Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Μανούλες Δεκεμβρίου 2016!


Recommended Posts

ziliher ευχαριστώ πολυυυ!!! Κ εσύ να έχεις καλά αποτελέσματα.. Οοοο η πρώτη της παρέας που ξέρει από τώρα το φύλο του μωρου.. Τι καλά μες στα ροζ.. Θα πάθει έρωτα ο μπαμπάς..

Εδώ ο αδερφός μου πανηγύρισε όταν μάθαμε τότε ότι είναι κορίτσι. ! Άστα... Με το καλό β κορη


url=http://www.tickerclub.com/]68997032e9.png[/url]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γυρισα απο τον γιατρο 7 ολοκληρα εκατοστα το μωρο.

Παμε την τεταρτη για αυχενικγ διαφανεια

Μπραβο κοριτσι!!!!που θα την κανεις την αυχενικη??κοστος??

Τέλειο το μωράκι σας! Και ψηλό! Εμάς ήταν 7 εκ. χτες στο τέλος της 13ης εβδομάδας! Με το καλό και η αυχενική διαφάνεια!

Εμείς πήραμε τα αποτελέσματα της τροφοβλάστης το απόγευμα. Όλα καλά με τις τρισωμίες. Περιμένουμε τώρα την πιο λεπτομερή ανάλυση για άλλα σύνδρομα, αλλά ήδη είναι μεγάλη ανακούφιση. Κοριτσάκι θα έχουμε εμείς! :)

καλή συνέχεια σε όλες μας! <3

Με το καλοοοοοο!!!ποσο χαιρομαι με τα ομορφα νεακια!!

Κορίτσια να σας ρωτησω, ειχε καμια σας ουρεοπλασμα?

Σαμανθα ειχα ακριβως πριν την εγκυμοσυνη...πηρα αντιβιωση και μετα εμεινα έγκυος..καναμε επαναληπτική εξεταση για να δουμε αν έφυγε..(ειχε φυγει)αν δεν ειχε φυγει αντιβιωση ξανα μετα τον 3 μηνα μου ειχε πει ο ντοκτορ.εχεις εσυ?

Link to comment
Share on other sites

zamia θα την κάνω έξω σε πιστοποιημένο εμβρυολογο γιατί το δημόσιο μαιευτήριο όπου θα γεννησω με το καλό δεν διαθέτει ούτε τετοιο μηχάνημα ούτε πιστοποιημένο γιατρό. Στον Παπαδόπουλο Βασίλη θα πάω ( Πάτρα μένω) και είναι πολύ καλός κ λεπτομερης.


url=http://www.tickerclub.com/]68997032e9.png[/url]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γλυκιές καλημέρες!!!! Όλο το βράδυ δεν ξέρω τί έφαγα, έβλεπα τα πιο παράξενα όνειρα!!! ΜΠπρρρρ!!!

Έχει και άλλη την εντύπωση πως νιώθει το μωρό όταν κινήτε?


sHgrp3.png

grpvp3.png

Link to comment
Share on other sites

ZILIHER 29/11 ΚΟΡΙΤΣΙ

VICKYBELLI 03/12

HOPE2016 06/12

ZAMIA 09/12

NTIAKANA 09/12

ANASTELLA 11/12

PIPI_K 13/12

ANTHOUSA YIOTA 15/12

PANATHEO 18/12

ELSAKI26 21/12

SAMANTHA 22/12

ALEXIA92 25/12

MARINA83 31/12

DEMI.CH ?????

CHRISAFENIA87 ?????

MARIADI ?????

Ανθούσα Γιώτα Σ΄ευχαριστώ για το πινακάκι! :)

Γύρω στην 10η-11η εβδομάδα είχα κι εγώ προβλήματα στο ύπνο, δεν βολευόμουν με τίποτα, πονούσε συνεχώς η πλάτη και η μέση μου, έβλεπα εφιάλτες και, γενικά, ξυπνούσα κουρασμένη. Όλα αυτά έχουν σχεδόν σταματήσει από τη στιγμή που τρώω το βραδινό μου πριν τις 9.30μμ και λίγο πριν πέσω για ύπνο πίνω ένα ποτήρι γάλα. Επίσης, κάτι που έχει κάνει μεγάλη διαφορά στον ύπνο μου είναι ένα μαξιλάρι εγκυμοσύνης-θηλασμού που έχω αγοράσει.

Καλημέρα σε όλες τις μανούλες!


StW9p2.png etcKp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα γλυκιες μανούλες :)

Γιώτα, εγω δεν το εχω νιωσει αλλα Ανυπομονώ. Νομιζω πως στις πρωτομανουλες αργεις λιγο να το καταλάβεις... Ή κάνω λάθος;

Κ εγω βλεπω παραξενα όνειρα κ ξυπναω αλλα ήμουν ετσι σχεδον παντα. Προς το παρον πειναω συνεχειαααα κ προσπαθω να συγκρατηθω!!!!


BiJ9p2.pnguWCbp3.png

Link to comment
Share on other sites

Kαλημεραααααααα!!Παρασκευηηηηηηηηη!!!τι ωραια μερα!!(δε νομιζω να εχει αντιρρηση καμια:tongue:;))

zamia θα την κάνω έξω σε πιστοποιημένο εμβρυολογο γιατί το δημόσιο μαιευτήριο όπου θα γεννησω με το καλό δεν διαθέτει ούτε τετοιο μηχάνημα ούτε πιστοποιημένο γιατρό. Στον Παπαδόπουλο Βασίλη θα πάω ( Πάτρα μένω) και είναι πολύ καλός κ λεπτομερης.

Και εγω σε εξωτερικο πιστοποιημενο θα παω αλλα Αθηνα.Ποσο κοστιζει?σου ειπαν?εμενα αυχενικη και η Pap-a 200 ευρουλακια.

Γλυκιές καλημέρες!!!! Όλο το βράδυ δεν ξέρω τί έφαγα, έβλεπα τα πιο παράξενα όνειρα!!! ΜΠπρρρρ!!!

Έχει και άλλη την εντύπωση πως νιώθει το μωρό όταν κινήτε?

Εδω η παθουσα!!!μεχρι τη προηγουμενη βδομαδα εβλεπα εφιαλτες και ξυπναγα με ταχυκαρδια...ασε....

Νομιζα προχθες οτι το ενιωσα....αλλα μαλλον ειχα παραισθησεις....γιατι ουτε φυσσαλιδες ουτε γαργαλητο που λενε....

Επ νομιζω οτι μεγαλωσε η κοιλιτσα μου!!!:D:Dκαι μαλιστα σα να εχει ανοιξει η ορεξουλα μου:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μανούλες Δεκεμβρίου 2016!!!!

ZILIHER.....................29/11ΚΟΡΙΤΣΙ

VICKYBELLI.................03/12

HOPE2016..................06/12

ZAMIA....................... 09/12

NTIAKANA ..................09/12

ANASTELLA.................11/12

PIPI_K .......................13/12

ANTHOUSA YIOTA........15/12

PANATHEO..................18/12

ELSAKI26....................21/12

SAMANTHA..................22/12

ALEXIA92....................25/12

MARINA83...................31/12

DEMI.CH ....................?????

CHRISAFENIA87...........????

MARIADI.....................?????

Γιωτα μου ελπιζω να με σε πειραξει που εβαλα λιγο χρωμα στη λιστα μας?...:rolleyes::D:DΜατς μουτς!:)

Link to comment
Share on other sites

Ζαμιακο, ωραια ειναι η Παρασκευή...οταν εχεις ρεπο σουκου! Εγω δυστυχως δουλεύω αυτο το σαββατοκύριακο. :/

Κ μενα εχει φουσκωσει λιγακι... :)

Ωχου εχεις δικιο.....υπομονη και σε λιγο καιρο σταματας καλο μου!:D

Δε ποναει η μεση σου που εισαι ορθια στη δουλεια?

Εχεις ψωνισει ρουχα εγκυμοσυνης?εγω σκεφτομαι μετα την αυχενικη σιγα σιγα να περνω και απο κατι;)

Link to comment
Share on other sites

Προσπαθω να μην εχω τοσα ραντεβου μεσα στη μερα οσα εκανα παλια. Εχει μειωθει αρκετα η αποδοση μου αλλα τι να κανω δεν βγαινει.

Ακομα δεν εχω ψωνισει αλλα σιγουρα πρεπει να αρχισω σιγα σιγα. Ειδικα σουτιεν! Τα παλια δεν μου κανουν... Τραγικο;;; :)

Ποτε εχεις την αυχενικη; εγω Πέμπτη!

Επισης το αλλο παραξενο που παρατηρώ, το δερμα μου στονπροσωπο ειναι πιο ξηρο απο ποτε που παντα ειχα λιπαρο δερμα. Κ τωρα ξεφλούδιζει. Ωρες ωρες νιωθω άσχημη πέφτει η ψυχολογια μου... Αλλα το παλευω να μην σκεφτομαι ετσι


BiJ9p2.pnguWCbp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μανούλες Δεκεμβρίου 2016!!!!

ZILIHER.....................29/11ΚΟΡΙΤΣΙ

VICKYBELLI.................03/12

HOPE2016..................06/12

ZAMIA....................... 09/12

NTIAKANA ..................09/12

ANASTELLA.................11/12

PIPI_K .......................13/12

ANTHOUSA YIOTA........15/12

PANATHEO..................18/12

ELSAKI26....................21/12

SAMANTHA..................22/12

ALEXIA92....................25/12

MARINA83...................31/12

DEMI.CH ....................12/12

CHRISAFENIA87...........????

MARIADI.....................?????

Γιωτα μου ελπιζω να με σε πειραξει που εβαλα λιγο χρωμα στη λιστα μας?...:rolleyes::D:DΜατς μουτς!:)

Καλημερα κοριτσακια!!!Συμπληρωσα και γω την ημερομηνια μου!!!Πηγα προχτες στο γιατρο και μας ειπε οτι το ενα απο τα δυο ειναι κοριτσι!!!!Το αλλο δε φαινοταν!!!!Αυχενικη στις 5/6!!!Αντε να δουμε!!!Ελπιζω ολα να ειναι καλα!!!Περιττο να σας πω οτι ειχα καθαρισει απο το αιμα κτλ κ την επομενη μερα απο εκεινη που πηγα στο γιατρο,ξανα τα ιδια!!!Παλι εχει πεσει η διαθεση μου,τι καταρα ειναι αυτη πια!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...