Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Επιδοτήσεις άλλες γενικά δεν δικαιουσε Κ εντάξει για να λέμε Κ του στραβου το δίκιο δεν τις χρειάζεσε αν ήταν να περνούν Κ όλοι επιδοτήσεις τι να πουν Κ αυτοί που δεν έχουν . 

      πρίν από 1 λεπτό , Angot είπε:

      άρα το κύησης και το λοχείας δέν έχει  εισόδημα καλα διάβασα! μωρέ το ξέρω ότι είναι όλα χ2 απλώς ειμαι λίγο ζουρλή , και μόλις είδα το 2,4 και τα νερα επαθα σοκ! μη μου δίνεις  σημασία κορίτσι μ , να πάνε ολα καλα σ εύχομαι και να μείνουν τα πιτσάκια ‘σπίτι'τους όσο περισσότερο μπορούν ! 

      και στα πληρώνει ο οαεδ;  εχω χιλιομπερδευτει 

      Ναι τους μήνες που δεν δουλεύεις σε πληρώνει ο ΟΑΕΔ . Ο εργοδότης τι να πληρώσει αφού δεν του κάνεις δουλειά.  Απλά δεν σου δίνει όλο τον μισθό που επερνες σου δίνει κάποιο ποσό 

ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ σε Super Market


Recommended Posts

-20%στα συμπυκνωμένα γαλατα χθες και σημερα στα carrefour(νουνου ενηλικων, νουνου κιντ, νουλακ κλπ)

-30% στα ειδη περιποιησησ σωματος και μαλλιων(σαμπουαν, λακ, βαφες, αφρολουτρα)

εγω μολις γυρισα!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Έχω κουπόνι -3 ευρώ για το παιδικό αριελ.Πηγαίνω λοιπόν στον Μαρινόπουλο και μου λέει η ταμίας α δεν είναι για αυτό..το δικό μας είναι 34 μεζούρες και το κουπόνι λέει 38!!:o Εμείς λέει δεν φέρνουμε τις 38 ποτέ!!Μα είναι δυνατόν;;;Και παρακαλώ σε κανένα σουπερ μαρκετ δεν βρήκα συσκευασία 38 μεζούρων!!Εσείς βρε κορίτσια έχετε δει;Γιατί θα μας τρελάνουν τελικά..δίνουν κουπόνι για συσκευασία που δεν υπάρχει στα σουπερ;;;;;;;;:mad:


FuWlp3.png 2ebBp3.png

Link to comment
Share on other sites

Έχω κουπόνι -3 ευρώ για το παιδικό αριελ.Πηγαίνω λοιπόν στον Μαρινόπουλο και μου λέει η ταμίας α δεν είναι για αυτό..το δικό μας είναι 34 μεζούρες και το κουπόνι λέει 38!!:o Εμείς λέει δεν φέρνουμε τις 38 ποτέ!!Μα είναι δυνατόν;;;Και παρακαλώ σε κανένα σουπερ μαρκετ δεν βρήκα συσκευασία 38 μεζούρων!!Εσείς βρε κορίτσια έχετε δει;Γιατί θα μας τρελάνουν τελικά..δίνουν κουπόνι για συσκευασία που δεν υπάρχει στα σουπερ;;;;;;;;:mad:

Εχω παθει ακριβως το ιδιο στο ιδιο σουπερ μαρκετ.....Επειδη τα ειχα παρει στο κρανιο πηρα τηλεφωνο στην αριελ και μου ειπαν οτι εχουν αλλαξει συσκευασια και συσταση του προιοντος και ειναι λιγοτερες οι μεζουρες , ωστοσο οταν ειχαν τυπωθει τα κουπονια που εχουμε εμεις η Αριελ ειχε τις παλιες συσκευασιες με τις 38 μεζουρες...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εχω παθει ακριβως το ιδιο στο ιδιο σουπερ μαρκετ.....Επειδη τα ειχα παρει στο κρανιο πηρα τηλεφωνο στην αριελ και μου ειπαν οτι εχουν αλλαξει συσκευασια και συσταση του προιοντος και ειναι λιγοτερες οι μεζουρες , ωστοσο οταν ειχαν τυπωθει τα κουπονια που εχουμε εμεις η Αριελ ειχε τις παλιες συσκευασιες με τις 38 μεζουρες...

Ωραία λοιπόν!Ας ενημερώσουν τότε τα σούπερ μάρκετ ώστε να δέχονται το εν λόγω κουπόνι!Αλλά ξέρεις τι μου την σπάει περισσότερο πως οι ταμίες πάντα μα πάντα όταν βλέπουν κουπόνι δυσανασχετούν (ανεξάρτητα από το ποιο σουπερ μαρκετ είναι)!Τελικά το έχεις εξαργυρώσει;


FuWlp3.png 2ebBp3.png

Link to comment
Share on other sites

αυτο το κουπονι το εξαργυρωσα πριν ενα μηνα σε καταστημα καρφουρ στη θεσνικη χωρις κανενα προβλημα,κ πηρα την καινουρια συσκευασια...δεν ειπε απολυτως τιποτα η κοπελα στο ταμειο.

Link to comment
Share on other sites

αυτο το κουπονι το εξαργυρωσα πριν ενα μηνα σε καταστημα καρφουρ στη θεσνικη χωρις κανενα προβλημα,κ πηρα την καινουρια συσκευασια...δεν ειπε απολυτως τιποτα η κοπελα στο ταμειο.

Μηπως δεν το προσεξε η κοπελα στο ταμειο?

Καποιες τα κοιταζουν με λεπτομερεια ολα,αλλες παλι απκα τα περνανε απ'το σκανερ χωρις να τα κοιταξουν καθολου!:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Ωραία λοιπόν!Ας ενημερώσουν τότε τα σούπερ μάρκετ ώστε να δέχονται το εν λόγω κουπόνι!Αλλά ξέρεις τι μου την σπάει περισσότερο πως οι ταμίες πάντα μα πάντα όταν βλέπουν κουπόνι δυσανασχετούν (ανεξάρτητα από το ποιο σουπερ μαρκετ είναι)!Τελικά το έχεις εξαργυρώσει;

Δεν τα εξαργυρωσα , ειχα δυο . παντως και εμενα με εκνευριζει οταν παω στο καρφουρ η συμπεριφορα ολου του προσωπικου, με το ζορι κρατιεμαι να μην βρισω καμμια...

Ενω οταν παω στο σκλαβενιτη μονο κωλοτουμπες δεν κανουν οι υπαλληλοι.Επισης οταν εχει προσφορα στο σκλαβενιτη και εχω και κουπονια τα περναν ολα μια χαρα , ενω στα καρφουρ περναν τα κουπονια και την εκπτωση που κανει το καταστημα πρεπει να παω στην υποδοχη για να παρω πισω τα λεφτα.....ασχετο αλλα περιμενω προσφορα απο babylino , εχω 6 κουπονια των 4 ευρω που ληγουν τελη Απριλιου , οποιος μαθει ας μας ενημερωσει....

Link to comment
Share on other sites

Δεν τα εξαργυρωσα , ειχα δυο . παντως και εμενα με εκνευριζει οταν παω στο καρφουρ η συμπεριφορα ολου του προσωπικου, με το ζορι κρατιεμαι να μην βρισω καμμια...

Ενω οταν παω στο σκλαβενιτη μονο κωλοτουμπες δεν κανουν οι υπαλληλοι.Επισης οταν εχει προσφορα στο σκλαβενιτη και εχω και κουπονια τα περναν ολα μια χαρα , ενω στα καρφουρ περναν τα κουπονια και την εκπτωση που κανει το καταστημα πρεπει να παω στην υποδοχη για να παρω πισω τα λεφτα.....ασχετο αλλα περιμενω προσφορα απο babylino , εχω 6 κουπονια των 4 ευρω που ληγουν τελη Απριλιου , οποιος μαθει ας μας ενημερωσει....

Καλά στα καρφουρ δεν ψωνίζω γιατί μου την σπάει γενικότερα το κατάστημα και οι υπάλληλοι!Απλά πήγα τώρα γιατί το αριέλ δεν το βρήκα αλλού στην πόλη που μένω!:mad:


FuWlp3.png 2ebBp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


αυτο το κουπονι το εξαργυρωσα πριν ενα μηνα σε καταστημα καρφουρ στη θεσνικη χωρις κανενα προβλημα,κ πηρα την καινουρια συσκευασια...δεν ειπε απολυτως τιποτα η κοπελα στο ταμειο.

Λες να δοκιμάσω να ξαναπάω μπας και πέσω σε ταμία που δεν θα το διαβάσει τόσο εξονυχιστικά;;:P


FuWlp3.png 2ebBp3.png

Link to comment
Share on other sites

Πηγα σκλαβενιτη στην περιοχη μου και δεν ειχε μπειμπιλινο σε προσφορα :(....Gια οσες παιρνετε λιμπερο τα ειχε 12,40την οικ.συσκευασια

Και στα Pampers ΑF, EU έχει -9€ στα 2!!!! Αυτή είναι προσφορά!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...