Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Marlina είπε:

      Έβαλα airbnb και μου βγάζει πάνω από 1000/ μήνα ενώ για ενοίκιο βρήκα και με 750€....

      Υπάρχουν Κ άλλες σελίδες για βραχυχρόνια μίσθωση Κ σε μεσητικα μπορείς να ρωτήσεις. Googlare βραχυχρόνια μίσθωση Κ θα σου βγάλει διάφορα 

Σετ περιποιησης νυχιων απο τα λιντλ


kourkoumpini

Recommended Posts

Καλησπερα, απο την πεμτη ως το σαββατο το λιντλ βγαζει σε προσφορα 2 σετ περιποισης νυχιων. το ενα σετ εινια τροχος με ανταλλακτικα και το δευετρο σετ εινια μηχνημα σκληρυνσης τζελ και σετ για τζελ απο ο,τι καταλαβα.

το ερωτημα μου εινια αν αξιζει η αγορα η οχι. εγω δεν ειμια επαγγελματιας του χωρου της αισθητικης, δεν ξερω δηλαδη να χειριζομαι τροχο κτλ. μπορω να παρω καποιο απο τα σετ και να τα χρησιμοποιησω (ενω ειμια ασχετη) η θα πανε χαμενα τα λεφτα;

περιμενω γνωμες απο ολες τις κοπελες ειτε εινια επαγγελματιες, ειτε γνωριζουν απο προσωπικη πειρα αν ειναι καλη μια τετοια αγορα απο αποψη χρησης ειτε σκεφτονται και αυτες την αγορα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσια επαναφερω το θεμα, το ανανεωνω καλυτερα...

αξιζει η αγορα των σετ, η ενος απο τα σετ; θα μπορω να τα χρησιμοποιησω εγω η ασχετη η θα πανε χαενα τα λεφτα;

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
κοριτσια επαναφερω το θεμα, το ανανεωνω καλυτερα...

αξιζει η αγορα των σετ, η ενος απο τα σετ; θα μπορω να τα χρησιμοποιησω εγω η ασχετη η θα πανε χαενα τα λεφτα;

καλησπερα κουρκουμπινι! εγω ειμαι επαγγελματιας ..ειμαι τεχνητρια νυχιων.. εχω δει το σετ με το τζελ και το φουρνακι...εχει γυρω στα 20 ευρω νομιζω. το φουρνακι ειναι καλο ..τα υπολοιπα προιοντα ειναι πολυ μαπα...και αν δεν ξερεις να τα χρησιμοποιεις μαλλον δεν θα σε ικανοποιησει το αποτελεσμα..αυτα απο μενα..


ΜΙΚΡΟ ΜΟΥ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΜΕ ΠΟΛΛΗΗΗΗΗΗΗ ΑΓΑΠΗΗΗΗΗ!

countdown-1371186000z1395378000zp.png

Link to comment
Share on other sites

  • 5 χρόνια μετά...
On Tue Mar 05 2013 at 6:26 ΜΜ, joannako είπε:

καλησπερα κουρκουμπινι! εγω ειμαι επαγγελματιας ..ειμαι τεχνητρια νυχιων.. εχω δει το σετ με το τζελ και το φουρνακι...εχει γυρω στα 20 ευρω νομιζω. το φουρνακι ειναι καλο ..τα υπολοιπα προιοντα ειναι πολυ μαπα...και αν δεν ξερεις να τα χρησιμοποιεις μαλλον δεν θα σε ικανοποιησει το αποτελεσμα..αυτα απο μενα..

Καλησπέρα αυτο το φουρνακι ειναι και γ ημιμόνιμο??

Just now, Konstantinaele είπε:

Καλησπέρα αυτο το φουρνακι ειναι και γ ημιμόνιμο??

 

Επεξεργάστηκαν by Konstantinaele
Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...