Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 38 λεπτά , bcd18 είπε:

      Σε ευχαριστώ πολύ!! Ναι το ότι έγινε εμφύτευση είναι θετικό. Μπορεί να ξαναμεινει. και οπως λες οι κοπελες αυτές είναι νεότερες, οπότε τα ωάρια καλύτερα ποιοτικά. Κατω των 30 ισως

      Την επόμενη εβδομάδα θα μιλήσουν τελικά με ιακεντρ. 
      Είναι ένα αγχος μέχρι να βρεθεί κοπέλα , να δώσει ωάρια. Να γίνει εμβρυομεταφορα. Και αν θα πετυχει και  με την πρώτη..

       

       

       

       

      Σίγουρα έχει άγχος, τα ποσοστά είναι πολύ ενθαρρυντικά όμως! Καλό θα είναι να κάνει μια καλή συνεννόηση η φίλη σου και να ξεκινήσει με ξεκάθαρη εικόνα. Πχ, να ρωτήσει αν τα ωάρια που θα της δώσουν στην τιμή που θα της πουν είναι για μια προσπάθεια ή αν φτάνουν και για δεύτερη. Επίσης έχει σημασία στην αναμονή αν έχει και η ίδια κάποιες απαιτήσεις ιδιαίτερες πχ, να έχει κοινά εμφανισιακά με τη δότρια ή αν την ενδιαφέρει η ομάδα αίματος.. αν το ψάξει λίγο στο ίντερνετ υπάρχουν πλέον αρκετές εμπειρίες από δωρεά. Να πάει με έτοιμες ερωτήσεις για να μη βρεθεί προ εκπλήξεων! Μακάρι να της πάνε όλα καλά!

υπάρχει καμία μανούλα απο κόρινθο για καφεδάκι;


Συντονιστής Org

Recommended Posts

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 668
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κοριτσάρες μας καλωσορίζω και περιμένω να βρεθούμε πάλι........

Λοιπόν για να δούμε....


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

Πού έχετε χαθεί?


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
Πού έχετε χαθεί?

Γεια σου Στεγια είμαι η Πένυ και είμαι από Νεμέα! Έκανες ποδαρικό στη στήλη!! Μπράβο! Τι έγινε μόνο εμείς είμαστε από την περιοχή ή ακόμα δεν το ανακάλυψαν και οι υπόλοιπες? Παιδάκια έχεις?


Ja5zp3.png

D42op3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου Στεγια είμαι η Πένυ και είμαι από Νεμέα! Έκανες ποδαρικό στη στήλη!! Μπράβο! Τι έγινε μόνο εμείς είμαστε από την περιοχή ή ακόμα δεν το ανακάλυψαν και οι υπόλοιπες? Παιδάκια έχεις?

Χαίρομαι πολύ Πένι...

ήδη είχαμε καφέ στο πάρεντς απλά δεν έχουμε μαζευτεί εδώ...

Είμαι έγγυος στο 1# μου παιδάκι και το περιμένω μέχρι τις 18 Ιανουαρίου...Εσύ?


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Χαίρομαι πολύ Πένι...

ήδη είχαμε καφέ στο πάρεντς απλά δεν έχουμε μαζευτεί εδώ...

Είμαι έγγυος στο 1# μου παιδάκι και το περιμένω μέχρι τις 18 Ιανουαρίου...Εσύ?

Άντε μπράβο! Με το καλό το ζουζούνι σου και σου εύχομαι με έναν πόνο!!! Έχεις εύκολη εγκυμοσύνη? Που θα γεννήσεις? Εγώ έχω ένα γιο 21 μηνών τον Κωσταντή μου!


Ja5zp3.png

D42op3.png

Link to comment
Share on other sites

Να σου ζήσει......

Να τον καμαρώνεις...

Και εγώ περιμένω τον Μικρό μας Πρίγκιπα...


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

Ναι,θα τα λέμε πιο συχνά από την άλλη εβδομάδα που θα έχω ξανά νετ στο σπίτι.....

Φιλάκια...


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Λοιπόν να οργανωθούμε.....

Να μαζευόμαστε....


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

αν και αργοροπορημενη εδω και εγω:P με την στεγια εχουμε ηδη κανει μια συναντηση αλλα με εσενα peny δεν εχουμε συναντηθει γι'αυτο αυτοπαρουσιαζομαι.εχω 2 κοριτσακια την γεωργια 3 ετων και την στελλα 1 1/2 χρονων.ειμασταν ολοι χαλια λογω ιωσης και τωρα ξεκλεψα λιγο χρονο για να μπω και να μαθω νεα σας.ελπιζω στο μελλον να καταφερω να ειμαι πιο συχνως θαμωνας αν και κομματακι δυσκολο μου φαινετε:(


as1cxJbNw2k0010MzU1NzY2ZGx8MDc3Mzg3ZHxteSBsb3ZlIGlz.gif

as1cCqMNw1z0010MDAwMjAwMGR8NTUxZHxteSBvdGhlciBsb3ZlIGlz.gif

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου geoste ότι είχα αρχίσει να απελπίζομαι ότι δεν υπάρχουν άλλες μαμαδες στο parents απο τα μέρη μας. Είσαι μέσα από Κόρινθο? Δεν ξέρω αν το διάβασες εγώ είμαι από Νεμέα. και έχω ενα παιδάκι τον Κωσταντή που είναι 21 μηνών.Ωραία να κανονισουμε να τα πούμε κάποια στιγμή από κοντά να σας γνωρίσω και εγώ!!!


Ja5zp3.png

D42op3.png

Link to comment
Share on other sites

να σου ζησει το αγορακι σου.ειμαστε και αλλες απο κορινθο,εγω 5 λεπτα απο την πολη της κορινθου μενω,αλλα μπορει να μην εχουν καταφερει να συνδεθουν στο καφε ακομα.και εγω ειχα ενα προβλημα αλλα τα καταφερα;)φυσικα και να συναντηθουμε αλλα να περασει ο καιρος γιατι εμεις ακομα δεν εχουμε συνελθει καλα απο την ιωση που μας ταλαιπωρησε οικογενειακος:(


as1cxJbNw2k0010MzU1NzY2ZGx8MDc3Mzg3ZHxteSBsb3ZlIGlz.gif

as1cCqMNw1z0010MDAwMjAwMGR8NTUxZHxteSBvdGhlciBsb3ZlIGlz.gif

Link to comment
Share on other sites

Χαίρομαι που σε βλέπω geoste...Περαστικά σε όλους σας...

Ευχαριστώ για τις ευχές....Να χαίρεσαι τις κοράκλες σου.....

έχουμε νέο μέλος...Μόλις δυναμώσετε και είστε όλοι καλά, να μπορεί και η ΤΙΤΗ θα βρεθούμε...Οι υπόλοιπες δε ξέρω αν έχουν έρθει στο καφέ ή έμειναν μόνο στο ΠΑΡΕΝΤΣ..


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...