Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Fay_ είπε:

      Κορίτσια Καλημερα! Ετοιμάζομαι για τη χοριακη μου και με έχει πιάσει απίστευτο άγχος ενώ χθες ήμουν καλά. Φοβάμαι μην θα είναι βιοχημική λόγω των καφέ που βλέπω. Να πω πως χθες βράδυ έκανα ξανά τεστ και η γραμμή ήταν ακόμη πιο έντονη. Επίσης τα τεστ που κάνω συνειδητοποίησα πως δεν είναι early ανιχνεύουν από 25 μονάδες και πάνω. Οι βιοχημικές τι συμπτώματα έχουν; 

      Καλημέρα! Δεν έχει κάποια ιδιαίτερα συμπτώματα η βιοχημική. Έχεις μια θετική χοριακη, όχι ιδιαίτερα υψηλή μάλλον, που η δε διπλασιάζεται ποτέ ή μένει σταθερή και κάποια στιγμή μηδενίζει..  εύχομαι να σου πάνε όλα καλά, να δεις μια ζουμπουρλουδικη χοριακη σήμερα και μια καλή αύξηση σε δύο μέρες! 

      Δύναμη και πίστη στο/στα εμβρυακι/α σου!

      • Μου αρέσει 1

Ρουχαλάκια για κοριτσάκια πολυ οικονομικα απο 0-36 κ... μηνων!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Από τα 4 πράγματα που πήρα από τη natalie από άλλο thread, τα 2 ήταν ΟΚ.

Το 3ο ήταν μουχλιασμένο και όχι, δεν βγήκε στο πλύσιμο.

Το 4ο ήταν ένα προϊόν που εύκολα φαίνεται στη σελίδα του ikea πόσο κάνει καινούργιο -15? ή ίσως 13? και η τιμή που πλήρωσα ήταν 10?. Όχι, δεν αναφερόταν στην αγγελία ότι ήταν από ikea.

Η απάντηση; Δεν με ανάγκασε να τα πάρω.

Καλή σας τύχη!


UaT6p3.png
Link to comment
Share on other sites

Λυπάμαι zuzu...

Eγώ απο την άλλη μπήκα γιατι ήθελα να απαντήσω δημόσια στη zuzu οτι παρέλαβα τα ρουχαλάκια,και ήταν τέλεια.

Πήρα 4 φορεματάκια απο πιο πάνω,ήταν όλα σαν καινούργια κ μέσα μου είχε βάλει κ δωράκι ένα καλτσον με ωραιο σχέδιο.

Η κόρη μου δε δέχεται να τα βγάλει απο πάνω της!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Από τα 4 πράγματα που πήρα από τη natalie από άλλο thread, τα 2 ήταν ΟΚ.

Το 3ο ήταν μουχλιασμένο και όχι, δεν βγήκε στο πλύσιμο.

Το 4ο ήταν ένα προϊόν που εύκολα φαίνεται στη σελίδα του ikea πόσο κάνει καινούργιο -15? ή ίσως 13? και η τιμή που πλήρωσα ήταν 10?. Όχι, δεν αναφερόταν στην αγγελία ότι ήταν από ikea.

Η απάντηση; Δεν με ανάγκασε να τα πάρω.

Καλή σας τύχη!

Επειδη μερικές πολυ ευκολα γραφετε σε topic άλλων και κραζετε δημοσίως, εχω να σου πω zuzu το εξης:

Σχετικα με τη μουχλα που ουτε καν στο πλύσιμο εφυγε, ας πουμε οτι εχεις δικιο, αν και υπερβολικό μου άκουγεται. Για το προϊόν ΙΚΕΑ ομως τιποτα μεμπτό δεν βρίσκω, δεν ειναι υποχρεωμενη να αναφέρει από πού πηρε η κοπελα το καθετι, στην τελικη μπορεί να της διέφυγε. Εσυ οταν το αγοραζες ας ρωτουσες αν σε κοφτει τοσο. Και η τιμη των 10 ευρω ειναι λογική για κατι που πηρε 13 ή 15 ευρω αν ειναι σαν καινουριο.

Δεν την ξερω την κοπελα (ουτε ειχα συναλλαγη), οπως δεν ξερω κι εσενα, αλλα με ολο το θαρρος ειναι τουλάχιστον ακομψο που μαγαρισες το θεμα και το όνομά της. Μπορεις με π.μ. να λυσεις το πρόβλημα σου. Και κατι τελευταίο: Πολυ σωστά σου απαντησε "δεν σε ανάγκασα να τα παρεις".

Αυτα...


ZCE2p3.png

vSQmp3.png

Link to comment
Share on other sites

Επειδη μερικές πολυ ευκολα γραφετε σε topic άλλων και κραζετε δημοσίως, εχω να σου πω zuzu το εξης:

Σχετικα με τη μουχλα που ουτε καν στο πλύσιμο εφυγε, ας πουμε οτι εχεις δικιο, αν και υπερβολικό μου άκουγεται. Για το προϊόν ΙΚΕΑ ομως τιποτα μεμπτό δεν βρίσκω, δεν ειναι υποχρεωμενη να αναφέρει από πού πηρε η κοπελα το καθετι, στην τελικη μπορεί να της διέφυγε. Εσυ οταν το αγοραζες ας ρωτουσες αν σε κοφτει τοσο. Και η τιμη των 10 ευρω ειναι λογική για κατι που πηρε 13 ή 15 ευρω αν ειναι σαν καινουριο.

Δεν την ξερω την κοπελα (ουτε ειχα συναλλαγη), οπως δεν ξερω κι εσενα, αλλα με ολο το θαρρος ειναι τουλάχιστον ακομψο που μαγαρισες το θεμα και το όνομά της. Μπορεις με π.μ. να λυσεις το πρόβλημα σου. Και κατι τελευταίο: Πολυ σωστά σου απαντησε "δεν σε ανάγκασα να τα παρεις".

Αυτα...

Πρωτη φορα μου συμβαινει αυτο πραγματικα, εχω δωσει τοσα πραγματακια κ ολοι ειχαν να πουν τα καλυτερα!! Με τη συγκεκριμενη κοπελα βρεθηκα σε αποσταση 20 χλμ απο το σπιτι μου(σεβαστηκα οτι ηταν μωρομανα), μονο κ μονο για να δει τα πραγματα.....Εκει που βρεθηκαμε της ειπα οτι η παπλωματοθηκη κ η παντα ηταν απο το ικεα κ μαλιστα της αρεσε γιατι ειχε κουνια απο το ικεα...Εχω κ εγω παιδια κ δε θα θελα να αγορασω κατι κ να μην ειναι σε καλη κατασταση....Γιατι το κανει τωρα η κοπελα δε ξερω...Εγω παντως δεν εχω να κρυψω τιποτα, ολα τα πραγματα των αγγελιων μου ειναι στη διαθεση όλων να τα δουν....Χαιρομαι οταν μου λενε οτι οτι τους εστειλα ειναι σε αριστη κατασταση,σαν καινουρια....Σας ευχαριστω για τα καλα σας λόγια...!Ειμαι στη διαθεση σας οτι χρειαστειτε απο τις αγγελιες μου...

Link to comment
Share on other sites

Λυπάμαι zuzu...

Eγώ απο την άλλη μπήκα γιατι ήθελα να απαντήσω δημόσια στη zuzu οτι παρέλαβα τα ρουχαλάκια,και ήταν τέλεια.

Πήρα 4 φορεματάκια απο πιο πάνω,ήταν όλα σαν καινούργια κ μέσα μου είχε βάλει κ δωράκι ένα καλτσον με ωραιο σχέδιο.

Η κόρη μου δε δέχεται να τα βγάλει απο πάνω της!

Σε ευχαριστω πολυ για τα καλα σου λογια κ χαιρομαι πολυ που αρεσαν τα φορεματακια στη μικρουλα σου!Καλοφορετα, να τα ευχαριστηθειτε!

Θυμασαι που σου ειχα πει οτι την πατησα επειδη εστελνα τα ρουχαλακια χωρις να μου καταθετουν τα χρηματα, κ καποιο μελος μου εστειλε λιγοτερα χρηματα? Στην αγγελια μου δεν ανεφερα ποτε το ατομο αυτο κ το προσπερασα...Απλα ανεφερα με καποιον τροπο να ειμαι διασφαλισμενη για την καταθεση(με φωτογραφια πχ)...Ε τωρα την ξαναπατησα.....Οσο ζουμε μαθαινουμε καλως ή κακως....

Σε ευχαριστω πολυ!

Link to comment
Share on other sites

Να το ξέρεις,αυτά συμβαίνουν,τι λέγαμε? ο κόσμος έχει αλλάξει..

Δεν ήθελα κ δε θέλω να σχολιάσω την πράξη της zuzu,δεν την ξέρω,δε ξέρω τι συνέβη μεταξύ σας..είναι κ οι ορμόνες..

Όταν είδα το μήνυμά της όμως,ένιωσα χρέος μου να γράψω κ τη δική μου εμπειρία κ γι αυτά που ξέρω. Ξέρω οτι τα ρουχα που παρέλαβα (κ πήρα 5 φορεματα,οχι 4 οπως έγραψα προηγουμένως καταλάθως) ήταν άψογα-ήταν σαν καινούργια!Ξέρω οτι τα πήρα σε τιμή πιο χαμηλη κ απο το μισό της αξίας τους,ξέρω οτι δεν χρειαζόταν να μου στείλεις κ δωράκι.Κ απο το λιγο που ''μιλήσαμε'' ξέρω οτι μου φάνηκες αξιόλογος άνθρωπος.

Link to comment
Share on other sites

Να το ξέρεις,αυτά συμβαίνουν,τι λέγαμε? ο κόσμος έχει αλλάξει..

Δεν ήθελα κ δε θέλω να σχολιάσω την πράξη της zuzu,δεν την ξέρω,δε ξέρω τι συνέβη μεταξύ σας..είναι κ οι ορμόνες..

Όταν είδα το μήνυμά της όμως,ένιωσα χρέος μου να γράψω κ τη δική μου εμπειρία κ γι αυτά που ξέρω. Ξέρω οτι τα ρουχα που παρέλαβα (κ πήρα 5 φορεματα,οχι 4 οπως έγραψα προηγουμένως καταλάθως) ήταν άψογα-ήταν σαν καινούργια!Ξέρω οτι τα πήρα σε τιμή πιο χαμηλη κ απο το μισό της αξίας τους,ξέρω οτι δεν χρειαζόταν να μου στείλεις κ δωράκι.Κ απο το λιγο που ''μιλήσαμε'' ξέρω οτι μου φάνηκες αξιόλογος άνθρωπος.

Σε ευχαριστω πολυ!!Να χαιρεσαι τα παιδακια σου!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 3 εβδομάδες μετά...

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...