Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 13 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

      Να πω ότι δεν σε καταλαβαίνω; Σε καταλαβαίνω… παρε το χρόνο σου να ανακτήσεις δυνάμεις και ελπίδα! Εγω εκανα υστεροσκοπηση και βρέθηκε ήπια φλεγμονή και κατά τη φάση της διέγερσης (μακρύ πρωτόκολλο) πήρα ένα κοκτέιλ αντιβιώσεων για ένα μήνα. Σου πρότεινε κάποιο πρωτόκολλο; 
       

      Καλημέρα!!! Όχι δεν μιλήσαμε για τπτ άλλο...με το που είδε τις προηγούμενες προσπάθειες Μ είπε μόνο αυτό... υπάρχει περίπτωση να γίνει ζημιά με τη λαμπαροσκοπιση; Αυτό μόνο φοβάμαι μήπως πειράξουμε κάτι που δεν πρέπει....κ μετα από το χειρουργείο πως είναι η περίοδος μας; Κανονική; Η θέλει χρόνο να επανελθει;

      13 ώρες πρίν, Fay_ είπε:

      Το ανέβασα κορίτσια. Clear blue έκανα τελικά! Νομίζω θετικό άχνη γραμμή βέβαια! Τι λέτε; Είχα κατουρήσει πριν μισή ώρα να το πω κ αυτό.. θα κάνω κ άλλο το πρωί 

      Συγχαρητήρια!!!! Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια 💗

      • Μου αρέσει 1

ΨΑΧΝΩ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ,ΦΟΥΣΤΕς,ΦΟΡΕΜΑΤΑΚΙΑ.


Recommended Posts

Ψαχνω παντελονια,μπλουζοφορεματακια,φουστες,φορεματακια ανετες ν.xl μπορει και ρουχα για εγκουλες αρκει να ειναι ανετες.ειμαι 75κγ :evil: και να ειναι οικονομικες απο 0?-7?


C8jGp2.png

1ydTp2.png

4UPfp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα κοριτσι μου, εισαι καλα;εχω ενα υπεροχο φορεμα που το αγορασα για την εγκυμοσυνη με το καρτελακι του ακομα σε υπεροχο σωμον-ροζ ειναι με φαρδιες ραντες και δαντελιτσα στο στηθος πολυ μοντερνο και λιγο κατω απο το γονατο αγορασμενο αρκετα ακριβα αλλα τελικα δεν το φορεσα...:(,ξεχασα να σου πω οτι ειναι περισσοτερο για καλες εμφανισεις και λιγοτερο για καθε μερα,θα δω και τι αλλο μπορω να βρω καιο σε ενημερωνω καλημερα

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλό μηνα! :P

Εχω αυτη την υπεροχη και αφορετη μπλουζιτσα,οπως την αγορασα εμεινε στην ντουλαπα,δεν προλαβα να την βαλω οταν ημουν εγκυος..

Μπλουζα στραπλες με κορδονακι που δενει στο λαιμο και φερμουαρ στο πλαι BLACKBERRY/REDBERRY M/L/μπορει να φορεθει και απο εγκυο (καινουργια,δεν προλαβα να την βαλω!), 5ευρω

q001.jpg

Μπλουζα γκρι μακρια MISS SAXO L (αφορετη,φοριεται και με κολαν), 5ευρω

NEAKALOKAIRINA003_zpsf1c931ef.jpg

Μπλουζα μαυρη D&G XL (καινουργια αφορετη!), 10ευρω

NEAPRAGMATA007_zpse328d478.jpg

Παντελονι λινο πρτοκαλι με ζωνη,πολυ δροσερο,με ιδιαιτερο τελειωμα κατω στα ποδια,

BLACKBERRY XL (φορεμενο ΜΟΝΟ μια φορα,σαν καινουργιο!), 8ευρω

linopanteloni002.jpg

Εαν θελεις μπορω να στα μετρησω για να εισαι σιγουρη!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Παντελονια;φουστες;:rolleyes:

..εαν σε ενδιαφερει εχω και μια μπλε λινη μεχρι το γονατο καινουργια φουστα αφορετη ν42 να στη βγαλω φωτογραφια?οτι θελεις ειμαι στη διαθεση σου!σε ευχαριστω!:P

εντιτ..η φουστα με 4ευρω ολοκαινουργια

gynaikeia1003_zpsc7206839.jpg

Link to comment
Share on other sites

φορεμα μακρυ 100% βαμβακερο .made in india!απιστευτα χρωματα ....αριστη κατασταση.το κρατησα μπας και μου χωρεσει αλλα τελικα ειναι φαρδυ!:-(με κλωστες κεντημενο και μερικες πουλιες!m/l

10 ευρω και δικα μου μεταφορικα!

i5za.jpg


zPebKet.jpgW5KDp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κι από μένα,

1) Φουστα λινή σε καφέ χρώμα, με μικρό σκισιματάκι πίσω και λάστιχο στη μέση. Διαστάσεις μέσης από 35 έως 53 εκ.

Τιμή 2 ευρώ

nl00.th.jpg

2) Παντελονι σε γκρι χρώμα, πολύ ωραία εφαρμογή υφασμάτινο ελαστικό. Διαστάσεις μέση 38 εκ (μέ λίγη ελαστικότητα ακόμη) και μπούτι 32 εκ με ελαστικότητα.

Τιμή 3 ευρώ

nok6.th.jpg

3) Παντελόνι γυναικείο ζαρα L άριστη κατάσταση πολύ ωραίο ύφασμα

Τιμή 3 ευρώ

dscn1180l.th.jpg

dscn1179w.th.jpg

Αν ενδιαφέρεστε για κάποιο, παρακαλώ στείλτε μου πμ για να το δω σίγουρα!

ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites

και ενα φορεματακι.. :P

Φορεμα λινο γαλαζιο XL (50εκ μεση και υψος απο τιραντα μεχρι κατω 110εκ)

πολυ δροσερο,με τιραντα 3εκ.και λαστιχο στην πλατη για περισσοτερη ελαστικοτητα,

φορεμενο 2-3φορες σε αριστη κατασταση,εχει μονο μια μικρη αχνη λαδια στο πλαι χαμηλα..γιαυτο ΜΟΝΟ 6ευρω

gynaikeia1001_zps30146a6f.jpg

Link to comment
Share on other sites

Παντελονι ανοιχτο καφε καπρι Ν48 (φορεμενο 2-3φορες σε αριστη κατασταση!), 4ευρω

ANTALLAGES002.jpg

Παντελονι μαυρο καπρι με λαστιχο και κορδονακι XL (φορεμενο σε αριστη κατασταση!),4ευρω

kapripanteloni002.jpg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα. Δες και αυτά μήπως σου κάνει κάτι

13. Πουκαμίσα εποχής, πολύ όμορφη και ιδιαίτερη No medium αλλά έχει φαρδιά γραμμή (την φορούσα στις εγκυμοσύνες). Τιμή 6 Ευρώ.

dsc06006hs.jpg

Μαύρο παντελονι εποχής. Νο 14 (large), αφόρετο. Τιμή 6 Ευρώ.

DSC06097.jpg

Φόρεμα για καλό Νο M/L, έχει φορεθεί μία φορά όταν ήμουν 8 μηνών στον γιο μου (δεν είναι εγκυμοσύνης αλλά είναι ριχτό μπροστά και μπορεί να φορεθεί από εγκυούλα). Με πέτρες μπροστά και τέλειο δροσερό ύφασμα, χρώμα μαύρο-δένει στον λαιμό. Τιμή 8 Ευρώ.

[/url]

DSC06123.jpg

Μπλουζάκι για καλό ντύσιμο Νοxlarge (16 Αγγλικό), αφόρετο με καρτελάκι. Με έναν ώμο και λουλούδι στον ένα ώμο. Τιμή 8 Ευρώ.

DSC06191.jpg

Φούστα dorophy perkins με το καρτελάκι, Νο14 (large). Είναι κοντή, πάνω από το γόνατο σε αποχρώσεις μπεζ, καφέ και μαύρο. Τιμή 15 Ευρώ (αρχική τιμή 45 Ευρώ).

DSC06271.jpg

Μακρύ φόρεμα Νο14 από mandco. Φορεμένο μερικές φορές. Τιμή 10 Ευρώ.

DSC06274.jpg

Ριχτό φόρεματα με κιπούρ δαντέλα στο τελείωμα σε νούμερο large. Φορεμένο 2-3 φορές (δεν μου ταιριάζει το στυλ και πλέον μου είναι μεγάλο). Κάνει και για έγκυες κοπέλες. Τιμή 10 Ευρώ.

DSC06276.jpg


KYvKp2.png

5NmIp3.png

Link to comment
Share on other sites

φορεμα μακρυ 100% βαμβακερο .made in india!απιστευτα χρωματα ....αριστη κατασταση.το κρατησα μπας και μου χωρεσει αλλα τελικα ειναι φαρδυ!:-(με κλωστες κεντημενο και μερικες πουλιες!m/l

10 ευρω και δικα μου μεταφορικα!

i5za.jpg

Ειναι τελειο ευχαριστω


C8jGp2.png

1ydTp2.png

4UPfp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...