Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

μανούλες Νοεμβρίου 2016 !!!


annoula_

Recommended Posts

Ευχαριστώ κορίτσια μου! !και στα δικά σας ΣΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥΣ με τη λιγότερη δυνατή ταλαιπωρία! !

Δεν το πιστεύω κορίτσια !!νομίζω μου κάνουν πλάκα! !το παιδί μου θα έρθει σπίτι !!τέρμα οι θερμοκιτηδα και τα ωραρια!θα εχω το γιο μου αγκαλια οτο ωρα θελω!!να το χορτασω αγαπη το παιδι μου

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Μ ΜΕ ΕΧΟΥΝ ΤΡΕΛΑΝΕΙ ΟΙ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΙΣ 11. ΚΑΘΕ 6 ΛΕΠΤΑ ΑΚΡΙΒΩΣ ΔΕΝ ΧΑΝΕΙ ΛΕΠΤΟ. ΕΧΩ Κ ΕΝΑ ΒΑΡΟΣ ΑΠΟ ΚΑΤΩ Κ ΠΙΣΩ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΚΑΤΙ ΘΑ Μ ΠΕΣΕΙ. ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΩΣ ΤΟ ΠΡΩΙ Κ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΗ ΓΙΑΤΡΟ ΝΟΜΙΖΩ Η ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΠΗΡΕ ΤΕΛΟΣ.

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου καλημερα!!! Τι ωραια να μπαινεις και να διαβαζεις τοσο ομορφα νεα για τον μαχητη της παρεας!!!! Να σας ζησει ο παιδαρος και να ερθει γερος και δυνατος στο σπιτακι σας!!! Να τον χορτασεις και με το παραπανω!!!!

Ειρηνακι μου υπομονη!!! Ευχομαι ολα καλα να πανε και αν ειναι να ερθει το μωρακι σου τελικα με το καλο να το παρεις στην αγκαλιτσα σου γερο και δυνατο και να μην ανησυχεις για τπτ, εισαι σε καλη βδομαδα κοπελα μου!!!!

Εμεις εδω πρωι πρωι ξυπνησαμε και δεν κοιμηθηκαμε και καλα!!!! Η αυπνια παει και ερχεται τα βραδια!!! Αρχισα τα πλυντηρια και σημερα θα αρχισω και τα σιδερωματα σιγα σιγα!!! Αναμενουμε τα επιπλακια μας, που ολο ακουμε οτι θα ερθουν και ολο αφαντα ειναι και κοντευω να σκασω και μολις τελειωσω και τα πλυσιματα θα ετοιμασω και τη βαλιτσα μας!!! Πλησιαζει ο καιρος σιγα σιγα!!!!


 

JhFkp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα κουλουμπες και μωρακια πανεμορφα!!

Τι τελεια νεα Izambella μας εφτιαξες τη διαθεση!!!!!

Επιτέλους θα έχεις τον μικρο ηρωα κοντα σου και εκεινος εσενα!!

Επιτελους η ταλαιπωρια θα λαβει τέλος!!

Ειρηνη μου ελπιζω να εχεις ηδη παει στη γιατρο σου ή στο νοσοκομειο.

Ευχομαι αν εχεις ηδη μπει για τοκετο ολα να πανε καλα και ο Θεος να ειναι διπλα σας!

Ευτυχως η μπεμπα σου ειναι πλεον ολοκληρη κοπελα και δεν θα εχεις κανενα προβλημα!!

Η δικια μου η κοπελα κοριτσια με πιεζει υπερβολικα χαμηλα και το νιωθω η καημενη δε μπορει ευκολα να γυρισει, εχει στριμωχτει!

Ανυπομονω να περασει 1 εβδομαδα να ξαναπαω στο γιατρο μου να τη δουμε και να μας πει που οδευουμε...

Παντως ψιλοπονακια εχουν ξεκινησει, οχι ομως τακτικα. Μια η μεση, μια ο κοκυγγας, μια πονακια περιοδου...ολο και κατι ποναει διαρκως ετσι να μη βαριομαστε κιολας!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!!!!!!!!

Ιζαμπελλα τα πιο ωραια νεα πρωινιατικα!θα ειναι τρελα!!!!πιστευω τα χεις χασει απο την χαρα σου.ΜΠΡΑΒΟ και στη μαμα και στο παλικαρακι.πραγματικα θα ειναι πιστευω τελεια!!!!!!!αντε με το καλο.περιμενουμε να μας λες τι κανει!!!!!!!

Ειρηνη μου ολα να πανε καλα.μη φοβασαι.η παναγια θα σε βοηθησει.:Dσε σκεφτομαστε με οσο πιο θετικη ενεργεια εχουμε!!!!!!

Μαμα μπραβο για την μπουμπου.και εγω πλεον νιωθω μια δυσφορια.και ο μπεμπης δεν κουνιεται οπως κουνιοταν.δεν ξερω.ισως αυτο που λες με τον χωρο.να μην εχουν χωρο;;;;;;;

εμενα με πονανε τα πλευρα και οταν ειμαι ορθια με χτυπαει και η μεση.:rolleyes:

χαλαλι!!!για τα μπεμπινια υποφερουμε ολες!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Τι κανετε κοιλιτσες;εγω καλυτερα.κ ευτυχως κ η μικρη δεν ξαναεβγαλε φαγητο.αν κ ξυπνησε με λιγο μπουκωμα ειναι ηδη καλυτερα

Ειρηνακι γεννησες;μη φοβασαι,ολα θα πανε καλα!

Link to comment
Share on other sites

Ειρηνη αν μας διαβαζεις μπες να μας πεις τα νεα σου!!

Μας εχει φαει η αγωνια!!

Λοιπον επηρεασμενη κ εγω ξεκινησα να βαζω κ εγω τα πραγματακια μας στη βαλιτσα.

Τα ειχα ολα σε παραταξη στο παιδικο δωματιο και στη ντουλαπα του μωρου αλλα δεν τα ειχα βαλει μεσα...

Τελικα εκει που νομιζα θα μου παρει κανα τεταρτο, εχει ηδη παρει πανω απο ωρα και δεν εχω τελειωσει κιολας!!! με επιασε και η μεση ορθια...μετα μια συγκινηση ξαφνικα...ολα μαζι!!

Μου εχει μεινει μονο τι θα βαλω πηγαινοντας και τι φευγοντας. Γιατι μπορει η ωρα εκεινη να με βρει με καμια πιτζαμα με καρδουλες και δε θα θελα τελευταια στιγμη να ψαχνω τι θα βαλω αν πχ σπασουν τα νερα ξαφνικα ή αν πιασουν οι πονοι...!

Και 2-3 πραγματακια τελευταιας στιγμης (κινητο,φορτιστης, κανα 2 καλλυντικα, φακοι επαφης..) που αναγκαστικα θα μπουν πριν κλεισει η βαλιτσα!

Χαρτια (ληξ.πραξη γαμου, φωτοτυπια ταυτοτητες, σημαντικες εξετασεις εγκυμοσυνης κλπ) ετοιμα επισης σε αλλη τσαντα πιο μικρη (τυπου ωμου) που θα εχω μαζι μου πρωτα ο Θεος στην παραλαβη και στην αιθουσα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...