μακρια ,δεν εχω γονεις και δεν θελω αν μεινουμε μονοι οποτε λεγε λεγε καποια στιγμη της ξανα μιλησε!

ασε αμα σου περιγραψω περιστατικα!

Ειχα παει στο χωριο οταν ηταν 6 μηνων για να τον δουνε τα παππουδια και θα καθομουν 15 ημερες ,εκεινη μενει με τους παππουδες!

πιανω ενα απογευμα το μωρο το ντυνω ετοιμαζομαι και εγω ,η κολλητη μου εμενε σε ενα διπλανο χωριο εγω ειχα συνενοηθει με τον αντρα μου και με την πεθερα μου οτι θα παω στην Ελενη η οποια εχει ενα μωρο 2 μηνες μικροτερο,με βλεπει οτι παω προς το αμαξι και τρεχει μου βουταει το μωρο και αρχισε να με βαραει στα μουτρα γιατι νομιζε λεει οτι θα το παρω να φυγω....???κουφο?

οταν ηρεμησε την εβρισε η πεθερα και ο πεθερος μου της ειπε οτι θελει ψυχιατρο!

αν με ρωτησεις γιατι την ανεχομαι για τον λογο που ειπα πιο πανω δεν θελω να πληγωθουν τα πεθερικα μου στην ηληκια που ειναι 86 η πεθερα και 87 ο πεθερος και δεν θελω να μεινουμε μονοι!

κανω τον μ@κακα για ν μην δημιουργειται θεμα βεβαια ευτυχως μετα απο εκεινη την εκρηξη δεν εχει κανει κατι τοσο χοντρο αλλα κανει κατι χαζα πχ λεω στον μικρο αν δεν κανεις αυτο θα πας τιμωρια και του λεει οχι πασσα μου η μαμα σου λεει ψεματα σιγα μην αφησει η νονα να πας τιμωρια!(ειναι και νονα του)

τωρα που επεσα στο κρεβατι μολις πηρα τηλ και το ειπα στα πεθερικα μου και το εμαθε μου ειπε οτι αν δεν ειμαι αξια να κανω ενα γερο μωρο να μην πηδ...μαι χωρις προφυλαξεις!σορυ κιολας αλλα αυτο μου ειπε!


gk4cp3.png

7QUvp2.png

237480sbpovrx874.gif

Link to comment
Share on other sites

Εμ ξενυχτα η μαμά, τί θα κάνει και το μπεμπάκι; Θα γινει μπαρόβια πριν βγει από την κοιλιά σου;;;:D:D:D:D

Καλημερα!!!!!

μαναρακι μου τι κανεις?καλα εισαι???η κορακλα σου καλα ειναι???:D:D:D:D:Dτι καλο θα φατε σημερα????

sotsafi μου,καλα εισαι???ο μπεμπακος σου καλα??????

κανενενα νεο απο το κοαλακι μας δεν ειχαμε ε...???μακαρι ολα να εχουνε παει κατ ευχην!!!!!!!!!

κοριτσια μου ελεγε η μανα μου χθες...φανταζεσαι στον επομενο υπερηχο να δειξει αγορακι?

επειδη ο γιατρος μου,μου ειπε οτι για κοριτσακι φαινεται!αλλα θα το ξαναδουμε στις 25 του μηνα!ντοινγκ!!!!!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλε δεν ψαχνομαι εχει χοντρο προβλημα η γυναικα!

οταν ηταν νεογεννητο ο αντρας μου την πεταξε εξω απο το σπιτι γιαιτ αυτο θηλαζε αποκλειστηκα και δεν χορταινε και εκλαιγε ολη μερα και ολη νυχτα και εκεινη μας απειλουσε οτι θα μας καταγγειλει στην προνοια να μας το παρει,εμενα μου ελεγε μες στα μουτρα οτι επειδη ανοιξα τα ποδια μου αυτο δεν με κανει μανα,οτι τουλαχιστον ας φανω χρησιμη με το αν το ταισω και πολλα αλλα τετοια και το βουλωνα αλλα ο αντρας μου εχει εγκαταστησει καμερα με ΙΡ που με ειδικο κωδικο μπορουσε να μπει να δει τι κανει το μωρο μεσω ιντερνετ απο την δουλεια ,μπηκε ειδε και ακουσε τρελαθηκε ο χριστιανος γυρισε σπιτι με εβρισε που δεν της απαντουσα και απλα εκλαιγα μου εκανε καβγα οτι εδω ειναι το σπιτι μου και πρεπει οποιος ερχεται να με σεβεται και της ειπε μαζεψτα και φυγε σε 10 λεπτα την ειχε πεταξει εξω!

Για χαρη μου της μιλαει ακομα εκλαιγα και του ελεγα οτι εμενα τα αδερφια μου ειναι μακρια ,δεν εχω γονεις και δεν θελω αν μεινουμε μονοι οποτε λεγε λεγε καποια στιγμη της ξανα μιλησε!

ασε αμα σου περιγραψω περιστατικα!

Ειχα παει στο χωριο οταν ηταν 6 μηνων για να τον δουνε τα παππουδια και θα καθομουν 15 ημερες ,εκεινη μενει με τους παππουδες!

πιανω ενα απογευμα το μωρο το ντυνω ετοιμαζομαι και εγω ,η κολλητη μου εμενε σε ενα διπλανο χωριο εγω ειχα συνενοηθει με τον αντρα μου και με την πεθερα μου οτι θα παω στην Ελενη η οποια εχει ενα μωρο 2 μηνες μικροτερο,με βλεπει οτι παω προς το αμαξι και τρεχει μου βουταει το μωρο και αρχισε να με βαραει στα μουτρα γιατι νομιζε λεει οτι θα το παρω να φυγω....???κουφο?

οταν ηρεμησε την εβρισε η πεθερα και ο πεθερος μου της ειπε οτι θελει ψυχιατρο!

αν με ρωτησεις γιατι την ανεχομαι για τον λογο που ειπα πιο πανω δεν θελω να πληγωθουν τα πεθερικα μου στην ηληκια που ειναι 86 η πεθερα και 87 ο πεθερος και δεν θελω να μεινουμε μονοι!

κανω τον μ@κακα για ν μην δημιουργειται θεμα βεβαια ευτυχως μετα απο εκεινη την εκρηξη δεν εχει κανει κατι τοσο χοντρο αλλα κανει κατι χαζα πχ λεω στον μικρο αν δεν κανεις αυτο θα πας τιμωρια και του λεει οχι πασσα μου η μαμα σου λεει ψεματα σιγα μην αφησει η νονα να πας τιμωρια!(ειναι και νονα του)

τωρα που επεσα στο κρεβατι μολις πηρα τηλ και το ειπα στα πεθερικα μου και το εμαθε μου ειπε οτι αν δεν ειμαι αξια να κανω ενα γερο μωρο να μην πηδ...μαι χωρις προφυλαξεις!σορυ κιολας αλλα αυτο μου ειπε!

Ουφ.....τι να πω;;; Παλαβομαρες κανουν, λενε χοντραδες και ξεσπουν στους αλλους και μετα εμεις πρεπει να κατανοουμε κλπ κλπ....

Καλως την δεχτηκες και ελπιζω να ειναι φρονιμη μεχρι να γυρισει ο αντρας σου!!!

Ετυχως εχεις και τον γιο σου, να σε προσέχει!!!!!;););)

Α! Αυτο το συστημα παρακολουθησης πολύ καλο!!!! Εχει τις γνωσεις ο αντρας σου και το τοποθετησε;;; Οποτε ελεγχετε και την νταντα!!! Μπραβο!!!


Link to comment
Share on other sites

μαναρακι μου τι κανεις?καλα εισαι???η κορακλα σου καλα ειναι???:D:D:D:D:Dτι καλο θα φατε σημερα????

κοριτσια μου ελεγε η μανα μου χθες...φανταζεσαι στον επομενο υπερηχο να δειξει αγορακι?

επειδη ο γιατρος μου,μου ειπε οτι για κοριτσακι φαινεται!αλλα θα το ξαναδουμε στις 25 του μηνα!ντοινγκ!!!!!!!

Ελα, πατουσιτσα μου καλα εισαι; Σας εχω πει οτι εχει ξαδερφη ο αντρας μου που οταν ηταν εγκυος, της ειχαν πει αγορι και παει στη κλινική να γεννησει και βγηκε κοριτσαρος!!! Τον εντυσε στα γαλαζια!!!:D:D:D Πριν κανα 7αρι χρονια, οχι πολυ παλιά!!!

Εμενα παντως στην β επιπεδου μου ειπαν ειναι κοριτσι και το ειδαμε και εμεις το πουλακι της, δεν υπηρχε αμφιβολία!!!!


Link to comment
Share on other sites

Ελα, πατουσιτσα μου καλα εισαι; Σας εχω πει οτι εχει ξαδερφη ο αντρας μου που οταν ηταν εγκυος, της ειχαν πει αγορι και παει στη κλινική να γεννησει και βγηκε κοριτσαρος!!! Τον εντυσε στα γαλαζια!!!:D:D:D Πριν κανα 7αρι χρονια, οχι πολυ παλιά!!!

Εμενα παντως στην β επιπεδου μου ειπαν ειναι κοριτσι και το ειδαμε και εμεις το πουλακι της, δεν υπηρχε αμφιβολία!!!!

χαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχ!!!!!!φανταζεσαι να μου συμβει κατι τετοιο???αχχααχαχαχα!!!:D:D:D:D:D

την προτελευταια φορα μου λεει..(14η βδομαδα) κατι βλεπω...αλλα δεν ειμαι σιγουρος....και δεν μου ειπε!

την τελευταια φορα μου λεει....(προς 16η βδομαδα ) μαλλον κοριτσακι ειναι!!!

θα το ξαναδουμε λεει στις 25 του μηνα!!!

αντε να περασουν οι μερες!!!!!!!!!!!!!!!!!:P:p:p:p:p:p:p


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

χαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχ!!!!!!φανταζεσαι να μου συμβει κατι τετοιο???αχχααχαχαχα!!!:D:D:D:D:D

την προτελευταια φορα μου λεει..(14η βδομαδα) κατι βλεπω...αλλα δεν ειμαι σιγουρος....και δεν μου ειπε!

την τελευταια φορα μου λεει....(προς 16η βδομαδα ) μαλλον κοριτσακι ειναι!!!

θα το ξαναδουμε λεει στις 25 του μηνα!!!

αντε να περασουν οι μερες!!!!!!!!!!!!!!!!!:P:p:p:p:p:p:p

Λιγες εμειναν, περιμενε!!!!!!! Θα την δεις την κοράκλα σου!!!


Link to comment
Share on other sites

Λιγες εμειναν, περιμενε!!!!!!! Θα την δεις την κοράκλα σου!!!

κορακλα θα δω???η θα βγαλει τσουτσουνι!!!!!!!χαχαχαχαχαχχα!!!!!!!!:D:D:D:D:D


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...