Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

ποσες ειμαστε απο χανια????


CoffeeFilter

Recommended Posts

και εδω το ιδιο,μου ελειψε το ρεθυμνακι μου,περιμενω να φτιαξει ο καιρος να ερθω με την μπεμπα..

Εγω περιμενω να περασει ο καιρος να γεννησω την πασχαλιτσα μου!!!:D:D:D


jPnnp3.png

P92Ip3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 78
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

  • 4 εβδομάδες μετά...
  • 4 εβδομάδες μετά...
  • 6 months later...

Καλησπερα στην παρεα των Χανιων!!

Σε 2 μηνες γενναω και ψαχνω εναν παιδιατρο εκανα μια αναζητηση κ ειμαι μεταξυ της Χριστοδουλάκη και την Ποντικακη!!

Εχετε καποια γνωμη??? Τις γνωριζετε?


 FqBWp2.pngNRyFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια γεια χαρά! Μπορείτε να μου πείτε αν κάποια από εσάς έχει κάνει τα μαθήματα στο ΠΙΚΠΑ σε ποια εβδομάδα κύησης ξεκινούν; Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Εγω ξεκιναω αυριο κ σε μια εβδομαδα μπαινω στον 8ο...αλλα τηλ πρεπει να παρεις μολις κλεισεις τον 5ο...

Σε ποιον μηνα εισαι εσυ?


 FqBWp2.pngNRyFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μπαίνω σε 11μέρες στον 8ο.Τους έχω πάρει τηλέφωνο και είπαν πως θα με ειδοποιήσουν, αλλά ακόμα δεν έχω νέα τους.

ε μαλλον θα εισαι στο επομενο group γτ εμεις ειμαστε ολες 1 εβδομαδα πριν μπουμε στον 8ο!!! γτ δεν πας απο εκει? αυριο κατα τις 11 εχουμε μαθημα ξερεις που ειναι???


 FqBWp2.pngNRyFp2.png

Link to comment
Share on other sites

ε μαλλον θα εισαι στο επομενο group γτ εμεις ειμαστε ολες 1 εβδομαδα πριν μπουμε στον 8ο!!! γτ δεν πας απο εκει? αυριο κατα τις 11 εχουμε μαθημα ξερεις που ειναι???

Απέναντι από το γήπεδο δεν είναι;Ξέρεις πόσο διαρκούν τα μαθήματα;

Link to comment
Share on other sites

Απέναντι από το γήπεδο δεν είναι;Ξέρεις πόσο διαρκούν τα μαθήματα;

Ναι ειναι απεναντι ενα μικρο ξυλινο σπιτακι περνα να ρωτησεις!!

Δεν θυμαμαι 10 μαθηματα ειναι... αυριο ειναι το 2ο!!!


 FqBWp2.pngNRyFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...