Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Επιδοτήσεις άλλες γενικά δεν δικαιουσε Κ εντάξει για να λέμε Κ του στραβου το δίκιο δεν τις χρειάζεσε αν ήταν να περνούν Κ όλοι επιδοτήσεις τι να πουν Κ αυτοί που δεν έχουν . 

      πρίν από 1 λεπτό , Angot είπε:

      άρα το κύησης και το λοχείας δέν έχει  εισόδημα καλα διάβασα! μωρέ το ξέρω ότι είναι όλα χ2 απλώς ειμαι λίγο ζουρλή , και μόλις είδα το 2,4 και τα νερα επαθα σοκ! μη μου δίνεις  σημασία κορίτσι μ , να πάνε ολα καλα σ εύχομαι και να μείνουν τα πιτσάκια ‘σπίτι'τους όσο περισσότερο μπορούν ! 

      και στα πληρώνει ο οαεδ;  εχω χιλιομπερδευτει 

      Ναι τους μήνες που δεν δουλεύεις σε πληρώνει ο ΟΑΕΔ . Ο εργοδότης τι να πληρώσει αφού δεν του κάνεις δουλειά.  Απλά δεν σου δίνει όλο τον μισθό που επερνες σου δίνει κάποιο ποσό 

ταλαιπωρία με τις επιτροπές στο ικα


xristina34

Recommended Posts

Καλησπέρα! Θαήθελα ναρωτήσω εάν κάποια από εσάς αντιμετωπίζειτο ίδιο πρόβλημα με εμένα. Είμαι έγκυος στην 28η εβδομάδα, αλλά στον τρίτο μήνα είχα αιμορραγία και έπρεπρ να πάρω 2 1/2 μήνες αναρρωτική. Το ικα απεργούσε και δεν μπορούσα να περάσω από επιτροπή. Στις 10 Μαρτίου έκανα αίτηση να περάσω από επιτροπή. Μου είπαν θα με καλέσουν. Πέρασαν 3 μήνες καιακόμα τίποτα. Εχω πάει 3 φορές στο ικα της Καλλιθέας να ρωτήσω τι θα γίνει και η απάντηση είναι κάθε φορά ότι δεν ξέρουν πότε θα με καλέσουν. Εχω απελπιστεί. Στη δουλειά με πιέζουν να τους πάω τα χαρτιά του ικα και αρνούνται να με πληρώσουν μέχρι να τα πάω, παρόλο που επέστρεψα στη δουλειά στις 28 Απριλίου. Ξέρετε αν μπορώ να κάνω αίτηση για επιτροπή σε άλλο ικα από αυτό που ανήκω, που μπορεί να έχει λιγότερη αναμονή απο αυτό της Καλλιθέας; Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...