Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • κορίτσια το επίδομα γεννάς τα 2400 πάνε με εισοδηματικά κριτήρια; πχ εγώ κάνω χωριστή δήλωση από τον άντρα μ! εχω χαμηλό εισόδημα! εκείνος αντίθετα έχει πχ πάνω από 100000 ! το δικαιούμαι; πήρα το 1555 μου είπαν είναι ανεξάρτητο εισοδήματος αλλά νομίζω κάνουν λάθος γιατί εγώ διαβάζω αλλά στο ίντερνετ και ότι είναι μέχρι οικογενειακό εισόδημα 40000! με μπέρδεψαν 

EASY LIVING {Ειρήνη}


Ειρήνη

Recommended Posts

Ειρηνη μου ευχαριστώ για την πληροφορία,δεν έχω προφίλ αλλα αν μπορέσω θα σε κάνω add από της αδερφής μου,θέλω πολύ να δω την δουλειά σου!

Ευχαριστώ!!!! :P


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 53,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ειρήνη

    10846

  • YOTOU

    4856

  • χρυσα81

    3863

  • mamavasia

    3157

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Xρονια πολλά και από εμένα Nirma!

Με τα ρούχα ποτέ δεν βρισκω άκρη αλλά το έχω αποδεχτεί,παντα θα είναι γεμάτα τα καλαθια με τα απλυτα και τα ασιδέρωτα!

Ε και? Αστα να είναι γεμάτα!

Σημασία έχει να μην σε "σκάνε", να μην σε αγχώνουν και να σκέφτεσαι πως θα ασχοληθείς και μ' αυτά όταν είναι η ώρα τους!

Εγώ το χρησιμοποιώ αυτό πολύ: Θα ασχοληθώ, όταν έρθει η ώρα τους! ;);) Δεν ξερω γιατί, με βοηθάει!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Κι εμένα δεν ξεβάφονται εντελώς τα μάτια μου κι ας τα κάνω με ντεμακιγιάζ ματιών , τσούζουν τα μάτια μου . Αλλά βγαίνει από τις πετσέτες η μάσκαρα . Ααα και μου αρέσει το στυλ "πρεζόνι" το πρωί που ξυπνάω , μου αρέσει που τονίζονται τα μάτια μου ... :D:D:D:D Ειρηνάκι που είσαι να με κράξεις...?

1) Μήπως χρειάζεσαι αλλαγή στο ξεβαφτικό των ματιών σου? Δεν κάνει να σε τσούζει!

2) Πρεζόνι και σ' αρεσει?? Τονιζονται τα μάτια σου??!! Και μετά λέω πως εγώ είμαι... ανώμαλη!!!!!!!!!!!!! :tongue::lol::lol::lol:


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Ε και? Αστα να είναι γεμάτα!

Σημασία έχει να μην σε "σκάνε", να μην σε αγχώνουν και να σκέφτεσαι πως θα ασχοληθείς και μ' αυτά όταν είναι η ώρα τους!

Εγώ το χρησιμοποιώ αυτό πολύ: Θα ασχοληθώ, όταν έρθει η ώρα τους! ;);) Δεν ξερω γιατί, με βοηθάει!

Αυτό ακριβώς κάνω Ειρήνη μου,γιαυτό και πριν έγραψα πως έχω συμβιβάστει με την ιδέα πως πάντα θα είναι εκει:-)


eTeNp3.pngeTeNp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγω τα μπάνια - γιατί έχω 3!- 1 φορά την εβδομάδα κ πολύ τους είναι...Δεν νομίζω ότι χρειάζονται περισσότερο. Όταν έρχεται γυναίκα τα κάνει πολύ ....αναλυτικά!!


Wgl2p3.png

kHoQp2.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια μου καλησπερα σας και απο εμενα! σας ευχομαι καλη χρονια με οσο μπορουμε περιποιημενα σπιτακια! λοιπον σας διαβαζω σχεδον απο την αρχη αλλα διαφορα τρεχαματα δεν μου επιτρεπανε να γραψω! οχι πως εχω και κατι!!!!!! απλα μαθαινω!! ειρηνακι μου σ εψαχνα και σε σκεφτομουνα καιρο! αν θυμασαι απο το θεμα με τα χριστουγεννα. φετος μου ελειψε πολυ το θεματακι και φυσικα η παρεουλα. χαιρομαι που σε "ξανασυναντω". για να πω την αληθεια μονο γι αυτο γραφτηκα και στο καφε. φιλια σε ολες σας και θα σας παρακολουθω σιγουρα

Link to comment
Share on other sites

helloooooo

με κίνδυνο να με "διαγράψετε"...αναφέρω ότι η μόνη μου δουλειά σήμερα ήταν να βάζω πλυντήρια και στεγνωτήρια....κοινώς συλλέγω ασιδέρωτα για την καλή μου Μαρία που θα έρθει την Πέμπτη...και πρέπει να προλάβω να αδειάσω το ρημαδο-κάλαθο....

2 απορίες λοιπόν....

η πρώτη είναι πως καθαρίζεται το στεγνωτήριο;

η δεύτερη...το νερό από το στεγνωτήριο που το χρησιμοποιείται;

φιλάκιααααααα


beSZp2.pngdsR5p2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερουδια σε οοοολεεεεςςςςςςς!!!!!!!!!!!

Λοιπον βρηκα δυο αρθρα οπου ειναι αρκετα απο οσα ειπαμε συγκεντρωμενα!!

1.http://www.womenonly.gr/article.asp?catid=17400&subid=2&tag=10647&pubid=7248188 [προγραμμα νοικοκυριου]

2.http://homedesignbyelkal.blogspot.com/2011/08/blog-post_31.html [μυστικα για καθαρο σπιτι]

Αντε κοριτσαρες..Διαβαστε για να κανετε επαναληψη τα οσα ειπαμε, για να παρετε καλο βαθμο στο τελος του χρονου απο την Ειρηνη!! χεχχε :Ρ

Link to comment
Share on other sites

Το καλύτερο από όλα είναι ότι βρήκα ένα πρόγραμμα γυμναστικής στον υπολογιστή και ξεκίνησα εχθές κάνοντας μία ολόκληρη ώρα !!!:P

Νιρμααααα Το θελω και εγω αυτο το προγραμμα πλιζζζζ!!!!!!!:!:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρες!

Σήμερα απεργώ! Η μικρή μου παιδικό αλλά, δυστυχώς, έχω κάτι εξωτερικές δουλίτσες και αφού μαγειρέψω, μαζέψω ένα πλυντήριο κι απλώσω ένα άλλο θα φύγω. Το μεσημέρι, όμως, που θα κοιμάται η κόρη μου, έχω πλάνα και για το σπιτάκι μου.

Ρηνιώ, ελπίζω να ανάρρωσε το φιογκάκι!

Ρε κορίτσια, για τα μπαλκόνια που λέτε, εμένα το ένα είναι 45 τ.μ. :shock:. Κρίμα το νεράκι! Θα με μουντζώνει το περιβάλλον! Γι' αυτό, είπαμε, το χειμώνα ΤΙΠΟΤΑ και το καλοκαίρι με φειδώ :cool:!

Ωραιο αυτο με τις κανελες, μηπως ειναι βαρυ σαν αρωμα ομως?

Μαρία μου, εμένα μου αρέσει πολύ η μυρωδιά και τη βρίσκω όσο πρέπει έντονη. Μυρίζει, χωρίς να σε "πνίγει" αλλά διαρκεί.

μερικές απλές ιδέες για την κουζίνα...

α) Συρματόπλεγμα...

β) Φυτεία με κάκτους...

γ) Αισθητήρες κίνησης που στο παραμικρό αντικείμενο θα ουρλιάζουν...

Σήμερα δεν έχει δουλειές....έχει οργάνωση....πάμε με τον σύζυγο Leroy και IKEA...

και καλό μας κουράγιο...

Georgina, εγώ έχω εφαρμόσει το β. Τρέμετε επίδοξοι διαρρήκτες :lol:!

Γιατί, ρε, καλό κουράγιο; Θα σε ζήλευα αλλά έχω αποσπάσει υπόσχεση απ' την κολόνα του σπιτιού για την ίδια βόλτα μέσα στη βδομάδα! :D

τα τζάμια όμως δεν τα γλιτώνω με την καμία... όλο και κάτι όμορφα μικροσκοπικά δαχτυλάκια θα βρω :rolleyes:

Εμένα τα τζάμια μου στους 90 πόντους έχουν μπορντούρα με σχέδιο μούντζες δίχρονου! :tongue: Έτσι το αντιμετωπίζω γιατί, έτσι κι αλλιώς, δεν μένουν καθαρά παρά για καμιά ώρα μετά που τα κάνω.


4j3mz22muk0eivxh.png

41ed94dflw3lenl5.png

41ed5tais0z8.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλες!

Ειρήνη μου τι κάνει σήμερα ο γιος σου?Ελπίζω να ήταν περαστικο!

Για σημερα έχω λίγες εξωτερικές δουλειές,πρέπει να βάλω πλυντήρια, να πλυνω μπανια και να μαγειρέψω!Πρόλαβα όμως και ήπια ένα καφέ με μια φίλη μου το πρωί και πήρα δυνάμεις!


eTeNp3.pngeTeNp3.png
Link to comment
Share on other sites

........

2 απορίες λοιπόν....

η πρώτη είναι πως καθαρίζεται το στεγνωτήριο;

η δεύτερη...το νερό από το στεγνωτήριο που το χρησιμοποιείται;

φιλάκιααααααα

Αχ και να 'χα στεγνωτήριο καρδιά μου !!!! :tongue:

...............

Ρε κορίτσια, για τα μπαλκόνια που λέτε, εμένα το ένα είναι 45 τ.μ. :shock:. Κρίμα το νεράκι! Θα με μουντζώνει το περιβάλλον! Γι' αυτό, είπαμε, το χειμώνα ΤΙΠΟΤΑ και το καλοκαίρι με φειδώ :cool:!

.........

Εμένα τα τζάμια μου στους 90 πόντους έχουν μπορντούρα με σχέδιο μούντζες δίχρονου! :tongue: Έτσι το αντιμετωπίζω γιατί, έτσι κι αλλιώς, δεν μένουν καθαρά παρά για καμιά ώρα μετά που τα κάνω.

Κατ' αρχήν, σε ζηλεύω για την μπαλκονάρα σου {όνειρο ζωής λέμε} !

Και 2ον, μου αρέσει το ντεκόρ από τα τζάμια σου... χα χα ακούς εκεί "μπορντούρα" λέει με μούντζες !!!! :lol: Καλόοοοοο !

Πω πω κοριτσάκια μου καλημέρα !

Βγήκα πρωί πρωί η αλλοπαρμένη να ξεχωρίσω ρούχα για να βάλω ένα πλυντήριο πριν φύγω για την δουλειά κι έγινα παγο-κολώνα !!! :rolleyes:

Κρύο-κρύο !!!!

Link to comment
Share on other sites

Αχ και να 'χα στεγνωτήριο καρδιά μου !!!! :tongue:

Κατ' αρχήν, σε ζηλεύω για την μπαλκονάρα σου {όνειρο ζωής λέμε} !

Και 2ον, μου αρέσει το ντεκόρ από τα τζάμια σου... χα χα ακούς εκεί "μπορντούρα" λέει με μούντζες !!!! :lol: Καλόοοοοο !

Πω πω κοριτσάκια μου καλημέρα !

Βγήκα πρωί πρωί η αλλοπαρμένη να ξεχωρίσω ρούχα για να βάλω ένα πλυντήριο πριν φύγω για την δουλειά κι έγινα παγο-κολώνα !!! :rolleyes:

Κρύο-κρύο !!!!

Κατ'αρχην όντως είναι ψωφόκρυο και κατα δεύτερον (χαζη ερώτηση) που βγήκες για να βάλεις πλύντηριο?

Εγω τρέμω να απλωσω τα ρούχα έξω ,τώρα το χειμώνα, γι'αυτό έχω μια πτυσσόμενη απλώστρα και την περνω μεσα για να απλώσω κι όταν τελειώσω την πάω πάλι έξω.


eTeNp3.pngeTeNp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...