Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 16 λεπτά , Angot είπε:

      κορίτσια το επίδομα γεννάς τα 2400 πάνε με εισοδηματικά κριτήρια; πχ εγώ κάνω χωριστή δήλωση από τον άντρα μ! εχω χαμηλό εισόδημα! εκείνος αντίθετα έχει πχ πάνω από 100000 ! το δικαιούμαι; πήρα το 1555 μου είπαν είναι ανεξάρτητο εισοδήματος αλλά νομίζω κάνουν λάθος γιατί εγώ διαβάζω αλλά στο ίντερνετ και ότι είναι μέχρι οικογενειακό εισόδημα 40000! με μπέρδεψαν 

      Νομίζω Κ εγώ ότι δεν το δικαιουσε. Απτήν στιγμή που έχεις παντρευτεί έτσι Κ αλλιώς τα φορολογικά ειναι κοινά άσχετα αν κάνετε χωριστή δήλωση το ότι φαίνετε γάμος ειναι το ίδιο πράγμα. Απλά πληρώνει ο καθένας τα δικά του μερίδια στο τέλος στα υπόλοιπα είναι το ίδιο . 

ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΩΝ


Recommended Posts

ΜΕΝΟΥΜΕ ΚΙΛΚΙΣ ΕΔΩ ΚΑΙ 3/5 ΧΡΟΝΙΑ....ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΑΓΟΡΑΚΙ ΕΧΘΕΣ ΤΟ ΜΑΘΑΜΕ ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΙ....

Συγχαρητηριαααα. με το καλο να ειναι υγιες και με ενα πονο... και εμεις Κιλκις ειμαστε Πενυ ....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

eve.l δεν θυμαμαι αν τα εχουμε ξαναπει και εμεις ορεσιαδα ειμαστε! ηρθαμε φετος.εσεις?

yes.ειμαι κ η ιδια στρατιωτικοσ και συζηγος στρατιωτικου.ειμαι σε αδεια κυησησ με ενα κοριτσακι 5 μηνων κια 4 χρονων επισης κοριτσακι.εσυ?

Link to comment
Share on other sites

εχεις δικιο τωρα το θυμηθηκα! εγω εχω ενα γιο σχεδον δυο ανεργη νοσηλευτρια αλλα και γενικοτερα ειμαι ανεργη και σκεφτομαστε για δευτερο παιδακι αφου ειμαι σπιτι!!!!


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

με το καλο να ερθει το αντρακι σου!εγω γεναω τον ιανουαριο την δευτερη κορη μου:P:p:p:p:p:p:p:p:p:p:pειμαι χαζομαμα;););););)

Αντε λιγο ακομη εμεινε!!! χαζομαμα ποτε με το καλο μετα τις γιορτες? Και ο γιος μου Ιανουαριο εχει γεννηθει (16)!

και επισης ανεργη....:(

ε! τωρα δικαιολογησε εισαι εγκυουλα!


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια.Με το καλο να γεννησετε ολες οι εγκυουλες,με εναν πονο που λενε αν και ξερουμε ολες οτι αυτο στην πραγματικοτητα δεν υσχιει.Να ειναι γερα τα μωρακια σας και να πατε ολες εκει που θελεται.Και γω θελω μεταθεση αλλα που τετοιο καλο!Οσο για τα κοριτσια που θελουν να πιουμε καφεδακι στην Χαλκιδα πολυ ευχαριστως να το κανονισουμε απλα αυτην την εβδομαδα τρεχω και δεν φτανω.Σημερα ,την Δευτερα καιτην Τεταρτη ο αντρας μου εχει υπηρεσια για να μπορεσει να παρει την αδεια του και την Παρασκευη ταξιδευουμε για Σερρες.Εχω και τις ετοιμασιες για τα βαφτισια της μπεμπας μου ,ετσι εγω θα ελεγα να τον πιουμε τον καφε μολις γυρισω,με το νεο ετος δηλ.Φιλια πολλα και θα χαρω πολυ να βρεθουμε απο κοντα.Αν βρεθειτε οι δυο σας πιειτε εναν και γαι μενα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπερα κοριτσια.Με το καλο να γεννησετε ολες οι εγκυουλες,με εναν πονο που λενε αν και ξερουμε ολες οτι αυτο στην πραγματικοτητα δεν υσχιει.Να ειναι γερα τα μωρακια σας και να πατε ολες εκει που θελεται.Και γω θελω μεταθεση αλλα που τετοιο καλο!Οσο για τα κοριτσια που θελουν να πιουμε καφεδακι στην Χαλκιδα πολυ ευχαριστως να το κανονισουμε απλα αυτην την εβδομαδα τρεχω και δεν φτανω.Σημερα ,την Δευτερα καιτην Τεταρτη ο αντρας μου εχει υπηρεσια για να μπορεσει να παρει την αδεια του και την Παρασκευη ταξιδευουμε για Σερρες.Εχω και τις ετοιμασιες για τα βαφτισια της μπεμπας μου ,ετσι εγω θα ελεγα να τον πιουμε τον καφε μολις γυρισω,με το νεο ετος δηλ.Φιλια πολλα και θα χαρω πολυ να βρεθουμε απο κοντα.Αν βρεθειτε οι δυο σας πιειτε εναν και γαι μενα.

Μολις γυρισω θα σας παρω τηλ.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια μου τι κανετε??

Ειμαι εδω για λιγο αλλλα δεν βλεπω καμια μεσα...

Ιωαννα φιλεναδιτσα τι κανεις???

Αντε θα πιουμε καφεδακι μετα την αδεια μας...

Η pennytol ειναι η Πεννουλα..μια φιλεναδα που εκανα εδω στο Κιλκις.

Ειναι εγκυουλα με μια λαχταριστη κοιλιτσα κ την ειπα να μπαινει κ αυτη.

Εγω εμεινα απο ανοιχτο δικτυο:rolleyes: κ λαπτοπ και δεν μπορω να μπαινω οπως πριν.

Ελπιζω να ειστε ολες καλα..να περνατε σουπερ...και επειδη δεν ξερω ποτε θα καταφερω να μπω ξανα θα σας πω προκαταβολικα καλες γιορτες σε ολες σας και να παρετε τα καλυτερα δωρακια φετος κι ας κανει οτι θελει η τρο'ικα και το ΔΝΤ.

Φιλιααααα......:D:D


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites

και εμενα γυρω στις 15 μου ειπε ο γιατρος,λες να τα εχουμε ιδια μερα?:P:p:p:p:p

Λες? αντε να δουμε! που θα γεννησεις?

Γεια σας κοριτσια μου τι κανετε??

Ειμαι εδω για λιγο αλλλα δεν βλεπω καμια μεσα...

Ιωαννα φιλεναδιτσα τι κανεις???

Αντε θα πιουμε καφεδακι μετα την αδεια μας...

Η pennytol ειναι η Πεννουλα..μια φιλεναδα που εκανα εδω στο Κιλκις.

Ειναι εγκυουλα με μια λαχταριστη κοιλιτσα κ την ειπα να μπαινει κ αυτη.

Εγω εμεινα απο ανοιχτο δικτυο:rolleyes: κ λαπτοπ και δεν μπορω να μπαινω οπως πριν.

Ελπιζω να ειστε ολες καλα..να περνατε σουπερ...και επειδη δεν ξερω ποτε θα καταφερω να μπω ξανα θα σας πω προκαταβολικα καλες γιορτες σε ολες σας και να παρετε τα καλυτερα δωρακια φετος κι ας κανει οτι θελει η τρο'ικα και το ΔΝΤ.

Φιλιααααα......:D:D

Πολυ σωστη σε βρισκω αλλα το θεμα ειναι αν θα μπορεσουμε να παορυμε δωρακια φετος το παιδακι μου σιγουρα θα παρει αλλα εμεις δε μας βλεπω.........:(

Αν δεν τα ξαναπουμε καλες γιορτες καλα να περασετε και να ειναι οι πιο ομορφες και χαρουμενες γιορτες σας!!!!!


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites

και εμενα γυρω στις 15 μου ειπε ο γιατρος,λες να τα εχουμε ιδια μερα?:P:p:p:p:p

Μπετυ εισαι εγκυος;; α καλα εγω ζω στην κοσμαρα μου ..δεν το θυμωμουνα με το καλο να γεννησεις...

15 Ιανουαριου εχω εγω γενεθλια......:D:D

Link to comment
Share on other sites

Στο στρατοπεδο του αντρα μου πηγε η διαταγη αναφορικα με την αναφορα που πρεπει να κανουν αν επιθυμουν ή οχι μονιμοποιηση (μιλαω για τους ΕΜΘ).Μαλιστα οι αναφορες πρεπει να γινουν μεσα στο Δεκεμβρη-δε θυμαμαι ημερομηνια...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...