Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • κορίτσια το επίδομα γεννάς τα 2400 πάνε με εισοδηματικά κριτήρια; πχ εγώ κάνω χωριστή δήλωση από τον άντρα μ! εχω χαμηλό εισόδημα! εκείνος αντίθετα έχει πχ πάνω από 100000 ! το δικαιούμαι; πήρα το 1555 μου είπαν είναι ανεξάρτητο εισοδήματος αλλά νομίζω κάνουν λάθος γιατί εγώ διαβάζω αλλά στο ίντερνετ και ότι είναι μέχρι οικογενειακό εισόδημα 40000! με μπέρδεψαν 

Μανούλες Μαρτίου 2014


evamath82

Recommended Posts

Γεια σε ολες! Τι κανετε? Για την αμνιοπαρακεντηση ο γιατρος μου ειπε οτι γινεται σε περιπτωση που τα αποτελεσματα της αυχενικης δειχνουν την υπαρξη προβληματος.. Κατα τα αλλα σε γυναικες πανω απο 35 που ειπε η KMG οποτε μην αγχωνεσαι! Οσο για τα ψωνια το Asos ειναι τελειο site, πολυ καλα ρουχα και αν κατι δεν σ'αρεσει ή δεν σου κανει το στελνεις πισω και σου βαζουν τα λεφτα! Το εχω κανει πολλες φορες και ποτε δεν ειχα προβλημα!


WBCAp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Γεια σε ολες! Τι κανετε? Για την αμνιοπαρακεντηση ο γιατρος μου ειπε οτι γινεται σε περιπτωση που τα αποτελεσματα της αυχενικης δειχνουν την υπαρξη προβληματος.. Κατα τα αλλα σε γυναικες πανω απο 35 που ειπε η KMG οποτε μην αγχωνεσαι! Οσο για τα ψωνια το Asos ειναι τελειο site, πολυ καλα ρουχα και αν κατι δεν σ'αρεσει ή δεν σου κανει το στελνεις πισω και σου βαζουν τα λεφτα! Το εχω κανει πολλες φορες και ποτε δεν ειχα προβλημα!

Marilena και KGM καταρχας ευχαριστω πολυ πολυ με ανακουφισατε θα ελεγα...Γιατι διαβαζα και κατι περιργα οτι δειχνει καποια πραγματα πολυ σημαντικα και λεω οκ ειμαι 25 αλλα αν μπορω να μαθω κατι γιατι οχι?Φοβαμαι λιγακι!

Οσο για το ASOS να φανταστεις οτι το βρηκα στην απελπισια μου (χαχα ) γιατι δεν μπορω να βγω εξω για λιγες μερες και λεω αν ειναι οπως δειχνουν τοτε μια χαρα..αν οχι χαλαλι ..Αλλα για να το λες εσυ που εχεις ψωνισει ακομη καλυτερα ! Θελω να μαι ομορφηηηηηη εκεινη τη μερα γιατι η αληθεια ειναι πως δεν την ειχα φανταστει ετσι!!

Link to comment
Share on other sites

Marilena και KGM καταρχας ευχαριστω πολυ πολυ με ανακουφισατε θα ελεγα...Γιατι διαβαζα και κατι περιργα οτι δειχνει καποια πραγματα πολυ σημαντικα και λεω οκ ειμαι 25 αλλα αν μπορω να μαθω κατι γιατι οχι?Φοβαμαι λιγακι!

Οσο για το ASOS να φανταστεις οτι το βρηκα στην απελπισια μου (χαχα ) γιατι δεν μπορω να βγω εξω για λιγες μερες και λεω αν ειναι οπως δειχνουν τοτε μια χαρα..αν οχι χαλαλι ..Αλλα για να το λες εσυ που εχεις ψωνισει ακομη καλυτερα ! Θελω να μαι ομορφηηηηηη εκεινη τη μερα γιατι η αληθεια ειναι πως δεν την ειχα φανταστει ετσι!!

Μην ανησυχεις καθολου! Θα σου τα εξηγησει και ο γιατρος σου και θα σου λυσει οποιες αποριες εχεις! Ναι στο λεω σιγουρα, εχει πολυ καλα ρουχα! Το δοκιμασα περυσι και απο τοτε εχω παρει πολλες φορες! Θα εισαι σιγουρα πολυ ομορφη! Και δεν εχει σημασια τελικα πως τα εχουμε φανταστει, αλλα το ποσο ευτυχισμενοι ειμαστε και νομιζω πως αυτη τη στιγμη εισαι στα συννεφα..οποτε θα ειναι τελεια!!;)


WBCAp3.png
Link to comment
Share on other sites

Μην ανησυχεις καθολου! Θα σου τα εξηγησει και ο γιατρος σου και θα σου λυσει οποιες αποριες εχεις! Ναι στο λεω σιγουρα, εχει πολυ καλα ρουχα! Το δοκιμασα περυσι και απο τοτε εχω παρει πολλες φορες! Θα εισαι σιγουρα πολυ ομορφη! Και δεν εχει σημασια τελικα πως τα εχουμε φανταστει, αλλα το ποσο ευτυχισμενοι ειμαστε και νομιζω πως αυτη τη στιγμη εισαι στα συννεφα..οποτε θα ειναι τελεια!!;)

Αχ MarilenaDim μου πόσο μα πόσο γλυκό ήταν αυτο!!!Θα δείχνω κάποτε στο μπουμπουκακι μου τη φωτογραφία απο το γάμο και θα του λέω "Κοιτα!ησουν κ εσυ εκεί "ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ

Όσο για το Asos με βλέπω να παραγγελνω ο,τι έχει κ δεν έχει !!!

Link to comment
Share on other sites

Λινακη, μην διαβαζεισ πολλα, καποιεσ φορεσ δεν κανει καλο.... οτι ειναι να μαθεισ και να κανεισ θα στο πει ο γιατροσ σου......Και οσο για το γαμο, ειναι η πιο ονειρεμενη στηγμη καθε γυναικασ....και μονο απο την λαμψη στα ματια ομορφενει..... οποτε μην ανχονεσε καθολου!!!!! εγο παντρευομαι τελι οκτομβρι δεν βγαλαμε ακομα τισ αδιεσ γιαυτο δεν ξερω ακριβοσ μερα... αλλα απο τωρα τα σκεφτομαι και γω.... εχω ομοσ μια φιλη που εχει μαγαζι με νυφικα και βραδυνα, ειπε θα μου δενεισει οτι θελω..... μεχρι τωρα εχω δοκιμασει το μισο μαγαζι.....χαχχαχα Α ρε κοριτσια τι τραβαμε!!!!!

Βασηκα θελω και γω να ρωτισω κατι που ντρεπομαι να ρωτισω τον γιατρο μου γιατι ειναι ολη την ωρα η ο αντρασ μου διπλα η η μανα μου.....:oops::oops::oops: οταν κανουμε σεξ μπορει να μην βγει η δεν κανει??? καπου εχω δει οτι προκαλει το σπερμα συσπασεισ στην μητρα... και με προβλιματιζει αυτο.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λινακη, μην διαβαζεισ πολλα, καποιεσ φορεσ δεν κανει καλο.... οτι ειναι να μαθεισ και να κανεισ θα στο πει ο γιατροσ σου......Και οσο για το γαμο, ειναι η πιο ονειρεμενη στηγμη καθε γυναικασ....και μονο απο την λαμψη στα ματια ομορφενει..... οποτε μην ανχονεσε καθολου!!!!! εγο παντρευομαι τελι οκτομβρι δεν βγαλαμε ακομα τισ αδιεσ γιαυτο δεν ξερω ακριβοσ μερα... αλλα απο τωρα τα σκεφτομαι και γω.... εχω ομοσ μια φιλη που εχει μαγαζι με νυφικα και βραδυνα, ειπε θα μου δενεισει οτι θελω..... μεχρι τωρα εχω δοκιμασει το μισο μαγαζι.....χαχχαχα Α ρε κοριτσια τι τραβαμε!!!!!

Βασηκα θελω και γω να ρωτισω κατι που ντρεπομαι να ρωτισω τον γιατρο μου γιατι ειναι ολη την ωρα η ο αντρασ μου διπλα η η μανα μου.....:oops::oops::oops: οταν κανουμε σεξ μπορει να μην βγει η δεν κανει??? καπου εχω δει οτι προκαλει το σπερμα συσπασεισ στην μητρα... και με προβλιματιζει αυτο.....

ValentinaSp μου σος!!!!Ουτε κάνω μέσα πρόσεχε πολυ!!!εμενα ο γιατρός απο την πρώτη μετα που είδαμε το φασολακι μας το απαγορευσε ρητα και αυστηρα γιατι

το σπέρμα εκτός απο συσπασεις προκαλεί προβλήματα στο σάκο του ζουζουνιου μας .Ουτε κάνω λοιπον..Οι μόνες συσπασεις που βοηθούν είναι αυτές όταν τελειώνεις και είναι αρκετές για τον οργανισμό..Εμενα ο δικός μου με αγγίζει με δυσκολία πλέον και αρχίζει και μου τη δίνει..Φοβάται λέει για το μωρακι !!!αχ όσο για το γάμο εμείς θα κάνουμε πολιτικό κ έτσι ούτε νυφικό ούτε μπομπονιερες :(

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσακια μου σας πεθυμησα αλλα που χρονος με τις επισκεψεις.Εγω απο εχθες το πρωϊ καταλαβα ενα μικρο επαναστατη να "κολυμπάει" :)

Πηγαμε στο γιατρο γτ ειχαμε ραντεβου αλλά ειχε πολυ κοσμο για τον ηπερηχο οποτε μας ειπε Πέμπτη παλι... ;) τα ειδα τα νεα σας ολες είστε καλα ε;

Sspyr πηγες εκει που λέγαμε;


z7tup3.pngArPLp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα Μανουλιτες... !!!

ελπιζω να εισαστε καλα σημερα...!! εγω παλι ειμαι πολυυ κουρασμενη.. ισως να φταιε και η αντιβιωση που εχω πεσει τοσο...!!!

τωρα δυο μερες εχω και πρωινες ναυτιες... μαλλον λογο της αντιβιωσης...!!δεν ξερω...!!

Λοιπον.. σημερα Ξεκινανε τα σχολεια μας.. επιτελους...

Καλη σχολικη χρονια να εχουμε σε μας που εχουμε παιδακια... !!!


XQknp3.png

2311399a5vqu82s2t.gif

GJkkp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα Μανουλιτες... !!!

ελπιζω να εισαστε καλα σημερα...!! εγω παλι ειμαι πολυυ κουρασμενη.. ισως να φταιε και η αντιβιωση που εχω πεσει τοσο...!!!

τωρα δυο μερες εχω και πρωινες ναυτιες... μαλλον λογο της αντιβιωσης...!!δεν ξερω...!!

Λοιπον.. σημερα Ξεκινανε τα σχολεια μας.. επιτελους...

Καλη σχολικη χρονια να εχουμε σε μας που εχουμε παιδακια... !!!

Καλημερα κοπελα μου!!!! Χορισ σηδερο απο χθεσ το βραδυ πολυ καλυτερα!!!! :D:D:D Δωκημασε να παρεισ το πρωι κεφιρι πριν φασ οτι δι ποτε.... εμενα με βοηθουσε.....

Και γω ευχωμαι καλη σχολικη χρονια σε σασ μανουλεσ με πιο μεγαλα παιδακια!!!!:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλη την όμορφη παρέα....

Τι κάνετε σήμερα?Εγώ εχθές πέρασα μία πολύ δύσκολη ημέρα με φοβερές ζαλάδες, ατονία και φοβερή ανακατωσούρα....αφού ο γιος μου μου έλεγε: Μανούλα, πάλι θα κοιμηθείς? όλο η κοιλιά σου πονάει!:(:(:(:(:(

Σήμερα ξύπνησα ευτ:(χώς καλύτερα, αλλά πολύ πρωί....πρώτη μέρα στο νηπιο για το αγοράκι μου. Πολλή συγκίνηση, δεν το πιστεύω πόσο μεγάλωσε........περνάνε τα χρόνια και τα ζιζάνια μεγαλώνουν, θα ανοίξουν τις φτερούγες τους και θα φύγουν....δεν ξέρω τι με έπιασε πρωινιάτικα....μάλλον χορεύουν οι ορμόνες μου.....

Καλη σχολική χρονιά και δημιουργική για τα παιδάκια και καλό κουράγιο στις μανούλες......:):):):):):)

Να έχετε μια όμορφη ημέρα


qYfap3.png

OWu0p2.png

eEr3p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...