Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 13 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

      Να πω ότι δεν σε καταλαβαίνω; Σε καταλαβαίνω… παρε το χρόνο σου να ανακτήσεις δυνάμεις και ελπίδα! Εγω εκανα υστεροσκοπηση και βρέθηκε ήπια φλεγμονή και κατά τη φάση της διέγερσης (μακρύ πρωτόκολλο) πήρα ένα κοκτέιλ αντιβιώσεων για ένα μήνα. Σου πρότεινε κάποιο πρωτόκολλο; 
       

      Καλημέρα!!! Όχι δεν μιλήσαμε για τπτ άλλο...με το που είδε τις προηγούμενες προσπάθειες Μ είπε μόνο αυτό... υπάρχει περίπτωση να γίνει ζημιά με τη λαμπαροσκοπιση; Αυτό μόνο φοβάμαι μήπως πειράξουμε κάτι που δεν πρέπει....κ μετα από το χειρουργείο πως είναι η περίοδος μας; Κανονική; Η θέλει χρόνο να επανελθει;

      13 ώρες πρίν, Fay_ είπε:

      Το ανέβασα κορίτσια. Clear blue έκανα τελικά! Νομίζω θετικό άχνη γραμμή βέβαια! Τι λέτε; Είχα κατουρήσει πριν μισή ώρα να το πω κ αυτό.. θα κάνω κ άλλο το πρωί 

      Συγχαρητήρια!!!! Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια 💗

      • Μου αρέσει 1

Μαμάδες στην Λαμία


CoffeeFilter

Recommended Posts

Καλησπερα σας' date='με λενε εύη και ειμαι καινουριο μελος στο forum.:)

Πριν λιγες μερες εμαθα οτι ειμαι εγκυος και διανυω την 5η εβδομαδα στο πρωτο μου παιδακι.Ουτε καταλαβα πως περασε ενας μηνας.Με παρακολουθει ο κ. Κατσαρης.Ειμαι πολυ ευχαριστημενη μαζι του.Μακαρι τα οικονομικα μας να μας επετρεπαν να συνεχισω σε αυτον.Γι'αυτο λοιπον θα ηθελα να ρωτησω αν ξερετε ποιος γυναικολογος στο νοσοκομειο Λαμιας ειναι ο καλυτερος ετσι ωστε να γεννησω εκει με το καλο και παραλληλα να με παρακολουθει και ο κ.Κατσαρης.Δωστε μου τα φωτα σας μανουλες.Ευχαριστω εκ των προτερων. ;)[/quote']

Καλησπέρα Εύη και καλωσόρισες στο forum ! Συγχαρητήρια για την πρώτη σου εγκυμοσύνη και σου εύχομαι να πάνε όλα καλά και με το καλό να δεχτείς το πρώτο σου μωράκι! Εγώ έχω ήδη ένα αγοράκι 16 μηνών! Ο γιατρός ο δικός μου ήταν Αθήνα και γέννησα στο Ιασώ της Αθήνας. Εδώ στη Λαμία έχω ακούσει πως ο Κοντοπάνος είναι πολύ καλός γυναικολόγος και ξεγεννά και στο Ιασώ της Λάρισας. Στο νοσοκομείο της Λαμίας δεν ξέρω κάποιον να σου προτείνω μιας και εγώ ήρθα στην πόλη πρίν απο 3 χρόνια. Οτι άλλο χρειαστείς μη διστάσεις να ρωτήσεις και ελπίζω να μπορώ να σε βοηθήσω παραπάνω...!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 411
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • GEORGI

    GEORGI 71 δημοσιεύσεις

  • sonar

    sonar 67 δημοσιεύσεις

  • marmita

    marmita 63 δημοσιεύσεις

  • litsar

    litsar 38 δημοσιεύσεις

  • 4 εβδομάδες μετά...

Γεια σας κορίτσια! Είμαι καινούρια στο φόρουμ καθώς και νέα μανούλα. Η μικρή μας είναι 2 μηνών. Είμαι από τη Θεσσαλονίκη αλλά λόγω της δουλειάς του άντρα μου ζούμε στη Λαμία. Θα ήθελα τη βοήθειά σας για να μπορέσουμε να επιλέξουμε παιδίατρο για την κόρη μας. Όπως καταλαβαίνετε δεν έχω κανέναν υπόψην μου και μέχρι στιγμής την παρακολουθούσε παιδίατρος στη Θεσσαλονίκη. Περιμένω τις απαντήσεις σας!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Διαφημίσεις

  • 7 months later...

Καλησπέρα σας, με λένε Λένα και είμαι καινούργια στο φόρουμ...Είμαι έγκυος στο πρώτο μου παιδάκι. Ξέρετε έαν γίνονται στη Λαμία δωρεάν μαθήματα ανώδυνου τοκετού?

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

καλησπερα!!ειμαι καινουρια και εδω αλλα κσι ως μσμα,εχω ενα μπεμπακο σχεδον 5 μηνων..

θα ηθελα να μαθω αν μπορειτε να μου προτεινετε εναν οφθαλμιατρο για τον μικρο αν ειναι ευκολο.

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...