Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Μαμαδες Φεβρουαριου 2017


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια!! Εχθες έμαθα ότι περιμένω το δεύτερο παιδάκι μου.. είναι πολύ νωρίς ακόμα και γιατρό θα δω τις επόμενες μέρες αλλά δεν μπορούσα να κρατηθω για να φτιάξω το ποστ γιατί και στο πρωτο μου παιδάκι πάλι εγώ το είχα ξεκινήσει τις αυγουστιατικες μανουλες του 14 και απέκτησα μία φανταστική παρέα.. Λοιπόν έτσι όπως υπολογιζω είμαι μάλλον στην 5η εβδομάδα και θα έχω πητ γύρω στις 10 Φλεβάρη. Αυτά... περιμένω κι άλλα μπιζελακι!


tt1d1f0a

event.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 189
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπερα Μαρθα κ συγχαρητηρια!! Ευχομαι μια υπεροχη κ τελειομηνη εγκυμοσυνη. Εγω ανηκω στις μαμαδες του Ιανουαριου με ΠΗΤ 25/1/17. Τυχαια μπηκα κ διαβασα το μνμ κ δεν κρατηθηκα.. ειπα να σου στειλω!!

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους ας απαντήσει και κάποια!!! Ήθελα να γράψω και εγώ στο δικό σας ποστ αλλά λέω άντε ας κρατηθω.. ακόμα οι εγκυουλες Φεβρουαριου δεν το έχουν μάθει ή δεν το έχουν επιβεβαιώσει ακόμη οπότε δεν έχουμε συμμετοχές..


tt1d1f0a

event.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα Μαρθα κ συγχαρητηρια!! Ευχομαι μια υπεροχη κ τελειομηνη εγκυμοσυνη. Εγω ανηκω στις μαμαδες του Ιανουαριου με ΠΗΤ 25/1/17. Τυχαια μπηκα κ διαβασα το μνμ κ δεν κρατηθηκα.. ειπα να σου στειλω!!

Εσένα είναι το πρώτο σου?


tt1d1f0a

event.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ναι το πρώτο μας ειναι. Ήμουν κ πέρσι έγκυος αλλά κατέληξε σε παλιδρομη κύηση! ένα χρονο μετά τα καταφέραμε επιτέλους ξανα!Εσενα το πρώτο σου ειναι?

Εμένα είναι το δεύτερο. Ο πρώτος μου είναι 22 μηνών. Αυτή την φορά εύχομαι να πάνε όλα τέλεια και έχεις μία φανταστική εγκυμοσύνη..


tt1d1f0a

event.png

Link to comment
Share on other sites

Εμένα είναι το δεύτερο. Ο πρώτος μου είναι 22 μηνών. Αυτή την φορά εύχομαι να πάνε όλα τέλεια και έχεις μία φανταστική εγκυμοσύνη..

Σ ευχαριστώ πολύ Μάρθα μου, εύχομαι σε όλες μας να έχουμε μια τελειομηνη εγκυμοσύνη. Από συμπτώματα πως πας?

Link to comment
Share on other sites

Σ ευχαριστώ πολύ Μάρθα μου, εύχομαι σε όλες μας να έχουμε μια τελειομηνη εγκυμοσύνη. Από συμπτώματα πως πας?

Από συμπτώματα λίγες ζαλάδες πολύ πολύ πολύ νυστα και πολύ ατονία.. θέλω να πιστεύω ότι θα στρώσει..


tt1d1f0a

event.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια καλημέρα! Εύχομαι καλές και τελειόμηνες εγκυμοσύνες. Εγώ είμαι στην 4η μέρα καθυστέρησης και σήμερα το απογευματάκι που θα σχολάσω και θα πάω σπίτι θα κάνω το τεστ. Έχω ένα προαίσθημα ότι θα βρίσκομαι στην παρέα σας... ;)


Μικρά ανθρωπάκια, απέραντη ευτυχία!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια! Έκανα χθες ένα τεστ και βγήκε αρνητικό. Θα περιμένω ακόμη λίγο και αν δεν αδιαθετήσω, θα επαναλάβω αύριο. Πάντως είναι περίεργη όλη αυτή η καθυστέρηση. Καλή συνέχεια!!!


Μικρά ανθρωπάκια, απέραντη ευτυχία!!

Link to comment
Share on other sites

Εγω Μαρθα εχω πονακια οταν κουραζομαι,δυσφορια κ πολυ φαγητο,πολλες λιγουρες!!!

νκκ284 ευχομαι συντομα να παρεις θετικα

αποτελεσματα.. σε περιμενουμε!!!

Πονακια έχω και εγώ αρκετά. Περισσότερα από ότι στην πρώτη εγκυμοσύνη σε αυτό το στάδιο. Στον πρώτο τέτοιους πόνους ένιωθα όταν είχε προχωρήσει η εγκυμοσύνη και καταλαβαινα ότι "άνοιγαν" τα κόκκαλα.


tt1d1f0a

event.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια! Έκανα χθες ένα τεστ και βγήκε αρνητικό. Θα περιμένω ακόμη λίγο και αν δεν αδιαθετήσω, θα επαναλάβω αύριο. Πάντως είναι περίεργη όλη αυτή η καθυστέρηση. Καλή συνέχεια!!!

Θα είναι η πρώτη σου εγκυμοσύνη? Ίσως έφταιξε και η ώρα που το έκανες . Κάνε ένα τέστ πρωι. Ίσως είναι πάντως καθυστέρηση λόγω του ότι ξεκινούν οι ζεστές και έχεις κάποια αλλαγή στον κύκλο σου


tt1d1f0a

event.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...