Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Angot είπε:

      εμένα πάντως ο εργοδοτουλης μπυ θέλει να με πληρώσει χαχαχα με έχει πάρει 3 φορες να με ρωτήσει αν θα με πληρώσει και ποτέ, του στυλ και τι δε θα πληρώνεσαι εσυ πια; άμα θες πλήρωσε με του ειπα δεν εχω θέμα  χαχαχα

      Ε δεν έχεις γεννήσει ακόμα γι'αυτό ΧΑ ΧΑ !!

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images


Διαφημίσεις

kalimera manoules !!!

stin arxi stravosa ...alla telika mia xara to neo kafe e?alaksa kai to mail mou me tin eykeria..gi ayto argisa ..

koritsia gia na katalavo ti na agoraso apo ta kouzinika ?4 bibero (1 mikro kai 3 megala )gialina fantazome e?

enan apostirotira ,thilastro,thiki gia skoni ,ayto gia tin mitoula,mia labida gia to bibero ,ki ena vourtsaki gia bibero.e?

i manoules eipane gia markes alla den tis simiosa distixos ...pistevo oti sto thilastro stin apostirosi kai sta bibero ...yparxoun kapies markes pou einai gnostes gia tis manoules ...

to kostos peripou pio einai ?gia ola ayta mazi ?

sorry pou sas prizo me ena soro erotiseis alla logo tou apagoreftikou pou exo apo ton giatro niotho oti den tha prolavo ...gia na psakso ...

giati den exoume tickerakia?

kali evdomada se oles mas!!!!


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσακια καλη εβδομαδα!!! Καλοριζικο το νεο cafe μας! Χτες το βραδυ μ΄επιασε ενας πόνος πολυ οξύς στο δεξι μερος της κοιλιας, μεχρι να μου περασει μου φανηκε ότι περασε αιωνας πονουσα χαμηλα και δεξια πανω. Τωρα είμαι στη δουλεια ελπίζω να μη γίνει τπτ ! Την Πέμπτη εχω γιαρτο!

Τη μικρούλα παντως τη νοιωθω ευτυχως θεε μου!!!

Φιλακια κοριτσακια τα λεμε καλη εβδομαδα


N4Dwp2.png?3e5EjzTx
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας και παλι κοριτσια!!!

ινκα μην αγχωνεσαι και εγω δεν εχω παρει τιποτα βεβαια μερικα πραγματακια τα εχω ηδη αλλα πολλα τα θελω απο την αρχη. Λοιπον και εγω καταρχην θελω να θηλασω επειδη στον μικρο απο δικημου βλακεια δεν θηλασα αλλα τωρα θα επιμεινω. Μπιμπεροαποστειρωτη και ολα τα συναφη πρεπει να τα παρουμε βεβαια γιατι δυστυχως δεν ξερουμε απο πριν αν τελικα θα τα καταφερουμε.Για αρχη χρειαζεσαι ενα αποστειρωτη 4 μπιμπερο 1 μικρο τον 120mlκαι 3 μεγαλα των 240 γνωμη μου ειναι μην παρεις παραπανω μικρα γιατι τα μωρακια μεγαλωνουν πολυ γρηγορα και μεσα σεε 2 μηνες εχουν ξεπερασει τα 120 ml οποτε δεν θα το χρειαστεις για πολυ , θηλες θα ζητησεις για νεογεννητο για τα μπιμπερο, αποστειρωτη συνηθως παιρνεις την ιδια μαρκα με τα μπιμπερο που θα παρεις στον μικρο ειχα παρει της chicco αλλα δεν εμεινα ευχαριστημενη τωρα θα παρω και αποστειρωτη και μπιμπερο της avent , σου χρειαζονται επισης 2-3 πιπιλες, λαβιδα για να πιανεις τα μπιμπερο απο τον αποστειρωτη και βουρτσα για να τα πλενεις, θηκη για την σκονη του γαλατος για οταν βγαινετε εξω για να μην κουβαλας ολο το κουτι μαζι σου , θηκη για να βαζεις μεσα τις πιπιλες , θερμος για οταν βγαινετε εξω για να βαζεις το μπιμπερο με το ζεστο νερο για να κραταει θερμοκρασια , αποστειρωμενες γαζες και καθαρο οινοπνευμα για τον αφαλο τις πρωτεςμερες α και μην κανεις το λαθος να παιρνεις οτι σου πουλανε στυα διαφορα καταστηματα γιατι εγω γεμισα αχρηστα πραγματα πχ μου πουλησαν θερμαντηρα για να βαζω το μπιμπερο και να ζεσταινω το γαλα και δεν τον χρησιμοποιησα ποτε το εβαζα κιανονικα στο μπρικακι και ζεσταινοταν , το αποφρακτικο μυτης εγω δεν το πηρα και δεν το χρησιμοποιησα ποτε μονο φυσιολογικο ορο του εβαζα οταν ακουγα την μυτουλα λιγο μπουκωμενη υπολογιζε ολα αυτα που σουειπα να παρεις γυρω στα 250-300 ευρω αλλα μην αγχωθεις πολλα δεν χρειαζονται απο την αρχη οπως οι θηκες πχ αλλα για αργοτερα οταν θα αρχισετε τις βολτες οποτε μπορεις καλλιστα να τα αγορασεις στην πορεια οταν θα βλεπεις τι ελλειψεις εχεις


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερααα!!!

Επιτελους τα καταφερα και μπηκα!

Ελπίζω να ειστε ολες καλά οπως και τα μωράκια σας. Παλι έλειψα και εχω χάσει πολλά μηνύματα.

Σημερα θα παω στον γιατρο να δω τον μπεμπακο μου! Ευχομαι να ειναι ολα καλά γιατι μου εχουν συμβεί τα απιστευτα αυτο τον μηνα! Ειμαι συνέχεια στο ουρλιαχτο και στις στεναχώριες...Λες και ολοι θέλουν να μου κάνουν κακο!

Με εχει πιασει ενα απίστευτο μουδιασμα κάτω απο το δεξι ποδι. Ειδικα στον υπνο υποφέρω, οχι κραμπα, σαν να μην νιωθω το ποδι μου..εχει καποια τα ιδια?


eNortjK1UjI3MLQwVrIGXDASqAKf21.png
Link to comment
Share on other sites

α λευκο ξυδι χρειαζεται που και που για να καθαριζεις τον αποστειρωτη γραφουν μεσα οι οδηγιες πως και πριν την πρωτη χρηση του νομιζω ασχετο αλλα τα τικερακια που ειναι?


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...