Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , LeneL είπε:

      Τίποτα απολύτως.. όλα είναι με εισοδηματικά κριτήρια. Φαντάσου της γέννας, που είναι στα 40.000 έχει από τα πιο υψηλά κριτήρια, στα αλλά τα ποσά είναι ακόμα χαμηλότερα.

      Να πεις στον καπετάνιο ότι σου χρωστάει ένα ΠΟΛΥ καλό δώρο!

      κάτσε γιατί θα τρελαθώ δεν δικαιούμαστε ούτε το 2 μηνο κύησης και το 3μηνο λοχείας ; ούτε το 9μηνο μετά; εξαλλη θα γίνω , δεν μπορεί !αυτα είναι με τα ένσημα οχι με το εισόδημα 

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΣΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙ....


Recommended Posts

ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΚΑΙΡΟ, ΠΕΡΙ ΤΟ ΜΑΡΤΗ ΤΟΥ 2008 Σ ΕΝΑ ΑΧΑΡΟ ΕΞΕΤΑΣΤΗΡΙΟ ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΑΚΟΥΓΟΤΑΝ Η ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΜΟΥ....Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΔΕ ΒΡΙΣΚΟΤΑΝ ΑΘΗΝΑ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΚΑΛΕΣΑΝ ΑΛΛΟ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΑ -ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΓΙΑΤΙ ΚΑΤΙ ΕΒΛΕΠΑΝ ΣΤΟΝ ΥΠΕΡΗΧΟ.ΕΤΣΙ ΓΝΩΡΙΣΑ ΤΟ ΧΑΡΗ ΚΑΣΙΜΗ .....ΚΑΡΜΙΚΗ ΣΧΕΣΗ!

Η ΣΥΛΛΗΨΗ ΤΟΤΕ ΗΤΑΝ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΗ.ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΠΡΟΓΕΝΕΣΤΕΡΑ ΑΠΟΞΥΣΕΙΣ ΚΑΙ ΑΠΟΒΟΛΕΣ.ΕΜΕΛΛΕ ΟΜΩΣ ΤΟΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΙΑΣΕΙ ΤΟ ΧΕΡΙ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΩΝΤΑΣ ΝΑ ΜΕ ΚΑΘΗΣΥΧΑΣΕΙ ΕΙΠΕ"ΗΡΕΜΗΣΤΕ ΚΑΛΗ ΜΟΥ , ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΜΙΑ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ".ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΑ.ΤΟ ΕΝΙΩΣΑ.ΤΟ ΠΡΟΔΙΔΕ Η ΧΡΟΙΑ ΤΗΣ ΦΩΝΗΣ ΤΟΥ .

Ο ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΚΑΣΙΜΗΣ, Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΠΟΛΥ ΚΑΤΑΡΤΙΣΜΕΝΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΑΣ , ΠΑΤΕΡΑΣ ΚΑΙ Ο ΙΔΙΟΣ 3 ΠΑΙΔΙΩΝ , ΗΡΕΜΟΣ ΜΕ ΜΙΑ ΠΡΑΟΤΗΤΑ ΠΟΥ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ (ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΠΑΝΙΚΟ ΠΟΥ ΣΕ ΔΙΑΚΑΤΕΧΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ) ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ Μ ΕΚΝΕΥΡΙΖΕ. ΕΙΝΑΙ ΟΜΩΣ ΤΟΣΟ ΜΕΘΟΔΙΚΟΣ ΠΟΥ ΑΝ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΙΣ ΠΙΣΤΑ ΤΗΣ ΟΔΗΓΙΕΣ-ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΠΟΘΗΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ .

ΑΥΤΟ ΑΠΟΔΕΙΚΝΥΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΔΥΟ ΚΑΤΣΙΚΑΚΙΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΣΤΟ RELAX ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ .

ΑΣ ΑΦΗΓΗΘΩ ΟΜΩΣ ΟΛΗ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ.ΑΠΟ ΤΟ 2008 ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΕΝΩ ΕΙΧΑ ΕΜΜΗΝΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΚΑΙ ΕΡΩΤΙΚΗ ΕΠΑΦΗ ΜΕ ΤΟ ΣΥΝΤΡΟΦΟ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΣΥΧΝΑ, ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΗΤΑΝ ΜΑΛΛΟΝ ΔΥΣΟΙΩΝΑ.ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΕΠΕΜΒΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΙΝΟΜΥΩΜΑΤΑ, ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΕΣ ΔΥΣΠΡΑΓΙΕΣ , (ΟΠΩΣ 3.000.000 ΣΥΜΠΑΤΡΙΩΤΕΣ ΜΟΥ) ΕΠΑΨΑ ΚΑΤΟΠΙΝ ΝΑ ΕΧΩ ΤΗΝ ΑΜΕΡΙΣΤΗ ΣΤΗΡΙΞΗ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΟΘΗΤΟ ΓΙΑ ΠΑΤΕΡΑ ΣΥΝΤΡΟΦΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΤΗ ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΕΡΩΤΙΚΗΣ (ΜΕ ΣΚΟΠΟ ΤΗ ΣΥΛΛΗΨΗ ) ΕΠΑΦΗΣ ΔΙΑΔΕΧΟΤΑΝ Η ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ.ΟΤΑΝ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΤΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΓΙΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΤΟ 2013 ΗΜΟΥΝ ΑΓΧΩΜΕΝΗ ΚΑΙ ΣΕ ΗΛΙΚΙΑ ΑΡΚΕΤΑ ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΗ ....ΕΙΧΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΤΑ ΣΑΡΑΝΤΑ SOMETHING .ΠΗΡΑ ΤΟΣΑ ΦΑΡΜΑΚΑ ΠΟΥ ΧΟΡΗΓΩ ΑΝΕΤΑ ΔΙΑΓΝΩΣΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ!!!!ΕΙΧΑ ΟΜΩΣ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ "...ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΜΙΑ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ".

ΠΑΡΑ ΤΑ ΩΧΡΟΠΟΙΗΜΕΝΑ ΩΑΡΙΑ ΜΟΥ , ΠΑΡΑ ΤΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΗ ΚΟΥΡΑΣΗ ΠΟΥ ΑΙΣΘΑΝΟΜΟΥΝ ,ΠΑΡΑ ΤΑ ΣΤΡΙΜΩΓΜΕΝΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΜΟΥ , ΠΑΡΑ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΑΛΛΑΞΑ ΣΥΝΤΡΟΦΟ ,ΒΛΕΠΟΝΤΑΣ ΤΩΡΑ ΤΙΣ ΚΟΥΚΛΕΣ ΜΟΥ , ΓΙΑΤΙ ΕΚΑΝΑ 2 ΚΑΛΛΟΝΕΣ, ΕΙΝΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ !!!! ΝΙΩΘΩ ΤΗΝ ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΠΩ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΑ ΠΑΝΩ ΟΛΑ ΑΝΘΡΩΠΟ ΧΑΡΙΛΑΟ ΚΑΣΙΜΗ , ΠΟΥ ΜΑΣ ΧΑΡΙΣΕ ΔΥΟ ΣΕ ΕΝΑ (ΕΝΝΟΩ ΜΕ ΜΙΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ) ΑΠΟ ΤΑ 7 ΘΑΥΜΑΤΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ.ΕΧΕΙ ΕΙΔΙΚΕΥΣΗ ΣΤΟΥΣ ΥΠΕΡΗΧΟΥΣ ΑΛΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΕΣ ΟΠΩΣ ΑΠΟΔΕΙΧΘΗΚΕ.

ΚΛΕΙΝΟΥΜΕ ΣΕ 5 ΗΜΕΡΕΣ ΤΟΥΣ 7 ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΠΛΕΟΝ ΚΡΕΜΟΝΤΑΙ ΤΑ ΚΑΤΣΙΚΑΚΙΑ ΜΟΥ (ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΙΓΟΚΕΡΙΝΕΣ) ΑΠΟ ΤΟ ΛΑΙΜΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΠΛΗΜΜΥΡΙΖΟΥΝ ΟΛΑ Τ ΑΡΩΜΑΤΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΚΗΠΟΥΣ ΤΗΣ ΒΑΒΥΛΩΝΑΣ!!!ΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ?

ΜΟΙΑΖΟΥΝ ΟΛΑ ΣΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙ . ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΖΗΣΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ ΚΑΛΑ ΚΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΑΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ. ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΑΞΙΖΕΙ ΑΠΛΑ!!!!:P;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μπραβο νυμφοδωρα για την ωραια ιστορια σου!να χαιρεσαι τα κοριτσακια σου!εχω κ εγω ενα 13 μηνων κ εχει αλλαξει την ζωη μου!μπραβο που δεν το εβαλες κατω κ προσπαθησες ξανα κ πηρες την ζωη στα χερια σου!φαινεσαι πολυ δυναμικη γυναικα! Η ζωη μας θελει να μη το βαζουμε ποτε κατω κ απελπιζομαστε!ειμαι σιγουρη οτι θα γινεις πολυ καλη μητερα για τις κορες σου!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Θαύματα γινονται 2 εξωσωματικες διαφορα θεματα υγειας απο το 2010 εκανα ενα κοριτσακι το 14 μαθαινοντας οτι πετυχαμε 4 μερες μετα που εχασα το μπαμπα μου.2015 Οκτωβρη μενω έγκυος φυσιολογικα παρα τριχα δίδυμ μάλιστα εχοντας μπει στα 40. Τώρα έχω δυο κορακλες αλλα γιατί να μην τις δει ο μπαμπας μου;

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...