Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , Angot είπε:

      με 2,4 να σπάσουν τα νερά; και γω 2,4 εχω αλλά δεν μπυ τα είπε τόσο τραβηγμένα!   α και συ δηλαδή το χειροκρότημα , κατάλαβα! 

      Είναι δύο τα μωρά καλέ ! Το λέω για να μην ανχωθουν Κ άλλες κοπέλες . Στα δίδυμα σχεδόν καμία δεν μπαίνει στο μήνα της .

Φορμάκια βελουτε 9-12 αφόρετα κοριτσι


Recommended Posts

Μόλις αγόρασα 3 φορμάκια βελουτέ από το πρεναταλ για 9-12,τα έπλυνα και τα δοκιμασα στην μπέμπα μου! Και δεν της κανουν! Μου κοστισαν 24 ευρω με την εκπτωτική καρτα αλλα κάνουν νομιζω 35 ευρω!Τα δινω 15 ευρω και τα 3 ,με παραλαβη από την Αγία Παρασκευή! Ειναι ροζ. Μπορω να τα φωτογραφησω και να τα δειξω σε οποιον ενδιαφέρεται!!


Qi0Mp3.png?ChdnBzhLZZCdp3.png?X2JaRTu1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Συγνωμη που μπαίνω σε αυτό το θέμα.....αλλά είδα το όνομα σου, τι κανείς;; Είσαι καλά;; Ή Μπέμπα σου τι κάνει;; Χαθηκες από τις μανουλες Μαϊου!!! Φιλάκια πολλά


yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites

Προσπαθω να επισυνάψω φωτογραφια αλλα δεν τα καταφερνω!Ξερει κανεις πώς γινεται? Είναι ένα ριγε ασπρο ροζ απαλο,ενα ροζ με μια καρδουλα στο στηθος και ένα άσπρο με καρδουλες με βουλες ασπρο κοκκινο,απαλο..αν εχετε πρεναταλ μπορειτε ευκολα να τα δειτε και να τα δοκιμασετε..είναι αρκετα χοντρα και απαλά.

mama 82 με το που ειδα το ονομα σου ηθελα κι εγω να σου γραψω,θα μπω να σας γραψω!Όλα καλά με τη μπεμπα μου!!


Qi0Mp3.png?ChdnBzhLZZCdp3.png?X2JaRTu1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τελικα καταφερω να φτιαξω αλμπουμ με τα φορμακια στο προφιλ μου,θα βαλω το λινκ για οποιον ενδιαφερεται μολις μπορεσω αλλα μπορειτε να δειτε το αλμπουμ ειναι ανοιχτο


Qi0Mp3.png?ChdnBzhLZZCdp3.png?X2JaRTu1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις



Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...