Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Fay_ είπε:

      Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

      ειχα όλο το πρώτο 3μηνο ροζουλια , καφετιά κλπ ! έπαιρνα περισσότερη προγεστερονη σταματούσε, μετά πάλι τα ίδια! δεν μάθαμε ποτέ τι ήταν! μην ανησυχείς ολα καλα! πήγαινα κανονικά στη δουλειά μ απλώς ήμουν προσεκτική στο περπάτημα κλπ! δουλειά γραφείου κ γω! 

      • Μου αρέσει 1

μανούλες από μενίδι,θρακομακεδόνες??????


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • 1 month later...

Διαφημίσεις

ελα εσυ που ακριβώς μένεις?????είσαι έγκυος ή έχεις είδη παιδάκι ή κ τα 2 μαζί????

Ειμαι εγκυος ... 30 εβδομαδων... γενναω τελη Σεπτεμβριου... Μενω Παρνηθος κ Αριστοτελους ...εσυ?????

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι εγκυος ... 30 εβδομαδων... γενναω τελη Σεπτεμβριου... Μενω Παρνηθος κ Αριστοτελους ...εσυ?????

εγώ μένω ξενοδοχουπαλληλων αν ξέρεις.που είναι η γ είσοδο του ολυμπιακού χωριού απέναντι.εγώ εχω είδη έναν γιο 7 κ κάτι μηνών.που θα γεννήσεις?????


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

εγώ μένω ξενοδοχουπαλληλων αν ξέρεις.που είναι η γ είσοδο του ολυμπιακού χωριού απέναντι.εγώ εχω είδη έναν γιο 7 κ κάτι μηνών.που θα γεννήσεις?????

Δεν την ξερω καθολου την περιοχη ειμαι σχετικα καινουργια εδω πανω... Στο Ιασω γενναω

Link to comment
Share on other sites

Δεν την ξερω καθολου την περιοχη ειμαι σχετικα καινουργια εδω πανω... Στο Ιασω γενναω

αααα ωραία εγώ είχα γεννήσει στο Μητέρα.να σ δώσω να καταλάβεις είναι πάνω από την καραμανλή:-P:-P:-P:-P:-P....πως είσαι εσυ καλά????


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


αααα ωραία εγώ είχα γεννήσει στο Μητέρα.να σ δώσω να καταλάβεις είναι πάνω από την καραμανλή:-P:-P:-P:-P:-P....πως είσαι εσυ καλά????

Ναι μια χαρα ειναι ολα εως τωρα ... περιμενω να περασει ο καιρος :P

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 7 months later...

Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...