Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • κορίτσια το επίδομα γεννάς τα 2400 πάνε με εισοδηματικά κριτήρια; πχ εγώ κάνω χωριστή δήλωση από τον άντρα μ! εχω χαμηλό εισόδημα! εκείνος αντίθετα έχει πχ πάνω από 100000 ! το δικαιούμαι; πήρα το 1555 μου είπαν είναι ανεξάρτητο εισοδήματος αλλά νομίζω κάνουν λάθος γιατί εγώ διαβάζω αλλά στο ίντερνετ και ότι είναι μέχρι οικογενειακό εισόδημα 40000! με μπέρδεψαν 

ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ σε Super Market


Recommended Posts

Πήγα σε 4 σ/μ και libero Νο5 ούτε για δείγμα, μόνο 4 άπειρες συσκευασίες.. Καλά μας δουλεύουν!!!!

Το ιδιο είχε συμβει και όταν είχαν βγαλει 50% στις libero τα καρφούρ. Εγω εψαχνα 5 για τον μεγάλο και 2 για το μωρό για να εχω και δεν είχα βρει πουθενα. Απότι καταλαβα δεν βγαζουν ολα τα νουμερα. Και οταν ρωτας σου λενε ότι τελείωσαν.


[url=http://www.tickerclub.com/][img]http://www.tickerclub.com/cache/fd592803ce.png[/img][/url]
[url=http://www.tickerclub.com/][img]http://www.tickerclub.com/cache/20a16dcd50.png[/img][/url]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Πήγα σε 4 σ/μ και libero Νο5 ούτε για δείγμα, μόνο 4 άπειρες συσκευασίες.. Καλά μας δουλεύουν!!!!

μου χει τυχει και μενα οταν ειχε το μειον 50%

ειχα γυρισει ολα τα καρφουρ και τα μαρινοπουλος σε φαληρο και νεα σμυρνη και δεν εβρισκα ουτε εγω πουθενα

τελικα εστειλα τον αντρα μου στο νεο κοσμο και με πηρε και με στολισε γιατι νομιζε οτι τον δουλευα γιατι εκει ειχε μονο πενταρια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


373234kxspip9z8o.gif693480a4hl3y389h.gif

You don't scare me. I have boys.
Link to comment
Share on other sites

Τις πάνες τις έχουμε κόψει (ευτυχώς) αλλά ήθελα να παρατηρήσω ότι πρώτη φορά βλέπω προσφορές σε πάνες στο 60% !! Μήπως βαδίζουμε σε ημέρες καλύτερων τιμών??? ;)

Ευτυχως τον τελευταιο καιρο κατι γινεται με προσφορες σε πανες. Ετσι γλυτωνουμε κανα ευρω!


ΝΙΚΟΛΑΣ...15-03-2009....ΕΙΣΑΙ Η ΖΩΗ ΜΑΣ!!!

ΜΠΕΜΠΗΣ...19-11-2011...ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΞΕΤΡΕΛΑΝΕΙ!!!

Link to comment
Share on other sites

Το ιδιο είχε συμβει και όταν είχαν βγαλει 50% στις libero τα καρφούρ. Εγω εψαχνα 5 για τον μεγάλο και 2 για το μωρό για να εχω και δεν είχα βρει πουθενα. Απότι καταλαβα δεν βγαζουν ολα τα νουμερα. Και οταν ρωτας σου λενε ότι τελείωσαν.

Και εγώ το ίδιο ήθελα και παντού είχε το Νο1&4&6&7... Τελικά πήρα μία συσκευασία Νο4 να δοκιμάσω. Του κάνει και θα πάρω άλλες 2 σήμερα.Για το μωρό βρήκα επίσης μόνο 2 συσκευασίες το Νο2....Τί πράγμα και αυτό, προωθούν όσα νούμερα θέλουν...

(Κάπου μαζί γεννάμε ε? Άντε με το καλό!!!Να πάνε όλα καλά)


9 & 7.5  my boys & 3 my butterfly

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,που μένεις?Στο 3β μαρκετ τα παμπερς βγαίνουν από 0,22-0,25 λεπτά η πάνα.Νο3 0,22, Νο4,5 0,25 λεπτά η μία.Αν θέλεις μπορώ να σου στείλω

Έχει στην Αθήνα τέτοια super markets?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

επειδή έχω ψωνίσει με το -50% και μάλιστα είχα πάει πρωί πρωί, νούμερα έχουν, απλώς κάποια φεύγουν εν ριπή οφθαλμού και νωρίς. Σε μένα προσωπικά υπήρχαν μπόλικες συσκευασίες τότε ν4 και μέχρι να πάρω κάποια φίλη μου τηλ που ήξερα πως ήθελε και να μου πει τον αριθμό...τις είχαν πάρει!!! Για την ακρίβεια της είχα πάρει τότε από κάτι κούτες (τις άνοιξα μόνη μου) που είχα βρει σε άλλο σημείο του καρφούρ. Φίλη μου ας πούμε χθες, πήγε δεν είχε τίποτε στο ράφι (άδειο τελείως, φανταστείτε τι έγινε), ρώτησε στην αποθήκη και της βρήκαν το νούμερο που ήθελε. Κι όπως της τα έφεραν από την αποθήκη τα πήρε όλα !

Σε τέτοιες προσφορές πας με το άνοιγμα και ρωτάς πάντα και στην αποθήκη (μην ντρέπεστε!)

Link to comment
Share on other sites

Παντως κι εγω πηγα χτες το απογευμα και βρηκα νουμερα (κεντρο Πειραια).. Εχω παρατηρησει οτι παιζει ρολο και ποσο κεντρικο ειναι το καταστημα η με ποση κινηση, γιατι ειναι καποια πιο μικρα σ/μ που δεμ "τραβαν" πολυ κοσμο και βρισκεις ευκολοτερα...


2Uuep2.pngI8Ayp2.png
Link to comment
Share on other sites

Εγω πηγα χθες στο Carrefour στο Μακαρθουρ Γκλεν και ειχε παρα πολλα τεμαχια σε ολα τα νουμερα και ανοιχτη πανα και βρακακι.Και ειχα και 2 κουπονακια και τα πηρανε και αυτα ,πηρα οικονομικη Νο 4 5,88 :P

Link to comment
Share on other sites

Εγω πηγα χθες στο Carrefour στο Μακαρθουρ Γκλεν και ειχε παρα πολλα τεμαχια σε ολα τα νουμερα και ανοιχτη πανα και βρακακι.Και ειχα και 2 κουπονακια και τα πηρανε και αυτα ,πηρα οικονομικη Νο 4 5,88 :P

Kαι εγώ βρήκα εύκολα αν και δεντο περίμενα. και αυτό που επίσης δενπερίμενα ήταν που μου πήραν και κάτι κουπόνια των πέντε ευρώ που μου είχε στείλει η λιμπερο για αντικατασταση ελλατωματικής συσκευασίας. πήρα 4 μεγάλες συσκευασίες σχεδόν 10 ευρώ. ακόμη δεν μπορώ να το πιστ'εψω. Παντως για την λίμπερο εχω να πω οτι με το που τους πήρα για την συσκευασία με το πρόβλημα αμέσως μου έστειλαν τα κουπόνια αντικατάστασης...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια στο -50% είχα πάει στο δικό μας βασιλόπουλο είχε 12 συσκευασίες νο 4 και επιτόπου τις πήρα όλες ε μετά από μένα δεν βρήκαν όσοι πήγαν.Επίσης την άλλη μέρα πήγε πρωί πρωί ο αδερφός μου είχε 16 κούτες νο4 πρόλαβε και έβαλε 9 στο καρότσι και ένας άλλος πήρε τις υπόλοιπες οπότε πάλι δεν είχε και την άλλη μέρα.Δεν προωθούν όσες θέλουν απλά τις αγοράζει ο κόσμος


PiB4p3.png y5drp3.png Z9IAp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...