Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

ΚΑΜΙΑ ΜΑΝΟΥΛΑ ΑΠΟ ΑΙΓΑΛΕΩ;


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 34
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα!! Μένω κι εγώ στο Αιγάλεω από το 2003 και έχω δύο παιδάκια

Εγώ έχω μετακομήσει 1 χρόνο τώρα.Μπαίνω στο parents γιατί ενημερώνομαι πολύ καλά από τις άλλες μαμάδες.

Νομίζω ότι ο ερχομός της κόρης μου άλλαξε πολλά πράγματα στη ζωή μου.

Εσείς τι λέτε?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγώ έχω μετακομήσει 1 χρόνο τώρα.Μπαίνω στο parents γιατί ενημερώνομαι πολύ καλά από τις άλλες μαμάδες.

Νομίζω ότι ο ερχομός της κόρης μου άλλαξε πολλά πράγματα στη ζωή μου.

Εσείς τι λέτε?

Εμένα ο ερχομός του γιού άλλαξε ΟΛΑ μου τα σχέδια. Ηταν απροσδόκητος, ξαφνικός ο ερχομός του αλλά δεν θα άλλαζα με τίποτα όλο αυτό που ζω τώρα, την κόρη την περίμενα πως και πως

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια, τί κάνετε;;

Σήμερα κατέβηκα στη Μαγνησίας στο ΙΚΑ για να πάρουν αίμα προληπτικά στα παιδάκια μου, αυτό που μου έκανε εντύπωση ήταν ότι οι κυρίες ήταν ευγενικές :mrgreen: και βρήκαν με τη μια φλέβα

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια, τί κάνετε;;

Σήμερα κατέβηκα στη Μαγνησίας στο ΙΚΑ για να πάρουν αίμα προληπτικά στα παιδάκια μου, αυτό που μου έκανε εντύπωση ήταν ότι οι κυρίες ήταν ευγενικές :mrgreen: και βρήκαν με τη μια φλέβα

Καλησπέρα.Εμείς σήμερα είχαμε πολλά κέφια αν και η μαμά ήταν λίγο με υπόταση.Μάλλον από κούραση...Με κάνει πτώμα η μπουμπού μου.:P

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα σε ολα τα κορίτσια! να χαιρεστε ολες τα παιδάκια σας!

ΠΟΤΕ ΘΑ ΤΕΛΕΙΩΣΟΥΝ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΑΥΤΑ ΤΑ ΕΡΓΑ ΣΤΗΝ ΙΕΡΑ ΟΔΟ;;;;;

Καλημέρα!!!

Απ'οτι άκουσα το τμήμα του Χαιδαρίου θα κρατήσουν περίπου 2 χρόνια, με κάθε επιφύλαξη φυσικά

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Δουλεύω στην Μανδρα Αττικης, και τα απογευματα που πρεπει να επιστρέψω στο σπιτι και τρώω πακέτο απο την κινηση μου την δινει.

κορίτσια που κοντα μένετε ;

Link to comment
Share on other sites

Δουλεύω στην Μανδρα Αττικης, και τα απογευματα που πρεπει να επιστρέψω στο σπιτι και τρώω πακέτο απο την κινηση μου την δινει.

κορίτσια που κοντα μένετε ;

Εγώ μένω στη πλ. Λεγανές, σύνορα Χαϊδάρι- Αιγάλεω (Λιούμη)

Δουλευω στον Πειραιά, δυστυχώς στην Αθήνα όπου και να δουλεύεις ταλαιπωρία είναι. Τί δουλειά κάνεις;; Εγώ είμαι υπέυθυνη μεταφορών σε μια εταιρία που ασχολείται με διαχείριση αποβλήτων ηλεκτρικών ειδών

Link to comment
Share on other sites

jesgk μιας και έχεις μεγαλυτερα παιδια, μηπως μπορείς να με πληροφορήσεις για ιδιωτικούς παιδικους σταθμούς ;

Δυστυχώς δεν γνωρίζω καθόλου για παιδικούς σταθμούς, δεν χρειάστηκε τόσα χρόνια να το ψάξω αφού μου τα προσέχουν οι γονείς μου

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...