Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , LeneL είπε:

      Τίποτα απολύτως.. όλα είναι με εισοδηματικά κριτήρια. Φαντάσου της γέννας, που είναι στα 40.000 έχει από τα πιο υψηλά κριτήρια, στα αλλά τα ποσά είναι ακόμα χαμηλότερα.

      Να πεις στον καπετάνιο ότι σου χρωστάει ένα ΠΟΛΥ καλό δώρο!

      κάτσε γιατί θα τρελαθώ δεν δικαιούμαστε ούτε το 2 μηνο κύησης και το 3μηνο λοχείας ; ούτε το 9μηνο μετά; εξαλλη θα γίνω , δεν μπορεί !αυτα είναι με τα ένσημα οχι με το εισόδημα 

κοριτσια απο τα παλια.!που ειστε?


elina1978

Recommended Posts

εγω λεω η ΝΑντια...και εσυ δεν ξερω τι ζωδιο εισαι αλλιως θα προεβλεπα και για σενα!!!!:mrgreen::mrgreen:

Λοιπόν, αν είναι έγκυος η συμπεθέρα μου η Νάντια, τότε θα είμαι κι εγώ, γιατί είμαστε το ίδιο ζώδιο! Αμ, πως! Είναι δυνατόν να κάναμε συμπεθέρα άλλη με άλλο ζώδιο? Αν δεν ταιριάζαμε, δεν θα συμπεθεριάζαμε!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 21,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • αθηνά76

    3031

  • happiness

    2651

  • Elpidaz

    2248

  • elina1978

    2114

Περισσότερες δημοσιεύσεις

γεια σας κοριτσακια μου...

κρισακι το παιδακι μου δεν ειναι βιαστικο,απλα η εγκυμοσυνη μου κανει διαφορα γι'αυτο και το παιδακι μου μπορει να γεννηθει νωριτερα...

λεω οτι ειμαι λιγο αγχωμενη για να μην αρχισετε να με κραζετε....ειμαι παρα πολυ αγχωμενη ειναι η αληθεια και το μονο που ευχομαι ειναι να πανε ολα καλα

Χαπάκι μου, έχεις δίκιο που αγχώνεσαι, σε καταλαβαίνω αλλά να ξέρεις ότι όλα θα πάνε καλά και θα κλείσεις και τον 8ο, μη σου πω και τον 9ο. Μια χαρά θα τα πάει το παιδάκι σου εκεί μέσα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λοιπόν, αν είναι έγκυος η συμπεθέρα μου η Νάντια, τότε θα είμαι κι εγώ, γιατί είμαστε το ίδιο ζώδιο! Αμ, πως! Είναι δυνατόν να κάναμε συμπεθέρα άλλη με άλλο ζώδιο? Αν δεν ταιριάζαμε, δεν θα συμπεθεριάζαμε!

ΚΑλομελετα και ερχεται τοτε!!!το 2011 ειναι η χρονια σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:tongue:


2011.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας, κοριτσάκια, τι κάνετε?

Καλά, σήμερα μπήκα πολύ λίγο στο φόρουμ και δεν έριξα εδώ ούτε μια ματιά και μπήκα τώρα να μάθω κανένα νέο και τι βλέπω? Τη malme, georgia.g, emmalene και nadimor! Όλο το πακέτο μαζί! Μόνο εγώ και η ερμίνα λείπαμε! Τόσες ξεγκάστρωτες μαζί ένα πράγμα μπορεί να σημαίνει: ότι κάποια απ' όλες μας θα μείνει έγκυος όπου να 'ναι, πολύ πολύ σύντομα!:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Ποιά να είναι άραγε?

Χμ, θα μάθουμε εντός του Ιουλίου.

Πάντως αποκλείεται να είμαι εγώ, γιατί από χθες βράδυ έχω καφετιά!

Συμπεθέρααααααααααααααααααααααααααααα μου που είσαι????????????????......Έχω νέααααααααααααα!!!!!!
εγω λεω η ΝΑντια...και εσυ δεν ξερω τι ζωδιο εισαι αλλιως θα προεβλεπα και για σενα!!!!:mrgreen::mrgreen:
:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue: Φτου σας που με κοροϊδεύετε!!!!!!!:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Banjp3.png

hJSRp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Πολλές καλημέρεεεεεεεεεεεεεεεεες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D:D:D:D

Καλημέρες πολλες και καλες...ευχομαι μια όμορφη εβδομάδα...

Τι κανεις φατσουλα...περιμένω νέα....:-D:-D


"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites

Πολλές καλημέρεεεεεεεεεεεεεεεεες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D:D:D:D

καλημερεεεεεεεεεεεεεεεεεεεες!!!!!!!!!!!!!!!:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:


οτι ονειρευόμουν στην ζωή μου,το έχω βρει σε εσενανε ψυχη μου και έχω τα πάντα πια!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...