Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

πουλαω ρουχα μεγαλα μεγεθη


Recommended Posts

πουλαω τα παρακατω

1)μπουφαν καφε μακρυ νουμερο 54 με γουνινη κουκουλα φερμουαρ και κουμπια 19 ευρωpicture.php?albumid=1010&pictureid=5653

2)πλουζα πλεκτη μαυρη-λευκη μακρια σαν μπλουζοφορεμα xxl νουμερο 5 ευρω picture.php?albumid=1010&pictureid=5654

3)μπλουζα μαυρη αρχαιοελληνικο στυλ με πολλα τιραντακια στον ωμο και τετραγωνες πετρες στο ντεκολτε xl νουμερο 5 ευρω picture.php?albumid=1010&pictureid=5656picture.php?albumid=1010&pictureid=5657

4)πουκαμισα σε γρι ποντικι χρωμα xl νουμερο με παγετες στους ωμους και λαστιχο στο τελειωμα 8 ευρω picture.php?albumid=1010&pictureid=5658picture.php?albumid=1010&pictureid=5659

5)μαυρη αμανικη μπλουζα με γκρι ζουλουδια στους ωμους xl νουμερο φορεμενη 1 φορα 4 ευρωpicture.php?albumid=1010&pictureid=5660

6)χακι πουκαμισα με ασημι κουμπια xl νουμερο κανει και για μεγαλυτερο ομως γιατι εχει φαρδια γραμμη 8 ευρωpicture.php?albumid=1010&pictureid=5652

7)κιτρινη μπλουζα xl νουμερο με κιτρινη σατεν φασα στο ντεκολτε 5 ευρωpicture.php?albumid=1010&pictureid=5651

:cool:κιτρινο φορεμα με ρετρο σχεδια σε αλφα γραμμη αερινο xl νουμερο στα 7 ευρωpicture.php?albumid=1010&pictureid=5655

9)κοκκινη λουστρινη γοβα 41 νουμερο 12 ποντους peep toe με κοκκινο φιογκο στο πισω μερος ελληνικης κατασκευης αγορασμενες 86 ευρω τις δινω 20 ευρω φορεμενες 4 φορες σε γαμουςpicture.php?albumid=1010&pictureid=5662

10)ασημι πεδιλο με λουρακια με στρας 10ποντα φορεμενα 2 φορες σε γαμους 18 ευρωpicture.php?albumid=1010&pictureid=5661[/img]

11)ασημι τσαντακι MAKGIO καινουριο με ασημι αλυσιδα στα 7 ευρωpicture.php?albumid=1010&pictureid=5664

12)ανδρικα μποτακια σε παρα πολυ καλη κατασταση 43 νουμερο 7 ευρωpicture.php?albumid=1010&pictureid=5665

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα εχεις φωτογραφιες;
depi7

1 εχω ανεβασει αλλα δεν ξερω γιατι δεν τις βλεπεις.οπως και να εχει εβγαλα πιο καθαρες φωτογραφιες και τις ανεβασα απο την αρχη ελπιζω τωρα να εμφανιζονται

Link to comment
Share on other sites

depi7

1 εχω ανεβασει αλλα δεν ξερω γιατι δεν τις βλεπεις.οπως και να εχει εβγαλα πιο καθαρες φωτογραφιες και τις ανεβασα απο την αρχη ελπιζω τωρα να εμφανιζονται

δυστυχως όχι, δεν φαινεται κατι.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 3 εβδομάδες μετά...

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...