Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Angot είπε:

      κάτσε γιατί θα τρελαθώ δεν δικαιούμαστε ούτε το 2 μηνο κύησης και το 3μηνο λοχείας ; ούτε το 9μηνο μετά; εξαλλη θα γίνω , δεν μπορεί !αυτα είναι με τα ένσημα οχι με το εισόδημα 

      Αααα, λάθος κατάλαβα! Ναι, ναι τις άδειες κανονικά, ο,τι προβλέπεται! Στα επιδόματα είναι το θέμα!

Cafe Δεκέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    1761

  • marina mimi

    1737

  • inaki

    1682

  • Sofia_m

    1464

Περισσότερες δημοσιεύσεις

τα γλυκακια μου εχουν 1,45.με ποσες μπαλες παγωτο αυτη η τιμη?

το γλυκακι ειναι ετοιμο σε κυπελακια, εγω ρωτησα για εκμεκ παγωτο και υπαρχουν δυο ατομα που μοιραζουν μεσα απο το αυτοκινητο και σερβιρουν και νερακι, σαν εμφανιση ειναι κατι πολυ ξεχωριστο, δεν εχει σχεση με παγωτατζη

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια θα κανετε τραπεζι μετα;;;

εγω μονο στους στενους συγγενεις και φιλους, καμια 25αρια ατομα μαζευομαστε, γιαυτο ψαχνω κατι ιδιαιτερο σε γλυκο για να μοιραστει στην εκκλησια

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μαράκι τα max perry κάνουν σοκολάτες σε διάφορες γεύσεις και σχήματα,γράφουν το όνομα του μωρού,τα τυλίγουν σαν καραμέλα...πριν 2 χρόνια τα είχαν στο 1 ευρώ.και είναι πολύ πολύ νόστιμα!


oCxsp2.png
Link to comment
Share on other sites

marina δεν πας καλα!!!! :-D

κι εγω θα ηθελα να κανω τραπεζι σε καμια 30αρια ατομα...αλλα...δεν θα κανω κι εδω διπλα την βαφτιση, στην αναβυσσο θα γινει, ψιλοντρεπομαι να τους φωναξω μεχρι εκει χωρις να τους ταισω..τι γνωμη εχετε; (για οσες δεν ξερουν ειναι 70χμ μακρια απο το σπιτι μου)

Link to comment
Share on other sites

εγω μαλλον cupcakes θα κανω!(εννοω για να δωσω στην εκκλησια,τραπεζι δεν θα κανουμε)

http://yummy-yummy.gr/cakes.php

εγω μονο στους στενους συγγενεις και φιλους, καμια 25αρια ατομα μαζευομαστε, γιαυτο ψαχνω κατι ιδιαιτερο σε γλυκο για να μοιραστει στην εκκλησια
εμεις δεν κανουμε τραπεζι,μετα την βαφτιση οι 2 οικογενειες και οι κουμπαροι θα παμε για φαγητο.14 ατομα.

εμείς λέμε να΄κάνουμε catering εξω από την εκκλησία για να κεραστουν όλοι αλλιώς θα κανουμε τραπέζι στους πρωτους συγγενεις κ στους φ΄ίλους γυρω στα 60 άτομα τοσοι ήμασταν κ στον αρραβωνα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


marina δεν πας καλα!!!! :-D

κι εγω θα ηθελα να κανω τραπεζι σε καμια 30αρια ατομα...αλλα...δεν θα κανω κι εδω διπλα την βαφτιση, στην αναβυσσο θα γινει, ψιλοντρεπομαι να τους φωναξω μεχρι εκει χωρις να τους ταισω..τι γνωμη εχετε; (για οσες δεν ξερουν ειναι 70χμ μακρια απο το σπιτι μου)

κατι πηρα σημερα!!! 45 χμ ειναι οχι 70!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...