Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Επιδοτήσεις άλλες γενικά δεν δικαιουσε Κ εντάξει για να λέμε Κ του στραβου το δίκιο δεν τις χρειάζεσε αν ήταν να περνούν Κ όλοι επιδοτήσεις τι να πουν Κ αυτοί που δεν έχουν . 

      πρίν από 1 λεπτό , Angot είπε:

      άρα το κύησης και το λοχείας δέν έχει  εισόδημα καλα διάβασα! μωρέ το ξέρω ότι είναι όλα χ2 απλώς ειμαι λίγο ζουρλή , και μόλις είδα το 2,4 και τα νερα επαθα σοκ! μη μου δίνεις  σημασία κορίτσι μ , να πάνε ολα καλα σ εύχομαι και να μείνουν τα πιτσάκια ‘σπίτι'τους όσο περισσότερο μπορούν ! 

      και στα πληρώνει ο οαεδ;  εχω χιλιομπερδευτει 

      Ναι τους μήνες που δεν δουλεύεις σε πληρώνει ο ΟΑΕΔ . Ο εργοδότης τι να πληρώσει αφού δεν του κάνεις δουλειά.  Απλά δεν σου δίνει όλο τον μισθό που επερνες σου δίνει κάποιο ποσό 

ΠΑΙΔΟΤΟΠΟΣ HOCUS POCUS.......ΑΙΓΑΛΕΩ


thomai1979

Recommended Posts


Διαφημίσεις

ισχύει ότι η είσοδος είναι 2 ευρώ. καλό είναι σαν χώρος, ένας συνοικιακός παιδότοπος, όχι τεράστιος αλλά δεν το λες και τρύπα. έχει πισινόμπαλα, τραμπολίνο (που για μένα είναι το καλύτερο παιχνίδι του) και μια άλλη μεγάλη κατασκευή που σκαρφαλώνουν τα πιτσιρίκια και κάνουν τσουλήθρα. τα κορίτσια είναι ευγενικά και ο καφές του ωραίος. προσωπικά επείδή ο γιος μου είναι μικρός ακόμα, με δυσκολεύει όταν έχει πολύ κόσμο, προτιμώ τις καθημερινές. τι εννοείς όμως αν αξίζει;


Zsydp2.png

9qsOp2.png

Link to comment
Share on other sites

ισχύει ότι η είσοδος είναι 2 ευρώ. καλό είναι σαν χώρος, ένας συνοικιακός παιδότοπος, όχι τεράστιος αλλά δεν το λες και τρύπα. έχει πισινόμπαλα, τραμπολίνο (που για μένα είναι το καλύτερο παιχνίδι του) και μια άλλη μεγάλη κατασκευή που σκαρφαλώνουν τα πιτσιρίκια και κάνουν τσουλήθρα. τα κορίτσια είναι ευγενικά και ο καφές του ωραίος. προσωπικά επείδή ο γιος μου είναι μικρός ακόμα, με δυσκολεύει όταν έχει πολύ κόσμο, προτιμώ τις καθημερινές. τι εννοείς όμως αν αξίζει;

εννοω αν αξιζει να παω, αν ειναι μεγαλος.αν εχει αρκετα παιχνιδια κτλ...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...