Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 27/3/2024 at 7:13 ΜΜ, Σποράκι είπε:

      Η μαστογραφία γίνεται τις πρώτες μέρες του κύκλου. Μη την κανείς τώρα, περίμενε να αδιαθετήσεις και την κάνεις. Προλαβαίνεις πριν την ετ 

      Ξερω πως γινεται τις πρωτες μερες αλλα ειπα να κανω μια απελπιδα προσπάθεια..... Θα το δεχτούν άραγε να την κάνω ταυτόχρονα με την διαδικασία ετ;

      On 27/3/2024 at 7:12 ΜΜ, Nels είπε:

      Τώρα το στήθος σου είναι πρησμένο, η μαστογραφία συστήνεται να γίνεται ακριβώς  μετά την περιοδο εως και πριν την ωωορηξια.Ρωτα και τον γιατρό σου τι θα σου πει

      Ευχαριστώ για την απάντηση! Από το διαγνωστικό μου ειπανε πως οι ακτινολογοι αρνούνται να κάνουν στο 2ο 15νθημερο....

      Οπότε δεν ξέρω αν έχει σημασία να τον ρωτήσω  

Koula - mares


kale

Recommended Posts

Καλρε Μόρφω....μπέμπα είσαι????

Ποιός σου έδωσε την ιδέα να σκουπίζεσαι με μωρομάντηλα????

Θα με τρελάνεις εσύ....

Απαγορευεται να σκουπίζουμε την περιοχή με μωρομάντηλα, απαγορευεται να χρησιμοποιούμε ειδικά σαπούνια, απογορευονται τα σερβιετάκια...

Gia ta servietakia ksero kai egw.

Ala gia to sapouni den mou eipe kati. Exo ena tis eva me xamilo ph kai mou eipe kanena provlima. Den to vazo kathe vradi. 2-3 fores tin evdomada.


Yv7Sp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Gia ta servietakia ksero kai egw.

Ala gia to sapouni den mou eipe kati. Exo ena tis eva me xamilo ph kai mou eipe kanena provlima. Den to vazo kathe vradi. 2-3 fores tin evdomada.

Αν εχει οξινο Ph οπως η περιοχη δεν υπαρχει προβλημα ;) και αυτο οχι καθε μερα...

Εσυ μια χαρα το κανεις 1-2 φορες την εβδομαδα..

Η ΜΟΡΦΩ πηρε σβαρνα τα μωρομαντηλα που μπορει να ειναι και αλκαλικα...

ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ!!!!!

Δεν ξέρουμε ακόμα γιατί και οι μεταθέσεις αργούν...

Θα σου πώ όταν έχω νεότερα.

Καλα Αθανασια μου....

Ουτε να το σκεφτομαι δε θέλω...

Δε γινεται, ουτε να ειμαι μακρια απο το μωρο, ουτε για τις εξωσω...ουτε για το μαγαζι...

ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΠΟΤΕ ΠΑΣ ΤΣΙΛΙ? Πεμπτη?


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites

Αν εχει οξινο Ph οπως η περιοχη δεν υπαρχει προβλημα ;) και αυτο οχι καθε μερα...

Εσυ μια χαρα το κανεις 1-2 φορες την εβδομαδα..

Η ΜΟΡΦΩ πηρε σβαρνα τα μωρομαντηλα που μπορει να ειναι και αλκαλικα...

Καλα Αθανασια μου....

Ουτε να το σκεφτομαι δε θέλω...

Δε γινεται, ουτε να ειμαι μακρια απο το μωρο, ουτε για τις εξωσω...ουτε για το μαγαζι...

ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΠΟΤΕ ΠΑΣ ΤΣΙΛΙ? Πεμπτη?

Εφάκι για τις αποσπάσεις θα τα πούμε, να μου πεις τα στοιχεία σου να δούμε τί παίζεται.

Την Πέμπτη στις 17.00 ραντεβού με Τσίλι και ο Θεός βοηθός!!!

Κορίτσια εγώ χρησιμοποιώ σερβιετάκια συνέχεια. Δεν μπορώ χωρίς γιατί θα πρέπει να αλλάζω συνέχεια εσώρουχο.

Link to comment
Share on other sites

Σας χαιρετω κοριτσακια μου!

Σε λιγο θα φυγω....

Σημερα ευτυχως ηταν στη δουλεια απο τις ησυχες μερες του 6μηνου!!!!

Εχω και ρεπο απο το μαγαζι...ΤΕΛΕΙΑ!

Εχουμε συνελευση στην οικοδομη και μετα θα παω στους γονεις μου! Αν μπορεσω θα μπω το βραδυ!

ΓΕΙΑ ΣΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites

Εφάκι για τις αποσπάσεις θα τα πούμε, να μου πεις τα στοιχεία σου να δούμε τί παίζεται.

Την Πέμπτη στις 17.00 ραντεβού με Τσίλι και ο Θεός βοηθός!!!

Κορίτσια εγώ χρησιμοποιώ σερβιετάκια συνέχεια. Δεν μπορώ χωρίς γιατί θα πρέπει να αλλάζω συνέχεια εσώρουχο.

;);)

Και γω χρησιμοποιώ συνεχεια σερβιετακια...

ΑΘΑΝΑΣΙΑ θα περιμενω εντυπωσεις να μου πεις.....θελω και γω να παω..


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αννιτουλα μου με επερνες τηλ αλλα δεν σε καταλαβα η χαζη, παρε με αυριο να τα πουμε, ηταν και λιγο περιεργο το Σκ.

Μορφω μην περνεις χαπια παιδι μου κανε διαιτα και μονο κι εγω πήρα τα Kilo killer και τιποτα.

Δημητρουλα μου συγγνωμη που σου ειπα ετσι δεν πιστευω να με παρεξήγησες αλλα το μωρακι σου ειναι μια χαρα οι ζαλαδες ειναι στο πρόγραμμα και μακαρι να πας σήμερα αλλα μην σκας βρε μικρουλα αφου σου ειπα οσο πιο μετα τοσο πιο πολλα βλεπεις και τοσο καλήτερα θα ακούσετε καρδουλα. Σάγαπω.

Αναστασια μου ολα καλα?

Φιλιααααα!!!!


image.php?type=sigpic&userid=35235&dateline=1383495398image.php?type=sigpic&userid=35235&dateline=1383495566
Link to comment
Share on other sites

Δεν μου αρέσει το χαρτί,μάλλον πρέπει να τα κόψω,και πωσ θα το κόψω αφού μου έγινε συνήθεια............Φευγω πάω για δουλειά........φιλάκια........

Ρε συ Μορφουλα, ειπα να μεινω λιγο καιρο εκτος για να μην σας πρηζω με τα θεματά μου αλλά με αυτες τις μ... που λες καθε τοσο με αναγκοαζεις να σπασω τη σιωπη μου...

Λοιποιν

1. Δεν γινεται κανενας ανθρωπος να χασει 12 κιλα σε 14 μερες εκτος και αν του κοψουν κανα ποδι ή χερι.

2. Τα χάπια αδυνατισματος δεν κανουν δουλεια και μαλιστα αποδεδειγμενα. Για τα συγκεκριμενα που θελεις να παρεις εσυ, να σου πω οτι το βασικο συστατικο το βαζουμε σαν αρωματικο σε διαφορες κρεμες προσωπου ή σωματος. Η δραση του ως προς το αδυνατισμα δεν ειναι αποδεδειγμενη. Να σου πω οτι δουλευω σε εργοστασιο παραγωγης φαρμακων και καλλυντικών...!! Τα σκευασματα αυτα θεωρουνται καλλυντικα και ο ιδιοκτητης τους δεν υποχρεουται να παρει εγκριση απο τον ΕΟΦ. Γι αυτο και καθε χρονο, οπως οι κρεμες προσωπου και τα διαφορα καλλυντικά, βγαινουν καινουρια, πιο ελκυστικα που φυσικα δεν κανουν τιποτα.

3. Ο μονος τροπος απωλειας βαρους ειναι διατροφη, αεροβια ασκηση και μυικη ενδυναμωση. Οποισδηποτε άλλος δρόμος ειναι αδιεξοδος. Αν δεν μπορεις να κανεις διαιτα απλως κανε διατροφη, και εχε υπομονη γιατι θα σου παρει χρονο. Επισης να σημειωσω οτι ολα αυτα τα χαπια που ισχυριζονται οτι εχουν αποτελεσμα εχουν σαν υποσημειωση την διατροφη και ισως και την ασκηση... ειναι ο μονος τροπος ωστε να τους επιτραπει να σημειωσουν στο κουτι οτι κανουν δουλεια.. Από μονα τους δεν κανουν ΤΙΠΟΤΑ ή καποια άλλα κανουν και κακο...!!!!Κι αυτο αποδεδειγμενα.

4. Η ευαισθητη περιοχη πρεπει μεν να την κραταμε καθαρη, η υπερβολή ομως βλάπτει. Αν δεν μπορεις το χαρτι παρε πετσετουλες βαμβακερες βρεγμενες με λιγο ζεστο νερακι.. Τα μωρομαντηλα οπως ειπε και ηΕφη ειναι αλκαλικα και εχουν μεσα διαφορα συντηρητικα...!! με αυτο που κανεις απλως ευνοεις ενα σωρο μικροβια.

Αυτα ειχα να πω ..και να στείλω και μια αγρια ματια στις αλλες δυο εδω μεσα που τα δοκιμασαν...γρρρρ. Μαλιστα η μια πηρε και το Xe....! αυτο ειναι ΠΟΛΥ επικινδυνο....! Πιστεψε με εχω δουλεψει ποοοοολλες ωρες με το συγκεκριμενο χαπι και ξερω καλα τι παρενεργειες μπορει να εχει αν δεν τηρησεις αυστηρη διαιτα ταυτοχρονα. Αντε να μη σας πιασω απο το μαλλι ολες....!:evil::evil:


kOZcp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ρε συ Μορφουλα, ειπα να μεινω λιγο καιρο εκτος για να μην σας πρηζω με τα θεματά μου αλλά με αυτες τις μ... που λες καθε τοσο με αναγκοαζεις να σπασω τη σιωπη μου...

Λοιποιν

1. Δεν γινεται κανενας ανθρωπος να χασει 12 κιλα σε 14 μερες εκτος και αν του κοψουν κανα ποδι ή χερι.

2. Τα χάπια αδυνατισματος δεν κανουν δουλεια και μαλιστα αποδεδειγμενα. Για τα συγκεκριμενα που θελεις να παρεις εσυ, να σου πω οτι το βασικο συστατικο το βαζουμε σαν αρωματικο σε διαφορες κρεμες προσωπου ή σωματος. Η δραση του ως προς το αδυνατισμα δεν ειναι αποδεδειγμενη. Να σου πω οτι δουλευω σε εργοστασιο παραγωγης φαρμακων και καλλυντικών...!! Τα σκευασματα αυτα θεωρουνται καλλυντικα και ο ιδιοκτητης τους δεν υποχρεουται να παρει εγκριση απο τον ΕΟΦ. Γι αυτο και καθε χρονο, οπως οι κρεμες προσωπου και τα διαφορα καλλυντικά, βγαινουν καινουρια, πιο ελκυστικα που φυσικα δεν κανουν τιποτα.

3. Ο μονος τροπος απωλειας βαρους ειναι διατροφη, αεροβια ασκηση και μυικη ενδυναμωση. Οποισδηποτε άλλος δρόμος ειναι αδιεξοδος. Αν δεν μπορεις να κανεις διαιτα απλως κανε διατροφη, και εχε υπομονη γιατι θα σου παρει χρονο. Επισης να σημειωσω οτι ολα αυτα τα χαπια που ισχυριζονται οτι εχουν αποτελεσμα εχουν σαν υποσημειωση την διατροφη και ισως και την ασκηση... ειναι ο μονος τροπος ωστε να τους επιτραπει να σημειωσουν στο κουτι οτι κανουν δουλεια.. Από μονα τους δεν κανουν ΤΙΠΟΤΑ ή καποια άλλα κανουν και κακο...!!!!Κι αυτο αποδεδειγμενα.

4. Η ευαισθητη περιοχη πρεπει μεν να την κραταμε καθαρη, η υπερβολή ομως βλάπτει. Αν δεν μπορεις το χαρτι παρε πετσετουλες βαμβακερες βρεγμενες με λιγο ζεστο νερακι.. Τα μωρομαντηλα οπως ειπε και ηΕφη ειναι αλκαλικα και εχουν μεσα διαφορα συντηρητικα...!! με αυτο που κανεις απλως ευνοεις ενα σωρο μικροβια.

Αυτα ειχα να πω ..και να στείλω και μια αγρια ματια στις αλλες δυο εδω μεσα που τα δοκιμασαν...γρρρρ. Μαλιστα η μια πηρε και το Xe....! αυτο ειναι ΠΟΛΥ επικινδυνο....! Πιστεψε με εχω δουλεψει ποοοοολλες ωρες με το συγκεκριμενο χαπι και ξερω καλα τι παρενεργειες μπορει να εχει αν δεν τηρησεις αυστηρη διαιτα ταυτοχρονα. Αντε να μη σας πιασω απο το μαλλι ολες....!:evil::evil:

Κατάφερε το Μορφάκι να σε ξετρυπώσει εεεε?????

Εύχομαι να είσαι καλά και εσύ και τα αντράκια σου και τα μωράκια σου και όποτε θες να είσαι εδώ να τα λες να ξεθυμαίνεις...;););)


cOiVp2.png
Link to comment
Share on other sites

Ρε συ Μορφουλα, ειπα να μεινω λιγο καιρο εκτος για να μην σας πρηζω με τα θεματά μου αλλά με αυτες τις μ... που λες καθε τοσο με αναγκοαζεις να σπασω τη σιωπη μου...

Λοιποιν

1. Δεν γινεται κανενας ανθρωπος να χασει 12 κιλα σε 14 μερες εκτος και αν του κοψουν κανα ποδι ή χερι.

2. Τα χάπια αδυνατισματος δεν κανουν δουλεια και μαλιστα αποδεδειγμενα. Για τα συγκεκριμενα που θελεις να παρεις εσυ, να σου πω οτι το βασικο συστατικο το βαζουμε σαν αρωματικο σε διαφορες κρεμες προσωπου ή σωματος. Η δραση του ως προς το αδυνατισμα δεν ειναι αποδεδειγμενη. Να σου πω οτι δουλευω σε εργοστασιο παραγωγης φαρμακων και καλλυντικών...!! Τα σκευασματα αυτα θεωρουνται καλλυντικα και ο ιδιοκτητης τους δεν υποχρεουται να παρει εγκριση απο τον ΕΟΦ. Γι αυτο και καθε χρονο, οπως οι κρεμες προσωπου και τα διαφορα καλλυντικά, βγαινουν καινουρια, πιο ελκυστικα που φυσικα δεν κανουν τιποτα.

3. Ο μονος τροπος απωλειας βαρους ειναι διατροφη, αεροβια ασκηση και μυικη ενδυναμωση. Οποισδηποτε άλλος δρόμος ειναι αδιεξοδος. Αν δεν μπορεις να κανεις διαιτα απλως κανε διατροφη, και εχε υπομονη γιατι θα σου παρει χρονο. Επισης να σημειωσω οτι ολα αυτα τα χαπια που ισχυριζονται οτι εχουν αποτελεσμα εχουν σαν υποσημειωση την διατροφη και ισως και την ασκηση... ειναι ο μονος τροπος ωστε να τους επιτραπει να σημειωσουν στο κουτι οτι κανουν δουλεια.. Από μονα τους δεν κανουν ΤΙΠΟΤΑ ή καποια άλλα κανουν και κακο...!!!!Κι αυτο αποδεδειγμενα.

4. Η ευαισθητη περιοχη πρεπει μεν να την κραταμε καθαρη, η υπερβολή ομως βλάπτει. Αν δεν μπορεις το χαρτι παρε πετσετουλες βαμβακερες βρεγμενες με λιγο ζεστο νερακι.. Τα μωρομαντηλα οπως ειπε και ηΕφη ειναι αλκαλικα και εχουν μεσα διαφορα συντηρητικα...!! με αυτο που κανεις απλως ευνοεις ενα σωρο μικροβια.

Αυτα ειχα να πω ..και να στείλω και μια αγρια ματια στις αλλες δυο εδω μεσα που τα δοκιμασαν...γρρρρ. Μαλιστα η μια πηρε και το Xe....! αυτο ειναι ΠΟΛΥ επικινδυνο....! Πιστεψε με εχω δουλεψει ποοοοολλες ωρες με το συγκεκριμενο χαπι και ξερω καλα τι παρενεργειες μπορει να εχει αν δεν τηρησεις αυστηρη διαιτα ταυτοχρονα. Αντε να μη σας πιασω απο το μαλλι ολες....!:evil::evil:

Gia emena milises to ksero :tongue::tongue::tongue:

Ta xenical ta pira mazi me diatrofi ... Ala ksero oti einai thanatos !!!!


Yv7Sp2.png
Link to comment
Share on other sites

Εφάκι για τις αποσπάσεις θα τα πούμε, να μου πεις τα στοιχεία σου να δούμε τί παίζεται.

Την Πέμπτη στις 17.00 ραντεβού με Τσίλι και ο Θεός βοηθός!!!

Κορίτσια εγώ χρησιμοποιώ σερβιετάκια συνέχεια. Δεν μπορώ χωρίς γιατί θα πρέπει να αλλάζω συνέχεια εσώρουχο.

Τότε να αλλάζεις συνέχεια εσώρουχο...αυτό κάνω και εγώ...

καλή επιτυχία με Τσίλι.


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αννιτουλα μου με επερνες τηλ αλλα δεν σε καταλαβα η χαζη, παρε με αυριο να τα πουμε, ηταν και λιγο περιεργο το Σκ.

Μορφω μην περνεις χαπια παιδι μου κανε διαιτα και μονο κι εγω πήρα τα Kilo killer και τιποτα.

Δημητρουλα μου συγγνωμη που σου ειπα ετσι δεν πιστευω να με παρεξήγησες αλλα το μωρακι σου ειναι μια χαρα οι ζαλαδες ειναι στο πρόγραμμα και μακαρι να πας σήμερα αλλα μην σκας βρε μικρουλα αφου σου ειπα οσο πιο μετα τοσο πιο πολλα βλεπεις και τοσο καλήτερα θα ακούσετε καρδουλα. Σάγαπω.

Αναστασια μου ολα καλα?

Φιλιααααα!!!!

Μια χαρά κοριτσάκι...λίγο βαρεμάρα....

Αυτή η περίοδος για μένα είναι κάπως....

μήπως έχω ανάδρομο Ερμή????


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσάρες μου,

Δημητρούλα το έκτακτο ανακοινωθέν που έβγαλα να αρχίσουν να γενάνε μετά τις 14.00 δεν το ακούσανε. Μακάρι να γεννήσει έυκολα και γρήγορα η κοπέλα μπας και προλάβετε να πάτε σήμερα...Αλλιώς υπομονήηη!!!

Alter ego?????????????????????

Ανιτάκι με καλό να κοιμηθείς στο καινούργιο γούρικο σπιτάκι σας. Να ξεκουραστεις και λίγο!!!

Μορφάκι μου άντε επιτέλους αυτό το ίντερνε. Μας άφησες μόνες μας τρεις νύχτες κακούργα...Εκδρομούλα, εκδρομούλαααα???????;););)

Αναστασάκι πάλι δουλίτσες έκανες και εσύ? Δεν κουράστηκες αρκετά χθες στο χωράφι????

kale μου ήμουν σίγουρη ότι θα σκίσεις. Εμείς θα ξανακάνουμε προσπάθεια αλλά όχι άμεσα εκτός και αν συμβεί κανένα ευχάριστο όπως στη Δημητρούλα....

Νάντια μου εύκολη μέρα σήμερα εεε???? Εμεις περιμένουμε σήμερα το απόγευμα τον αδελφό του άντρα μου με την γυναίκα του και τη κορούλα τους από Γερμανία και για καμιά βδομάδα θα είμαι πάλι αποσυντονισμένη...Βέβαια θα ξεκλέβω ώρα για το παρεάκι μου, αλλά να μην αναρωτιέσαι αν αργώ...

Σε όλα τα κοριτσάκια πολλά πολλά φιλάκια...


cOiVp2.png
Link to comment
Share on other sites

Gia emena milises to ksero :tongue::tongue::tongue:

Ta xenical ta pira mazi me diatrofi ... Ala ksero oti einai thanatos !!!!

αχ για σενα λεω μικρη μου, για σενα. ! Τι να σου πω που πηγες και φορτωσες τον οργανισμο σου με κατι εντελως αχρειαστο και τοσο επικινδυνο. Πραγματικα, η παρατεταμενη χρηση μπορει να εχει σοβαρες παρενεργειες και θέλει πολλη προσοχη. Ξερω ακουγομαι λιγακι αυστηρη και ισως κακια αλλα δεν εχω τετοια προθεση. Απλως με τη δουλεια που κανω βλεπω πολλά και δυστυχως με τις διαφημισεις πεφτουμε ολοι στην παγιδα. Μην νομιζεις, καμια φορα κι εγω δελεάζομαι και τοτε το λεω φωναχτα στον αντρα μου... Θα παρω αυτο το χαπι.. Αρκει να μου ριξει ενα βλεμμα και με επαναφερει στην ταξη..!


kOZcp3.png
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά κοριτσάκι...λίγο βαρεμάρα....

Αυτή η περίοδος για μένα είναι κάπως....

μήπως έχω ανάδρομο Ερμή????

Ελα μωρε Αναστασάκι μου... Είχε και πανσέληνο προχθές μη το ξεχνάς.... Θα στρώσεις τώρα που θα αρχίσεις και πιο πολλές βολτούλες...Θα αλλάξει η διάθεση...


cOiVp2.png
Link to comment
Share on other sites

Ελα μωρε Αναστασάκι μου... Είχε και πανσέληνο προχθές μη το ξεχνάς.... Θα στρώσεις τώρα που θα αρχίσεις και πιο πολλές βολτούλες...Θα αλλάξει η διάθεση...

Δεν ξέρω τι με έχει πιάσει...Εχω όμως πολύ κακη διάθεση...χωρίς λόγο, δεν έχει γίνει κάτι...ίσως να είναι αυτός ο αέρας που φυσάει εδώ και μια βδομάδα και δεν μπορώ να βγω να κάτσω λίγο έξω:evil::evil::evil:

Εκανα λίγες ψιλοδουλιές μιας και δεν δούλευα σήμερα...

Pink hat...τι κάνουν τα μωράκια σου???Εκανες αυχενική διαφάνεια και παπ a


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...