Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Δεκέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    1761

  • marina mimi

    1737

  • inaki

    1682

  • Sofia_m

    1464

Περισσότερες δημοσιεύσεις

κοριτσακια τι κανετε? σε γενικες γραμμες βλεπω ολες καλα.....

εμεις επιτελους μαζευτηκαμε σπιτι μας!!!!! ξεπατωθηκα ομως χθες στο καθαρσιμα....το σπιτι ηταν μπαχαλο!!!! ευτυχως ειχα αφησει τα παιδια πανω στην πεθερα μου οποτε δουλευαμε σε φουλ ρυθμους!!!!!

εχουμε αρχισει κ κοιμομαστε πλεον την νυχτα:P:p:p! κατα τις 1 μεχρι τις 8-8.30!!!!! την ημερα ομως θελουμε παρεα κ κουβεντουλα, οποτε δεν προλαβαινω να κανω τιποτα!!!! βρηκα κ γυναικα ευτυχως.... καθε Πεμπτη, οποτε δεν θα μπορεσω να ερθω.... βασικα κ γυναικα να μην ειχα , θα ηταν δυσκολο για μενα γιατι δεν θα ειχα να αφησω τα παιδια κ για να τα παρω μαζι ειναι δυσκολο κ με τις 2 μονη μου....


baJfp2.png
Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοπελουδες εγω ειμαι χαλια,με εχει πιασει η ατιμη η αρθριτιδα και το δεξι μου χερι ειναι κουλο..

Κοριτσάκι παίρνεις κάποιο παυσίπονο???

Κι εγώ είμαι με voltaren λόγω αυχενικού...Γκρρρρ...

Ελπίζω να έρθεις γιατί θέλω να σε δαγκώσω επεισή είσαι μικρή και τριανταφυλλένια αλλά κυρίως επειδή θέλω να δω κοντά αυτόν τον υπέροχο μπέμπη με το λακάκι στο πηγούνι!!!!!

να μαι και παλι ηρθα απο το σνοσκομειο και η εγχειρηση τελικα δεν εγινε θα γινει την Τεταρτη γιατι δεν υοαρχει κρεββατι στη εντατικη και ειναι ο κακομοιρης μεσα αδικα

Την Πεμπτη μαλλον θα ερθω μια μικρη βοηθεια θα χρειαστω στο παρκινγκ του μολ γαιτ ειμαι ποοοοοοοολυ εξυπνη και μπερδευομαι.Πως λειτουργει βρε παιδια βοηθηστε τη βλαχα

Άντε καλή επιτυχία την Τετάρτη...

Οδηγίες από Ινάκι ΣΟΥΠΕΡ!!!!

Άλλη ερώτηση για την Πέμπτη : τα μπεμπίδια που θα τα έχετε ? Σε sling ή σε καρότσι ?

Καρότσι εννοείται για τον χοντρέλα και την τσαντάρα με τα συμπράγκαλα, ε και το μαρσιπάκι κάπου θα το χώσω κι αυτό γιατί επειδή μαλλον θα φάει εκεί θα τον χώσω στο μαρσιπο για το 45λεπτο ρέψιμό μας...

Η Μαρίνα κάνει και με το δεξί !!! :lol::lol::lol:

ΖΩΓΡΑΦΙΣΕΣ ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ!!!!!!!

κοριτσακια τι κανετε? σε γενικες γραμμες βλεπω ολες καλα.....

εμεις επιτελους μαζευτηκαμε σπιτι μας!!!!! ξεπατωθηκα ομως χθες στο καθαρσιμα....το σπιτι ηταν μπαχαλο!!!! ευτυχως ειχα αφησει τα παιδια πανω στην πεθερα μου οποτε δουλευαμε σε φουλ ρυθμους!!!!!

εχουμε αρχισει κ κοιμομαστε πλεον την νυχτα:P:p:p! κατα τις 1 μεχρι τις 8-8.30!!!!! την ημερα ομως θελουμε παρεα κ κουβεντουλα, οποτε δεν προλαβαινω να κανω τιποτα!!!! βρηκα κ γυναικα ευτυχως.... καθε Πεμπτη, οποτε δεν θα μπορεσω να ερθω.... βασικα κ γυναικα να μην ειχα , θα ηταν δυσκολο για μενα γιατι δεν θα ειχα να αφησω τα παιδια κ για να τα παρω μαζι ειναι δυσκολο κ με τις 2 μονη μου....

Κρίμα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγω κοριτσια φοβαμαι να αφησω το παιδακι μου στο παιδοποτο χωρις να ειμαι εκει αν μου το παρουν?Ασε που θα ειναι εκει και ενα τσουρμο χλεμπονιαρικα να μου το αρρωστησουν


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Η Μαρίνα κάνει και με το δεξί !!! :lol::lol::lol:
της θεια σ
χαχαχα ωραιο χιουμορ εχετε να σφηξουμε τις ζωνες μας να μη μας βγει κανενα νεφρο

:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Εγω κοριτσια φοβαμαι να αφησω το παιδακι μου στο παιδοποτο χωρις να ειμαι εκει αν μου το παρουν?Ασε που θα ειναι εκει και ενα τσουρμο χλεμπονιαρικα να μου το αρρωστησουν

και εγω το ιδιο...μοιαζουμε σε μερικα θεματα με τα παιδακια μας ε μαρινα??/ Ειμαστε σάικο!!!! Εγω θα προσπαθησω να ειμαι αρκει να μην τυχει τιποτα με την δουλεια...παιδακια δεν θα εχω....


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

Η Μαρίνα κάνει και με το δεξί !!! :lol::lol::lol:
της θεια σ
χαχαχα ωραιο χιουμορ εχετε να σφηξουμε τις ζωνες μας να μη μας βγει κανενα νεφρο

:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Εγω κοριτσια φοβαμαι να αφησω το παιδακι μου στο παιδοποτο χωρις να ειμαι εκει αν μου το παρουν?Ασε που θα ειναι εκει και ενα τσουρμο χλεμπονιαρικα να μου το αρρωστησουν

και εγω το ιδιο...μοιαζουμε σε μερικα θεματα με τα παιδακια μας ε μαρινα??/ Ειμαστε σάικο!!!! Εγω θα προσπαθησω να ειμαι αρκει να μην τυχει τιποτα με την δουλεια...παιδακια δεν θα εχω....


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

παει χαζεψα και εγω...δυο φορες το ιδιο μηνυμα...


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις



Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...