Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , Angot είπε:

      με 2,4 να σπάσουν τα νερά; και γω 2,4 εχω αλλά δεν μπυ τα είπε τόσο τραβηγμένα!   α και συ δηλαδή το χειροκρότημα , κατάλαβα! 

      Είναι δύο τα μωρά καλέ ! Το λέω για να μην ανχωθουν Κ άλλες κοπέλες . Στα δίδυμα σχεδόν καμία δεν μπαίνει στο μήνα της .

Cafe Δεκέμβριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 6,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημέρα κοριτσια! Τι κανετε? Εγω ειμαι ετσι και ετσι...

Ο πυρετος επεσε χτες το βραδυ ειχα 37,5 περιπου αλλα με ενα μπανακι και με ενα ντεπον ειμαι καλυτερα. Η κοιλια μου ποναει ακομα...Δυστηχως εχω αλλο θεμα τωρα...κατα την διαρκεια της νυχτας γεμησα ερπης στα χειλια βρε κοριτσια...Το παθαινω πολυ συχνα οταν ειμαι αρρωστη η οταν ειμαι αγχωμενη και στεναχωρεμενη. Και δε φτανουν αυτα...μου ηρθε και η περιοδος!!! Ειναι η δευτερη φορα μεσα σε ενα μηνα...δεν λενε οτι με το θηλασμο δεν εχουμε περιοδο??? Μηπως να παω καμια βολτα στο γυναικολογο??? :confused:

Λοιπον εγω την ωρα του σεισμου ειχα δωσει το μπεμπη στην μαμα μου για να κοιμηθω και ξυπνησα απο τον σεισμο...Ο αντρας μου φοβηθηκε πολυ και ετρεξε πανω να δει τι κανει το μωρο. :shock: Ευτυχως ολα καλα. Ο μικρος βεβαια τον ενιωσε μεσα στον υπνο του και ξυπνησε η καρδουλα μου...

αααααααα ακουτε τρελα!!! Μια γειτονησα φοβηθηκε τοσο πολυ που πηδηξε απο το μπαλκονι και ευτυχως δεν χτυπησε (δεν ειναι ακριβως οροφος, υπερηψωμενο ειναι )..δεν την παλευουμε καθολου λεμε!!! :shock: Φανταστειτε πως θα αντιδρασουν οι Ελληνες σε ενα σεισμο της ταξεως της Ιαπωνιας...θα σκοτωθουμε πριν μας σκοτωσει ο σεισμος και πριν μας πνηξουν τα τσουναμι!!! :shock:

Οσο αφορα το θεμα του σεξ...Αχ βρε κοριτσια ενιωσα ανακουφηση που και σεις ειστε στην ιδια φαση...Γιατι εγω σκεφτομαι διαφορα...μηπως δεν θελω πια τον αντρα μου μηπως το ενα μηπως το αλλο!!! Και καθε βραδυ στον υπνο μου βλεπω οτι με κερατωνει επειδη δεν του καθομαι!!! :shock:

Αλλα οπως λεει και η Αγγελικη πως να νιωσει καλα οταν δεν εχω χρονο ουτε τα ποδια μου να ξυρισω!!! Ενα μπανιο κανω και αυτο σκασμενη..

Δεν μου θυμιζω καθολου μα καθολου γυναικα!!! Θα με χωρισει στο τελος!!!


as1cHw60g411100MTc1ZHB8ODg4NTI5ZHw.gif

cfcIp3.png

Link to comment
Share on other sites

ειχα γραψει ενα κατεβατο κ το εχασα..

τεσπα το θεμα σεισμου :μπηακαμε κατω απο το τραπεζι κ μετα βγηκαμε αγκαλια με τον μπεμπη που κοιτουσε απορημενος....τι θα σκεφτοταν ποιος ξερει...

το θεμα σεξ: ο αντρας μου δεν υπαρχει περιπτωση θελει καθε μερα οπωςδηποτε! μια φορα την εβδομαδα εχω ρεπο εκτος κ αν συντρεχει αλλος λογος πχ καποιο παιδι δεν ειναι καλα η εμεις δεν ειμαστε καλα..η αληθεια ειναι ορεξη καθολου δεν εχω κ καποιες φορες ειναι αγγαρεια να το πω αλλα η ορεξη ερχετε!να προσεχετε τους εαυτους σας!

το θεμα θηλασμου: η καθε μια απο εμας εχει καποια ορια το σημαντικο ειναι να ειμαστε χαρουμενες κ ετσι θα ειναι κ τα μωρα μας....

κ το θεμα μου: απελυσαν τον αντρα μου χτες... :(

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα μανουλες και μπεμπακια

τι κανετε?ελπιζω να ειστε καλυτερα απο αρρωστιες.......

και απο το σεισμο ελπιζω να μην τρομαξατε πολυ..

εμεις καλα ειμαστε σε γενικες γραμμαες αλλα παρα πολυ κουραση......

αισθανομαι οτι βρισκομαι στα ορια της υπερκοπωσης........

τι να κανουμε ετσι ειναι με δυο μωρα και σπιτι και δουλεια.....

σας φιλω

καλο υπολοιπο σ/κ


[IMG]http://lbyf.lilypie.com/6QhFp3.png?TWzLZ8D5[/IMG]
[IMG]http://lpmf.lilypie.com/K4Sgp2.png?UYTvmZAf[/IMG]
[IMG]http://lb3f.lilypie.com/Qk1Hp3.png?V2xKCBPp[/IMG]
Link to comment
Share on other sites

mariaefi μου τι εγινε με τον αντρα σου?λυπαμαι κοριτσι μου δυσκολοι καιροι τελικα για ολους........


[IMG]http://lbyf.lilypie.com/6QhFp3.png?TWzLZ8D5[/IMG]
[IMG]http://lpmf.lilypie.com/K4Sgp2.png?UYTvmZAf[/IMG]
[IMG]http://lb3f.lilypie.com/Qk1Hp3.png?V2xKCBPp[/IMG]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσια καλη Κυριακη!Ευχομαι να ειστε ολες καλα.Εμεις περασαμε ενα οξυ προβλημα υγειας της μαμας μου και ετρεχα 10 μερες πανικοβλητη.Κι εγω νιωθω οτι ειμαι στα ορια της υπερκοπωσης.Το μωρο ρε κοριτσια ειναι ενα αγγελουδι.Κοιμαται το βραδυ 9-10 ωρες και κατα τη διαρκεια της μερας αρκετα.Δε γκρινιαζει καθολου και γελαει συνεχεια.Μαλλον με λυπηθηκε ο Θεος για τα οσα εχω περασει με την κορη μου και ακομα περναω δηλαδη αφου ταλαιπωρει το μπεμπη.Γι αυτο απο αυριο θα την παω παιδικο σταθμο.Εγω εχω τρελαθει με παιδια,σπιτι,δουλεια και αρρωστη μαμα που θελει ξεκουραση και περιποιηση δηλαδη σε καμια περιπτωση δε μπορει να κρατησει τη μικρη.

Σας ευχομαι να περασετε σημερα τελεια!!!!

Link to comment
Share on other sites

ειχα γραψει ενα κατεβατο κ το εχασα..

τεσπα το θεμα σεισμου :μπηακαμε κατω απο το τραπεζι κ μετα βγηκαμε αγκαλια με τον μπεμπη που κοιτουσε απορημενος....τι θα σκεφτοταν ποιος ξερει...

το θεμα σεξ: ο αντρας μου δεν υπαρχει περιπτωση θελει καθε μερα οπωςδηποτε! μια φορα την εβδομαδα εχω ρεπο εκτος κ αν συντρεχει αλλος λογος πχ καποιο παιδι δεν ειναι καλα η εμεις δεν ειμαστε καλα..η αληθεια ειναι ορεξη καθολου δεν εχω κ καποιες φορες ειναι αγγαρεια να το πω αλλα η ορεξη ερχετε!να προσεχετε τους εαυτους σας!

το θεμα θηλασμου: η καθε μια απο εμας εχει καποια ορια το σημαντικο ειναι να ειμαστε χαρουμενες κ ετσι θα ειναι κ τα μωρα μας....

κ το θεμα μου: απελυσαν τον αντρα μου χτες... :(

Μαρια μου τι εγινε με τον αντρα σου? Ηταν πολλα χρονια στην επιχειρηση? Τουλαχιστον να παρει καμια αποζημειωση μεχρι να βρει κατι αλλο... Τι να πω οι καιροι ειναι πολυ δυσκολοι δυστηχως.. :-(

Οσο αφορα το θεμα του σεξ κανεις πλακα ετσι? Μπραβο χαρας το κουραγιο σου! Και καλα που βρισκεις χρονο??? :shock:

καλησπερα μανουλες και μπεμπακια

τι κανετε?ελπιζω να ειστε καλυτερα απο αρρωστιες.......

και απο το σεισμο ελπιζω να μην τρομαξατε πολυ..

εμεις καλα ειμαστε σε γενικες γραμμαες αλλα παρα πολυ κουραση......

αισθανομαι οτι βρισκομαι στα ορια της υπερκοπωσης........

τι να κανουμε ετσι ειναι με δυο μωρα και σπιτι και δουλεια.....

σας φιλω

καλο υπολοιπο σ/κ

Γεια σου Φλοσαμερ...και μεις σε υπερκοπωση ειμαστε και ας εχουμε και ενα μωρακι..εγω δεν εχω αντοχη να κανω τιποτα...το σπιτι μου ειναι χαλια και δεν μπορω να κανω τιποτα..

Κοριτσια καλη Κυριακη!Ευχομαι να ειστε ολες καλα.Εμεις περασαμε ενα οξυ προβλημα υγειας της μαμας μου και ετρεχα 10 μερες πανικοβλητη.Κι εγω νιωθω οτι ειμαι στα ορια της υπερκοπωσης.Το μωρο ρε κοριτσια ειναι ενα αγγελουδι.Κοιμαται το βραδυ 9-10 ωρες και κατα τη διαρκεια της μερας αρκετα.Δε γκρινιαζει καθολου και γελαει συνεχεια.Μαλλον με λυπηθηκε ο Θεος για τα οσα εχω περασει με την κορη μου και ακομα περναω δηλαδη αφου ταλαιπωρει το μπεμπη.Γι αυτο απο αυριο θα την παω παιδικο σταθμο.Εγω εχω τρελαθει με παιδια,σπιτι,δουλεια και αρρωστη μαμα που θελει ξεκουραση και περιποιηση δηλαδη σε καμια περιπτωση δε μπορει να κρατησει τη μικρη.

Σας ευχομαι να περασετε σημερα τελεια!!!!

Περαστικα στην μαμα σου ευχομαι και γρηγορα!!! μπραβο στο μωρακι σου που ειναι ετσι ησυχο...

Μηπως αν πας το μεγαλο στον παιδικο θα σου φερνει ολο ιωσεις? Εγω θα το ξανασκεφτομουν.. Καλη υπομονη σου ευχομαι με ολα αυτα που εχεις στο κεφαλι σου και ολα θα στρωσουν σιγα-σιγα..


as1cHw60g411100MTc1ZHB8ODg4NTI5ZHw.gif

cfcIp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ Μαριλενα!!!Το εχω σκεφτει Απειρες φορες αυτο!!!!Και τις ιωσεις σκεφτομαι και το μωρο που θα μου κολλαει συνεχεια αλλα ειναι σα θηριο στο κλουβι η μικρη στο σπιτι.Χωρια που κλαιει ολη μερα και ζηταει σχολειο.Εχουν σπασει και τα νευρα μου ρε κοριτσια.Ειναι εξαιρετικα ζωηρο παιδι και δυσκολο.Τι να κανω ομως?θα παει δοκιμαστικα στην αρχη και βλεπουμε...

Link to comment
Share on other sites

ειχα γραψει ενα κατεβατο κ το εχασα..

τεσπα το θεμα σεισμου :μπηακαμε κατω απο το τραπεζι κ μετα βγηκαμε αγκαλια με τον μπεμπη που κοιτουσε απορημενος....τι θα σκεφτοταν ποιος ξερει...

το θεμα σεξ: ο αντρας μου δεν υπαρχει περιπτωση θελει καθε μερα οπωςδηποτε! μια φορα την εβδομαδα εχω ρεπο εκτος κ αν συντρεχει αλλος λογος πχ καποιο παιδι δεν ειναι καλα η εμεις δεν ειμαστε καλα..η αληθεια ειναι ορεξη καθολου δεν εχω κ καποιες φορες ειναι αγγαρεια να το πω αλλα η ορεξη ερχετε!να προσεχετε τους εαυτους σας!

το θεμα θηλασμου: η καθε μια απο εμας εχει καποια ορια το σημαντικο ειναι να ειμαστε χαρουμενες κ ετσι θα ειναι κ τα μωρα μας....

κ το θεμα μου: απελυσαν τον αντρα μου χτες... :(

Βρε Μαράκι μου δεν ξέρεις πόσο στεναχωρήθηκα ειλικρινά...Μα πως έγινε αυτό? Ο άντρας σου αν θυμάμαι καλά δεν είχε διευθυντική θέση? Τι να πω ειλικρινά...ευχομαι να βρεί σύντομα δουλίτσα κ όλα να πάνε καλά! Μην στεναχωριέσαι έχει ο θεός!


p2mPp2.png

BMqPp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αχ Μαριλενα!!!Το εχω σκεφτει Απειρες φορες αυτο!!!!Και τις ιωσεις σκεφτομαι και το μωρο που θα μου κολλαει συνεχεια αλλα ειναι σα θηριο στο κλουβι η μικρη στο σπιτι.Χωρια που κλαιει ολη μερα και ζηταει σχολειο.Εχουν σπασει και τα νευρα μου ρε κοριτσια.Ειναι εξαιρετικα ζωηρο παιδι και δυσκολο.Τι να κανω ομως?θα παει δοκιμαστικα στην αρχη και βλεπουμε...

Bebua μου χίλια συγνώμη κοριτσι μου αν δεν κάνω λάθος 2 φορές με είχες ρωτήσει τι γάλα έπινε ο μικρός με την παλινδρόμηση.. ΞΕκινήσαμε με almiron pepti 1 γιατί κάποια στιγμή στις 40 μέρες περίπου είδαμε ροζ βλέννη στα κακάκια του και φοβηθήκαμε για αλλεργία αλλά ο μπέμπης αυτό το γάλα τελικά δεν το άντεχε με τπτ..επίσης του επιβάρυνε σημαντικά το πρόβλημα της παλινδόμησης σε σημείο να κάνει οισοφαγίτιδα..έτσι λοιπόν αλλάξαμε γάλα κ τώρα πίνει το S26gf που είναι κάπως πηχτούλι και έτσι δεν του ανεβαίνει το γάλα πάνω έυκολα, οπότε κ πάει καλύτερα με την παλινδρόμηση. Ευχομαι το νινάκι σου να είναι καλύτερα, φιλάκια πολλα!!! :)


p2mPp2.png

BMqPp2.png

Link to comment
Share on other sites

Αγγελικουλα καλημερα!! πως ειστε κοπελαρα μου?

Καλημέρα Κουκλα Μαργιούλα και κούκλα κόρη!!! :P

Δόξα το θεό θα πώ καλά!!!! Πέρασε και το χαζοεμβόλιο που μας τάραξε στις παρενέργειες και τώρα είμαστε σούπερ, γελάμε, παίζουμε, κοιμόμαστε και ξανά τα ίδια!!! Εσείς τι κάνετε? Πότε θα πάμε για κανένα καφεδάκι?


p2mPp2.png

BMqPp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Κουκλα Μαργιούλα και κούκλα κόρη!!! :P

Δόξα το θεό θα πώ καλά!!!! Πέρασε και το χαζοεμβόλιο που μας τάραξε στις παρενέργειες και τώρα είμαστε σούπερ, γελάμε, παίζουμε, κοιμόμαστε και ξανά τα ίδια!!! Εσείς τι κάνετε? Πότε θα πάμε για κανένα καφεδάκι?

μπραβο κοριτσακι μου!!!!!!!!!!

κουκλιτσα μου χαιρομαι που ειστε καλα!!!

εμεις παμε αυριο για εμβολιο αντε να δουμε, εχουμε ακομα θεμα με την παλινδρομηση να φανταστεις οτι μου δαγκωνει τις θηλες τοσο που την αριστερη μου την εχει τραυματησει πολυ ασχημα επεδη της ερχεται συνεχεια πανω το γαλατακι..... τεσπα πρεπει να κανονησουμε αλλα εμεις ακομα δεν εχουμε τον αερα να βγουμε βολτα μεγαλη γιατι μπορει να πινασει ενω την εχω μεσα στο αμαξι και παρακαλω δεν κλαιει αρχισει και φωναζει!!!!!!!!!!!! λες και το πνιγουνε ενα πραγμα αστα... δεν θα ξερω τι να κανω!!!ελπιζω να στρωσουμε οπως με διαβεβαιωνει ο γιατρος μας και το κανονιζουμε χωρις δευτερη σκεψη!!!!!!!! εσεις πως τα πατε με την οισοφαγητιδα κουκλα μου? συνεχιζετε το σιροπακι?


jUhhp3.png

dj7Zp3.png

Link to comment
Share on other sites

μπραβο κοριτσακι μου!!!!!!!!!!

κουκλιτσα μου χαιρομαι που ειστε καλα!!!

εμεις παμε αυριο για εμβολιο αντε να δουμε, εχουμε ακομα θεμα με την παλινδρομηση να φανταστεις οτι μου δαγκωνει τις θηλες τοσο που την αριστερη μου την εχει τραυματησει πολυ ασχημα επεδη της ερχεται συνεχεια πανω το γαλατακι..... τεσπα πρεπει να κανονησουμε αλλα εμεις ακομα δεν εχουμε τον αερα να βγουμε βολτα μεγαλη γιατι μπορει να πινασει ενω την εχω μεσα στο αμαξι και παρακαλω δεν κλαιει αρχισει και φωναζει!!!!!!!!!!!! λες και το πνιγουνε ενα πραγμα αστα... δεν θα ξερω τι να κανω!!!ελπιζω να στρωσουμε οπως με διαβεβαιωνει ο γιατρος μας και το κανονιζουμε χωρις δευτερη σκεψη!!!!!!!! εσεις πως τα πατε με την οισοφαγητιδα κουκλα μου? συνεχιζετε το σιροπακι?

Αντε φιλεναδούλα μου με το καλό αύριο το εμβόλιο και εύχομαι χωρίς πόνο κ κλάμα!!! Πώ πω το κοριτσάκι μου μωρέ...τι τραβάνε κ αυτά με την παλινδρόμηση...πίκρα...χαχαχαχα φωνάζει? Εμ βέβαια σου λεέι βρε μάνα πεινάωωωωωωωω κ εσύ βολτάρεις? αχαχαχαχα

Θα συνηθίσει πάντως με το αυτόκίνητο μην ανησυχείς, εγώ στην αρχή καθόμουν πισω για να με βλέπει αλλά μετά όταν άρχισα τις εξορμήσεις μόνη μου φυσικά αυτό δεν γινόταν οπότε το συνήθισε μια χαρά κ ούτε κιχ δεν κάνει το αγγελάκι μου, τις περισσότερες φορές τον πιάνει ύπνος κ οταν ξυπνάει μιλάει!!! αγκου, αχου κτλ.. χαχαχαχα

Το επαντορεν λεει ο γιατρος οτι θα το συνεχισουμε τουλαχιστον μεχρι 6 μηνων αλλα σε γενικες γραμμες εχουμε βελτιωθει πάραααααααα πολύυυυυυ ευτυχως!!! Αντε οταν τακτοποιηθειτε να παμε βολτιτσα!!! :P


p2mPp2.png

BMqPp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...