Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 8 ώρες πρίν, Aangelika8 είπε:

      Είναι πολύ πιθανό απλά να μη σου ταίριαξε το πρωτόκολλο. Εγω εκανα ωοληψια με arvekap γιατί έχω ιστορικό με υπερδιεγερσεις κ ενώ βλέπαμε γύρω στα 13 πήραμε 7 από τα οποία ήταν μόνο 4 καλά κανένα δεν προχωρησε. 2 μήνες μετά νέα ωοληψια με arvekap κ ovitrelle, αποφύγαμε την υπερδιέγερση, πήραμε 16 ωάρια ήταν ώριμα τα 13 κ τώρα περιμένω αποτελέσματα προεμφυτευτικου από 8 βλαστοκυστες!! Μην απογοητεύεσαι κ έχεις κ 3 που περιμένεις να δεις τι θα γίνει! 

      Καλησπέρα! Είναι ανάμεικτα τα συναισθήματα.. ισως γιατι δεν περιμενα οτι ηταν πιθανο να συμβει αυτο με τετοιο αριθμο ωαριων...περιμενα την πιθανή αποτυχία μετέπειτα αλλα οχι απο τωρα.. φαντάζομαι κ εσυ πως θα ένιωσες την πρωτη φορα! τελος παντων προχωράω οπως λες και περιμένω γιατι κανεις δεν ξερει πως θα εξελιχθει και θα προσπαθησω να ειμαι αισιοδοξη!!

      Καλή επιτυχια σου εύχομαι αυτη τη φορα!!!

Μανούλες Ιανουαρίου 2016


Recommended Posts

καλημερα!!! αστερακι χρονια πολλα , να τα εκατοστησεις !!! να χαιρεσαι τα μωρακια σου !!! τι ωραια μας τα λες, δεν σου κρυβω οτι μας ξεσηκωνεις!! θελω και εγω μια αδελφουλαααααα!!!!!!!!!!

ξεκινησε ο μηνας τον γιορτων, σημερα γιορταζει το μισο σοι :D

και δεν εχω ψωνισει τιποτα ακομα, δεν ξερω ποτε θα βγω, ισως το μεσημερι !!! αυτο να ψωνιζω τη τελευταια στιγμη, ποσο με εκνευριζει !!!!!

καλα αυτο που περιγραφετε , για το πατωμα, ουτε και εμεις ειμαστε εξαιρεση, και τα χαλια γλυφουμε , και τα πλακακια και ολα!!!

οσο για τα κιλα, δεν εχω ανεβει στη ζυγαρια, ολο απο σημερα σε αυριο το παω! το ευχαριστο ειναι οτι αδιαθετησα τη κυριακη! κ αυτη τη φορα, κανονικη περιοδος, ισως τις δυο μερες, με μια αιμορραγια, αλλα το θεωρω φυσιολογικο . λεω ας φυγουν κανα δυο μερες, και μετα βλεπουμε μηπως επεσα λιγοοο!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Χρόνια πολλά αστεράκι, να σε χαίρονται οι αγαπημένοι σου κ να τους χαιρεσαι! Τις γλυκυτερες ευχες σου έδωσε το κοριτσάκι σου!! Ναι, εννοείται καλέ, θα συνδεθούμε κανονικά :) :)


Tfoop3.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου σας ευχαριστω για τις ευχες σας να χαιρεστε τις οικογενειες σας και τα μωρουλινια σας πατησα τα 27 σημερα χαχα gmnth να χαιρεσαι τους γιους σου γιορταζουν σηνερα νομιζω οπως επιθυμεις να τους δεις στο ευχομαι συντομα να εχεις μια αδερφουλα για τη μπεμπα σ.viiv αν εχεις fb στειλε πμ να σε βαλω στους φιλους.να τα λεμε .


m8fpp2.png9EFep2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!

Αστεράκι μου, χρόνια σου πολλά πολλά, να σε χαίρονται οι κορούλες σου και να ακούς τέτοια γλυκά λογάκια μια ζωή απ' τους αγαπημένους σου!

Γαργαλίτσα, δεν έχω ψάξει για εκδηλώσεις, τώρα με το κρύο και τις ιώσεις αποφεύγουμε τους πολύ πολυσύχναστους χώρους και τα εμπορικά. Αλλά στόλισα κι εγώ χθες κι ο μπέμπης έχει εκστασιαστεί! Πήρα έναν τάρανδο που ανοιγοκλείνει το στόμα και τραγουδάει χριστουγεννιάτικα χορεύοντας και καταλαβαίνετε έκσταση! Πήγαμε στο τζ@μπο και έφαγα 3 ώρες εκεί μέσα, είχε τόσο πολλά στολίδια, ζαλάδα μ' έπιασε.

Κατά τ' άλλα, η εγκυμοσύνη μου ήταν βιοχημική και έληξε με περίοδο, πράγμα που τελικά με ανακούφισε γιατί ξεκαθάρισε το τοπίο αρκετά ανώδυνα, ευτυχώς ούτε πόνος, σα να μη συνέβη κάτι. Ο γιατρός μου λέει να ξαναπροσπαθήσουμε όποτε θέλουμε, οπότε όλα καλά. Εύχομαι να μη μου ξανατύχει όλη αυτή η αγωνία και το σκωτσέζικο ντους και για το αδερφάκι θα έρθει σε καλύτερη συγκυρία, δεν αγχώνομαι. Ας κάνω κι εγώ λίγο ντόλτσε βίτα με το σύζυγο στο θέμα του σεχχχ


vLmAp2.png FMoxp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Jo μου ευχαριστω πολυ να χαιρεσαι τον αντρα σ και το μπεμπακο σου αχ τι ιελειος ο ταρανδος θ μα εχει ενθουσιαστει ο μικρουλης η επομενη φορα θα ειναι τυχερη κοριτσακι συντομα να αποκτησετε ενα δευτερο μωρακι στο ευχομαι ολοψυχα.


m8fpp2.png9EFep2.png

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω για τις ευχες αστερακι ! ο μικρος σηκωθηκε το πρωι, μου λεει, μαμα μη ξεχασεις να μου πεις κατι!!!:D:D ουτε να ξυπνησουμε καλα καλα δεν προλαβαινουμε!!! βρε τζο συνομιληκες με το αστερακι δεν ειμαστε και εμεις ??!!:tongue::tongue:

περαστικα τζο, και ευχομαι να μη ξανατυχει!! πως εισαι ψυχολογικα ?!!!! και ευτυχως που εγινε τοσο γρηγορα τουλαχιστον !! μια πολυυυυυ σφικτη αγκαλιτσα απο εμενα και τη μπεμπα μας!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Γμνθ μου, είπαμε κοριτσάκια! Δεν απέχουμε και πολύ! Να χαίρεσαι τον γιόκα σου, τι τέλειο να έχετε κάθε μήνα γιορτές, αυτά είναι τα ωραία στις μεγάλες οικογένειες, φασαρία και χαρά συνεχώς! Σ' ευχαριστώ, μια χαρά είναι η διάθεσή μου, την αβεβαιότητα δεν άντεχα, τώρα που ξεκαθάρισε το πράγμα έτσι εύκολα ανέβηκα πάλι!


vLmAp2.png FMoxp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου πολυαγαπημενα Χρόνια πολλά σε όλους μπεμπακία κ μεγάλους! Με πολυυυυυ υγείας

Τζο μου μη μου στενοχώρια σαι καθόλου το ξερω το θέλατε όμως έχεις ένα κουκλί που θέλει μια μαμά χαρούμενη και το δεύτερο θα έρθει πολυυυ σύντομα οπότε ευχαριστησου την προσπαθεια

Στο λέω γιατί το έχω πάθει πριν το δεύτερο κ ξέρω πως είναι

Πολλές αγκαλιες σου στέλνω

Κορίτσια μου μου χετε λείψει απλά ελευθερο χρόνος μηδέν

Τώρα που γράφω διαβάζουμε πρώτη δημοτικου βλέπετε και φοβάμαι μη ξυπνήσει ο αντάρτης μας

Είμαστε 11 μηνών γύρω στα 11.5 κιλά στέκομαι τελικά κ κάνουμε λίγα βηματακία αφού πιάνο μάστε από κάπου

Κ στα ζόρια φωνάζουμε μαμά μπαμπά γιαγιά παππού

Ζωηρουλης κ φωνακλας

Φιλιά σε ολες μια προς μια

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα!!!

Κατά τ' άλλα, η εγκυμοσύνη μου ήταν βιοχημική και έληξε με περίοδο, πράγμα που τελικά με ανακούφισε γιατί ξεκαθάρισε το τοπίο αρκετά ανώδυνα, ευτυχώς ούτε πόνος, σα να μη συνέβη κάτι. Ο γιατρός μου λέει να ξαναπροσπαθήσουμε όποτε θέλουμε, οπότε όλα καλά. Εύχομαι να μη μου ξανατύχει όλη αυτή η αγωνία και το σκωτσέζικο ντους και για το αδερφάκι θα έρθει σε καλύτερη συγκυρία, δεν αγχώνομαι. Ας κάνω κι εγώ λίγο ντόλτσε βίτα με το σύζυγο στο θέμα του σεχχχ

Κοριτσάκι μου, να μη στενοχωριέσαι! Δύναμη και αισιοδοξία! Η φύση προνοεί και αποβάλλει το έμβρυο όταν κάτι δεν είναι σωστό! Ακριβώς το ίδιο είχε συμβεί και σε μένα πριν να μείνω έγκυος στη δεύτερη μου κόρη! Είναι κάτι που έχει συμβεί σε όλες τις γυναίκες απλά οι περισσότερες δεν το καταλαβαίνουν πως πρόκειται για εγκυμοσύνη και θεωρούν πως είναι μια απλή καθυστέρηση( αυτό μου είχε πει και η μικροβιολόγος και ο γυναικολόγος)! Να ξέρεις ακόμα πως τώρα είσαι ακόμα πιο γόνιμη! Το δεύτερο κουκλί μου το έπιασα αμέσως μετά τη βιοχημική!


mMaAp3.png               5Bqgp2.pngoKjap3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσακια μου σημερα που ξυπνησε η μεγαλη μου ακουσα τη πιο ομορφη χρονια ποααα μανουαα εχω γενεθλια και πηρα μια μεγαλη αγκαλιτσα κ ζουμερο φιλακι.viiv μη λες τετοια ζηλευω εγω ειμαι πατρα κ δεν μπορω να ερθω κ μου αρεσουν οι συναντησεις με μανουλες κ μωρακια να με βαλετε messenger με βιβτοκληση για τα γενεθλια να το γιορτασουμε ολες μαζι τι κοντα τι μακρια.

Χρόνια πολλά και καλά!Να χαίρεσαι τις κοράκλες σου και τον αντρούλη σου!!!! Παιδάκι είσαι ακόμα :-P !!!! Φιλιά πολλά!!!!


mMaAp3.png               5Bqgp2.pngoKjap3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκι και μπεμπάκια, τι κάνετε!!!Χρόνια πολλά σε όσους γιορτάζουν ή έχουν κάποιο που να γιορτάζει!!!!

Θέλω κι εγώ συνάντηση....κλαπς....γτ είστε όλες Αθήνα και Πάτρα!??!! Ελάτε και προς το νότο!!!!να δείτε πόσο όμορφα είναι.... Κι έχουμε και ωραίο καιρό!!!! Και μια θάλασσα πανέμορφη και ήρεμη ( αν είστε τολμηροί βουτάτε κιόλας)... το Λιβυκό στα πόδια σας!!!!


mMaAp3.png               5Bqgp2.pngoKjap3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!

Τζο, πολύ καλά κάνεις και έχεις καλή διάθεση, να κοιτάς μπροστά και το δεύτερο μωράκι θα έρθει πολύ γρήγορα! Ως τότε, πολλές αγκαλίτσες με τον αντρούλη σου, όπως το λες! ;) Άψογος ο τάρανδος!

Αστεράκι, να τα εκατοστήσεις κοπέλα μου! Να σε χαίρονται τα αστεράκια σου! Υπέροχο δωμάτιο της φτιάξατε μου φαίνεται!!

Γμνθ, πολύχρονοι οι γιοι σου! Και οι υπόλοιποι εορτάζοντές σου! Γιορτάζει πολύς κόσμος σήμερα.

Τριαντάφυλλο, αχ το πρωτάκι σου, ένα φιλάκι για τον μαθητή! Μπόλικα κιλάκια ο μπέμπης!

My babies, ευχαριστούμε για την πρόσκληση, πες ότι ήρθαμε κιόλας!

Βιιβ, τι ωραίες δραστηριότητες είναι αυτές!! Να μας πεις εντυπώσεις να ζηλέψουμε που δυστυχώς δεν έχουμε τέτοιες ευκαιρίες εμείς. Αλλά μπορεί να τα κάνουμε στο σπίτι, ε το πασάλειμα με τις κρέμες δεν το έχουμε δύσκολο! Και για τα γενέθλια τι έχεις στο νου σου;;;; Λέγε, μη μας βάζεις φυτιλιές!

Εμείς έχουμε αύριο παιδίατρο, έχω περιέργεια πόσο βάρος και ύψος έχουμε.

Link to comment
Share on other sites

Γμνθ να σου ζήσουν οι εορτάζοντες!

Rose καλή δύναμη, μια χαρά τα παιδάκια σου, να Ρα χαιρεσαι!

Τζο μου, ντρέπομαι, δεν σε ψεκάσαμε καλά τη μωρουδίλα μας :tongue: επιφυλασσόμαστε για την επόμενη φορά!!! Χαίρομαι που δε στενοχωριέσαι πια, θα έρθει το αδελφάκι του μπεμπούλη πριν το καταλάβεις ούτε εσύ!!

My babies στο ξαναείπα, το καλοκαίρι έρχεται...;):D;):);)

Στη δραστηριότητα που πήγαμε είχαν στρώσει στο πάτωμα χαρτόνια κ έφτιαχναν μαλακές ζύμες με αλεύρι κ νερό, γιαουρτι (δεν είχαν για τον αλλεργικό μου) κ ενα άλλο φοβερό: κορν φλάουρ με νερό, αν το πιέσεις εχει αίσθηση σκληρού, αν πάψεις να το ζουλάς τρέχει σα νερό κ ξεπλένεται σαν υγρό οχι σαν στέρεο! Έκατσαν κατω, είδαν παιδάκια, έχωσαν χέρια κ ανακάλυψαν υφές, έβαλαν στο στόμα, πασαλείφτηκαν εννοείται, κ ειναι το πιο καλό που έχουμε κάνει κρίνοντας από τον βαθμό ευχαρίστησης των παιδιων! Το κάνετε κ σπίτι, βάλτε κ τα μεγάλα σας παιδιά να συμμετέχουν!


Tfoop3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...