Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΟΥ 2011 ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ


Ευα_

Recommended Posts

Ναι καθολου απιθανο να ειναι και στο ιδιο τμημα!!Τι καλα?!!

Ευακι μεγαλωσατε βεβαια!!Αρχιζεται και φτιαχνεται και προσωπακι τωρα σιγα σιγα!! :D

Εμεις κανουμε ασκησεις για την αναπνοη μας αυτο το μηνα!Ετσι διαβασα!!χιχι:D

Καλημερα!!!!!

Ναι το μικρουλι μου, αρχιζει σιγα σιγα να γινετε ανθρωπακος!!!!

Το δικο σου ειναι ολοκληρο παιδι!!!!Μαθηματα ανωδυνου ποτε ξεκινανε κανονικα????εχεις ρωτησει καθολου????

Πως εισαι εσυ λιανα μου???Πως νιωθεις????


Τις ευχές μου στις μελλοντικές μανούλες!!!

yVNPp3.png

as1cJQiVM3D1220MjA2NzkyZHwzNTYyODkzZHxNeSBiYWJ5IGlzLi4u.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 89
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Αχ ολοκληρο παιδι αλλα οχι ετοιμο ακομα :(

Αντε να περασει ο καιρος!!!

Μαθηματα καλα ειναι απο τη στιγμη που μπαινεις στον 7 να κανεις αλλα εγω δεν ξερω αν θα κανω τελικα!

Απο τη μια λεω να κανω μηπως με βοηθησει να χαλαρωσω αλλα απο την αλλη βαριεμαι κιολας να πηγαινω μεχρι εκει!

Λεω και τοσες που γεννησαν χωρις να κανουν τι επαθαν? :tongue:

Αναποφασιστη σε ολα παιδι μου!!χαχα


b353ca0f41.png26lWp2.png
Link to comment
Share on other sites

Αχ ολοκληρο παιδι αλλα οχι ετοιμο ακομα :(

Αντε να περασει ο καιρος!!!

Μαθηματα καλα ειναι απο τη στιγμη που μπαινεις στον 7 να κανεις αλλα εγω δεν ξερω αν θα κανω τελικα!

Απο τη μια λεω να κανω μηπως με βοηθησει να χαλαρωσω αλλα απο την αλλη βαριεμαι κιολας να πηγαινω μεχρι εκει!

Λεω και τοσες που γεννησαν χωρις να κανουν τι επαθαν? :tongue:

Αναποφασιστη σε ολα παιδι μου!!χαχα

Οσες εγκυουλες που κανανε μαθηματακια κ γεννησανε, λενε πως τους βοηθησανε πολυ!!!!! Εγω λεω να πας κ ετσι θα κανεις κ την βολτιτσα σου κ θα γνωρισεις κ αλλες μανουλες εκει που μπορει μετα να βγαινετε με τα καροτσακια σας μαζι για καφεδακι!!!!!


Τις ευχές μου στις μελλοντικές μανούλες!!!

yVNPp3.png

as1cJQiVM3D1220MjA2NzkyZHwzNTYyODkzZHxNeSBiYWJ5IGlzLi4u.gif

Link to comment
Share on other sites

Λες ε?Που ξερω?Ανακαινιζουμε και το σπιτι επανω για να μπουμε μεσα...και το μυαλο μου ειναι συνεχως εκει...Γι αυτο δεν ξερω κατα ποσο θα θελω να λειπω απο δω!!

Αχ εχετε μαστορεματα????

Θα σε ρωτησω σε κανενα μηνα να μου πει πληροφοριες!!!Θα κανω κ εγω ενα φρεσκαρισμα σε ενα διαμερισμα πανω απο την μαμα μου κ μετα θα μετακομισουμε εκει και το σκεφτομαι πολυ!!!!!!

Παρολου αυτο ομως, νομιζω πως θα σου κανει καλο να ξεφευγεις καμια ωριτσα που κ που!!!!!

Ποτε με καλο μπαινετε μεσα???


Τις ευχές μου στις μελλοντικές μανούλες!!!

yVNPp3.png

as1cJQiVM3D1220MjA2NzkyZHwzNTYyODkzZHxNeSBiYWJ5IGlzLi4u.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κι εμεις αυτο κανουμε τωρα...Το διαμερισμα ειναι πανω απο τη μητερα μου!!

Υπολογιζουμε αν ολα πανε καλα να ειμαστε πριν τα Χριστουγεννα μεσα!

Αρχες Δεκεμβρη πρωτα ο Θεος να μπουμε να ηρεμησουμε!!

Ναι φυσικα να σε βοηθησω εαν μπορω...

Τι σκεφτεστε να αλλαξετε εσεις?

Καλυτερα που θα τα κανετε τωρα γιατι μετα με το μωρο...δεν κανεις τιποτα!!


b353ca0f41.png26lWp2.png
Link to comment
Share on other sites

Κι εμεις αυτο κανουμε τωρα...Το διαμερισμα ειναι πανω απο τη μητερα μου!!

Υπολογιζουμε αν ολα πανε καλα να ειμαστε πριν τα Χριστουγεννα μεσα!

Αρχες Δεκεμβρη πρωτα ο Θεος να μπουμε να ηρεμησουμε!!

Ναι φυσικα να σε βοηθησω εαν μπορω...

Τι σκεφτεστε να αλλαξετε εσεις?

Καλυτερα που θα τα κανετε τωρα γιατι μετα με το μωρο...δεν κανεις τιποτα!!

Με το καλο να μπειτε στο καινουριο σας διαμερισμα!!!

Εμεις θα βαλουμε κουζινα, θα κανουμε σπατουλαριστο ολο το σπιτι κ θα δημιουργεισουμε με γυψοσανιδα αλλο ενα δωματιο κ μια αποθηκη!!!! Δεν ειναι κ λιγα!!!!Αλλα η μετακομιση πιστευω ειναι η χειροτερη!!!!!Δουλευω κιολας ρε γμτ!!!Θα εχω ελαχιστο χρονο για να μαζευω πραγματα κ δεν θα μπορω να κανω κ πολλα κ δεν ειναι κ του τυπου μου να καθομαι κ να βλεπω τους αλλους να δουλευουνε κ θα ζοριζομαι κ αν δεν τα κανουν κ ετσι οπως θελω!!!!Μακαρι να εχω καλη εγκυμοσυνη να αντεξω!!!!Οπως καταλαβαινεις οι πληροφοριες σου θα μου ειναι πολυτιμες!!!Εσεις τι αλλαξατε στο διαμερισμα????


Τις ευχές μου στις μελλοντικές μανούλες!!!

yVNPp3.png

as1cJQiVM3D1220MjA2NzkyZHwzNTYyODkzZHxNeSBiYWJ5IGlzLi4u.gif

Link to comment
Share on other sites

Σε καταλαβαινω απολυτα...Κι εγω τρελενομαι που δε μπορω να κανω τιποτα να βοηθησω τουλαχιστον ωστε να τελειωνουμε και πιο γρηγορα...

Εμεις σπατουλαραμε ενα μικρο μερος της κουζινας που παλια υπηρχε πλακακι,

ξηλωσαμε τα γυψινα απο το ταβανι σε καθιστικο-χωλ και κουζινα οποτε σπατουλαραμε κι εκει,ξυλωσαμε παλιες ντουλαπες(χωνευτες)και γκρεμισαμε λιγο κιολας ωστε να μεγαλωσουν κι αλλο,γκρεμισαμε ενα τοιχακι και καναμε γυψοσανιδα καπου αλλου,και αλλαξαμε κι εμεις την κουζινα ολη.

Πολυ δουλεια,πολυ φασαρια,πολυ σκονη αλλα τωρα πο μιναν σχεδον τα βαψιματα ειμαστε καπως πιο χαλαρα.. :D


b353ca0f41.png26lWp2.png
Link to comment
Share on other sites

Σε καταλαβαινω απολυτα...Κι εγω τρελενομαι που δε μπορω να κανω τιποτα να βοηθησω τουλαχιστον ωστε να τελειωνουμε και πιο γρηγορα...

Εμεις σπατουλαραμε ενα μικρο μερος της κουζινας που παλια υπηρχε πλακακι,

ξηλωσαμε τα γυψινα απο το ταβανι σε καθιστικο-χωλ και κουζινα οποτε σπατουλαραμε κι εκει,ξυλωσαμε παλιες ντουλαπες(χωνευτες)και γκρεμισαμε λιγο κιολας ωστε να μεγαλωσουν κι αλλο,γκρεμισαμε ενα τοιχακι και καναμε γυψοσανιδα καπου αλλου,και αλλαξαμε κι εμεις την κουζινα ολη.

Πολυ δουλεια,πολυ φασαρια,πολυ σκονη αλλα τωρα πο μιναν σχεδον τα βαψιματα ειμαστε καπως πιο χαλαρα.. :D

Δεν κανατε κ λιγα!!!!Να προλαβετε να μπητε κ να εχει ξεμοιρισει κιολας απο τα βαψιματα το ξυλο!!!!Για το παιδικο εχεις αγορασει τιποτα???Το εχεις ψαξει καθολου?Τι χρωμα θα το βαψεις?


Τις ευχές μου στις μελλοντικές μανούλες!!!

yVNPp3.png

as1cJQiVM3D1220MjA2NzkyZHwzNTYyODkzZHxNeSBiYWJ5IGlzLi4u.gif

Link to comment
Share on other sites

Δεν κανατε κ λιγα!!!!Να προλαβετε να μπητε κ να εχει ξεμοιρισει κιολας απο τα βαψιματα το ξυλο!!!!Για το παιδικο εχεις αγορασει τιποτα???Το εχεις ψαξει καθολου?Τι χρωμα θα το βαψεις?

Καναμε αρκετα ναι!Και το πιο κουραστικο ειναι οτι μονο στη γυψοσανιδα και στο στοκαρισμα πηραμε μαστορα..Γκρεμισματα, μπαζα, τραβηγμα πριζες κτλ τα κανανε ολα ο πατερας μου με τον πεθερο μου και τον αντρα μου...

Για το παιδικο εχω παρει το κρεβατακι, συρταριερα-αλλαξιερα, και το Relax του!(ειναι στην αποθηκη του μαγαζιου ακομη)Επισης πηρα και καροτσι!

Οσο για το χρωμα του δωματιου του, θα το κανω δυχρωμο!

Δηλαδη ολους τους τοιχους,μεχρι το υψος που ξεκιναει το παραθυρο πηρα ενα χρωμα μανιταρι λεγεται(καπως σαν σκουρο μπεζ)και απο πανω το κλασικο μπεζ...

Η ντουλαπα του ειναι αναγλυφη ασπρη και τα επιπλακια εχουν το χρωμα "ανελυνη λευκη) οποτε ειπα να το κανω ουδετερο ολο..

Μηπως και βγαλουμε την κορουλα αργοτερα!!:tongue:


b353ca0f41.png26lWp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


http://parents.org.gr/forum/showthread.php?t=72628&page=3

ΣΥΝΤ0ΠΙΤΗΣΕ ΣΤΟ ΔΙΑΒΑΣΑΤΕ ? τι λέτε να οργανωθούμε κ εμείς λίγο αργά βεβαία αλά όσες θηλάζουν θήλασαν είναι έγκυος και γενικά μανούλες σου υποστηρίζουν τον θηλασμό ας δώσουν το παρών σήμερα μίλησα με την πεγκη πιλιτσι που είναι σύμβουλος θηλασμού και κανονίζει συγκέντρωση

ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΔΩΣΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΜΑΖΙ ΕΝΑ ΗΧΗΡΟ ΜΗΝΥΜΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ

ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΑΣ ΜΗΝ ΘΗΛΑΖΕΤΑΙ ΦΤΑΝΕΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΕΚΕΙ ΠΑΡΟΥΣΕΣ


:tongue::tongue:
Link to comment
Share on other sites

http://parents.org.gr/forum/showthread.php?t=72628&page=3

ΣΥΝΤ0ΠΙΤΗΣΕ ΣΤΟ ΔΙΑΒΑΣΑΤΕ ? τι λέτε να οργανωθούμε κ εμείς λίγο αργά βεβαία αλά όσες θηλάζουν θήλασαν είναι έγκυος και γενικά μανούλες σου υποστηρίζουν τον θηλασμό ας δώσουν το παρών σήμερα μίλησα με την πεγκη πιλιτσι που είναι σύμβουλος θηλασμού και κανονίζει συγκέντρωση

ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΔΩΣΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΜΑΖΙ ΕΝΑ ΗΧΗΡΟ ΜΗΝΥΜΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ

ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΑΣ ΜΗΝ ΘΗΛΑΖΕΤΑΙ ΦΤΑΝΕΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΕΚΕΙ ΠΑΡΟΥΣΕΣ

Στη Λαρισα τι ωρα κ που???????


Τις ευχές μου στις μελλοντικές μανούλες!!!

yVNPp3.png

as1cJQiVM3D1220MjA2NzkyZHwzNTYyODkzZHxNeSBiYWJ5IGlzLi4u.gif

Link to comment
Share on other sites

Στη Λαρισα τι ωρα κ που???????

λειπων εχουμε οργανωθη αρκετα καλα στην ταχυδρομειου μπρωστα στην ιατρικη σχολη στισ 13.00 το μεσημερι του σαβατου


:tongue::tongue:
Link to comment
Share on other sites

Θελω να δωσω συγχαρητηρια σε ολες οσες συμμετειχανε το Σαββατο υπερ του θηλασμου!!!

Δυστυχως δεν καταφερα να ερθω, εαν κ το ηθελα παρα πολυ!!!!!

Ευχομαι να μου δωθει ξανα η ευκαιρια να λαβω μερος σε οποιαδηποτε διαμαρτυσρια ή για να περασουμε καποιο μηνυμα στον κοσμο για θεματα που αφορουν το καλο των παιδιων ολου του κοσμου!!!!!


Τις ευχές μου στις μελλοντικές μανούλες!!!

yVNPp3.png

as1cJQiVM3D1220MjA2NzkyZHwzNTYyODkzZHxNeSBiYWJ5IGlzLi4u.gif

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως βλεπω πως δεν εχει πολυ συμμετοχη η Λαρισα....:(:(:(

Που πηγανε ολες οι μανουλες του 11' της Λαρισας???

Δεν θελετε να κανουμε παρεα????...:(


Τις ευχές μου στις μελλοντικές μανούλες!!!

yVNPp3.png

as1cJQiVM3D1220MjA2NzkyZHwzNTYyODkzZHxNeSBiYWJ5IGlzLi4u.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...