Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 27/3/2024 at 7:13 ΜΜ, Σποράκι είπε:

      Η μαστογραφία γίνεται τις πρώτες μέρες του κύκλου. Μη την κανείς τώρα, περίμενε να αδιαθετήσεις και την κάνεις. Προλαβαίνεις πριν την ετ 

      Ξερω πως γινεται τις πρωτες μερες αλλα ειπα να κανω μια απελπιδα προσπάθεια..... Θα το δεχτούν άραγε να την κάνω ταυτόχρονα με την διαδικασία ετ;

      On 27/3/2024 at 7:12 ΜΜ, Nels είπε:

      Τώρα το στήθος σου είναι πρησμένο, η μαστογραφία συστήνεται να γίνεται ακριβώς  μετά την περιοδο εως και πριν την ωωορηξια.Ρωτα και τον γιατρό σου τι θα σου πει

      Ευχαριστώ για την απάντηση! Από το διαγνωστικό μου ειπανε πως οι ακτινολογοι αρνούνται να κάνουν στο 2ο 15νθημερο....

      Οπότε δεν ξέρω αν έχει σημασία να τον ρωτήσω  

πωλειται φουστανακι φουξια με λευκο ειναι νουμερο 4


Recommended Posts

πωλειται φουστανακι φουξια με λευκο ειναι νουμερο 4 το ειχαμε παρει για βαφτιστικο αλλα δεν εγινε η κουμπαρια.ειναι delfino αγορασμενο 92 ευρω τιμη πωλεισης 50 ευρω τιμη συζητησιμη εχει και το καρτελακι του.απανω

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=493621730757240&set=pcb.493621984090548&type=1&relevant_count=2

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα γλυκια μου χιωτισσα,μηπως κανεις λαθος στην τιμη διοτι ειχα αγορασει κι εγω το ιδιο φορεμα και το ειχα παρει σε πολύ χαμηλοτερη τιμη.Ειναι κριμα να κοροϊδεύουμε το κοσμο αυτές τις εποχές που ζουμε.

Link to comment
Share on other sites

Από την άλλη όμως και συγνώμη για την παρέμβαση,δεν είναι και σωστό που αφενός ''χάλασε'' η αγγελία της κοπέλας και αφετέρου υπόθηκε δημόσια!

εσενα κοπελια σε ενδιαφερει που χαλασε η αγγελια και όχι το ότι κοροϊδεύετε κοσμο και κοσμακι πουλώντας οσο γουστάρετε χωρις να σας ελεγχει κανεις.Μπραβο σας αυτή είναι η πραγματικοτητα που ζουμε να εκμεταλευομαστε το φτωχο κοσμακι που αδυνατη να αγορασει καινουρια πραγματα για τα παιδια του στα μαγαζια.ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ

Link to comment
Share on other sites

εσενα κοπελια σε ενδιαφερει που χαλασε η αγγελια και όχι το ότι κοροϊδεύετε κοσμο και κοσμακι πουλώντας οσο γουστάρετε χωρις να σας ελεγχει κανεις.Μπραβο σας αυτή είναι η πραγματικοτητα που ζουμε να εκμεταλευομαστε το φτωχο κοσμακι που αδυνατη να αγορασει καινουρια πραγματα για τα παιδια του στα μαγαζια.ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ

Καλά θα κάνεις να μην γενικεύεις όταν κατηγορείς για κάτι συγκεκριμένο. Και μάλιστα βγάζοντας "την ουρά" απ'έξω! Το αν η κοπέλα λέει αλήθεια ή ψέμματα δεν με απασχολεί. Ο καθένας μπορεί να ισχυρίζεται ότι θέλει. Από εκεί και πέρα είναι στη νοημοσύνη του καθενός να κρίνει αν κάτι μπορεί να κοστίζει τόσο ή λιγότερα και στην τελικά αν δεν θες ΜΗΝ το αγοράζεις!

Το να γενικεύεις όμως και να λες "κοροϊδεύετε τον κοσμάκι" μόνο τη δική σου νοημοσύνη υποτιμά και κανέναν άλλο.

Ευχαριστώ.


ZCE2p3.png

vSQmp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλή μου,καταρχάς δεν σου μίλησα στον τόνο που ως νοήμων άνθρωπος κατάλαβα ότι μου μιλάς,είναι αγενές!Με ενδιαφέρει που προσβάλλεις έναν άνθρωπο δημόσια καλή μου,για λόγους εντυπωσιασμού και μόνο,γιατί θα μπορούσες να το κάνεις με πμ.Με ενοχλεί που ενώ θές να προστατέψεις δήθεν τους ενδεχόμενους αγοραστές,γενικεύεις το κατηγορώ σου!Ποια είσαι εσύ που μας κατακρίνεις όλους;Όποιος θέλει,μπορεί να ψαχτεί με τις τιμές και να προστατέψει τον εαυτό του,δεν χρειάζεται κανένας σωτήρας!


573731fqbnqtbowc.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλή μου,καταρχάς δεν σου μίλησα στον τόνο που ως νοήμων άνθρωπος κατάλαβα ότι μου μιλάς,είναι αγενές!Με ενδιαφέρει που προσβάλλεις έναν άνθρωπο δημόσια καλή μου,για λόγους εντυπωσιασμού και μόνο,γιατί θα μπορούσες να το κάνεις με πμ.Με ενοχλεί που ενώ θές να προστατέψεις δήθεν τους ενδεχόμενους αγοραστές,γενικεύεις το κατηγορώ σου!Ποια είσαι εσύ που μας κατακρίνεις όλους;Όποιος θέλει,μπορεί να ψαχτεί με τις τιμές και να προστατέψει τον εαυτό του,δεν χρειάζεται κανένας σωτήρας!

απλα λυπαμαι

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...