Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

ΚΑΜΙΑ ΜΑΝΟΥΛΑ ΑΠΟ ΑΙΓΑΛΕΩ;


Recommended Posts

καλως σας βρηκα, κ εγω απο αιγαλεω

μεχρι τα 19 εμενα αιγαλεω με τους γονεις μου μετακομισαμε λογο αγορας σπιτιου πετρουπολη κ στα 28 ξανα αιγαλεω με το συζηγο μου τον οποιο γνωρισα πετρουπολη κ ειναι γενιμα θρεμα αιγαλεωτης

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 34
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • 8 months later...

Καλησπερα και απο εμενα!:D

Μενω στο Αιγαλεω 15 χρονια.Ο συζηγος ειναι γεννημα,θρεμα αιγαλεωτης!Εχω μια μπουμπουκα 24 μηνων(μεταυριο κλεινει τα 2 χρονια) και αλλη μουμουκα στην κοιλητσα μου που θα γεννηθει σε πολυ ενα μηνα!:D

Ψαχνω εναν παιδιατρο καλο,υπερ θυλασμου στο Αιγαλεω!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 4 εβδομάδες μετά...

Κορίτσια είμαστε μια ομάδα γυναικών/κοριτσιών και θέλουμε να κάνουμε μία προσπάθεια για σύλλογο/ σωματείο ή συνεταιρισμό εάν τα καταφέρουμε για χειροποίητα προϊόντα.όποια ενδιαφέρεται θα συντηθούμε στο αιγάλεω το σάββατο 2/10/13 στον παιδότοπο έλα να παίξουμε: κοιτάξτε εδώ:

http://parentscafe.gr/showthread.php?t=21360&page=2


1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

×
×
  • Δημιουργία νέου...